Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от edd2 Преглед на мнение
    Трябва ми вакуум клапанче за вкл. на блокажа.Имам излишни 2 автоматични хъба. Единият от време на време причуква ,а другият е читав
    Нисан Патрол GR 2,8 тд дълга база.
    Колега и аз имах същия проблем и си купих две клапанчета от лада за по 5 лв.и блокажа си ми работи .

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Здравейте,страхотен форум ! Много неща съм научил тук и най-накрая се регистрирах!
      Скоро се сдобих с машина Nissan Patrol 3.3 TD ,къса база година 1986
      1+1 регистриран като товарен (със стъкла отстрани и отзад),та въпроса ми е ..
      Искам да му сложа задна седалка (има закопчалки отстрани) ,ако случайно на някой му се намира,моля да ми пише тук или на имейл asusf3@mail.bg
      Знам че може да има проблем за това с катаджиийте ,но все пак.....
      Благодаря Ви!

      P.s. Имам и още някой друг въпрос относно окачването,но за това по-късно и в подходящата тема за това...и снимки ще кача!
      Последно редактирано от M.Mihnev; 11-10-11, 12:41.
      OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от lost in Преглед на мнение
        Здравейте,страхотен форум ! Много неща съм научил тук и най-накрая се регистрирах!
        Скоро се сдобих с машина Nissan Patrol 3.3 TD ,къса база година 1986
        1+1 регистриран като товарен (със стъкла отстрани и отзад),та въпроса ми е ..
        Искам да му сложа задна седалка (има закопчалки отстрани) ,ако случайно на някой му се намира,моля да ми пише тук или на имейл asusf3@mail.bg
        Знам че може да има проблем за това с катаджиийте ,но все пак.....
        Благодаря Ви!

        P.s. Имам и още някой друг въпрос относно окачването,но за това по-късно и в подходящата тема за това...и снимки ще кача!
        Намери си от GR Y60 дълга база трети ред седалка!Идеално пасва между калниците/моята е такава/ сгъваема е и през повечето време е сгъната,става и да си товариш!Потърси по моргите!Правят се само две планки и с болтове към пода.......
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Аз имам такава свалена от моят Патрол, при интерес мога да я снимам.

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Здравейте колеги, имам един служебен ПАТРОЛ - GR 2.8 td 92 г. Ударихме се преди месец и закъсах за дифузьор. Никъде не мога да намеря. Моля за помощ къде да го открия. Благодаря предварително!

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Здравейте, колеги! Имам нужда от генератор за Nissan Patrol 2.8TD Y61 1998г. Някой може ли да ми помогне, като ме насочи към някоя морга, приятел или човек, който да продава на части такъв джип? Благодаря ви предварително!

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Здравейте.Търся стоп за Y260(този от аватара ми).Ако някой знае такъв в някоя морга ще съм благодарен за информация и съдействие.
                0888 998 705
                /Георги/

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Здравейте! Имам нужда от помощ. Търся целия комплект бензинова помпа и кожуха в който е.Само помпи намирам доста но там където се монтирала този кожух или както се нарича бил разбит.Определено тук има много компетентни хора и ще съм много благодарен ако ми помогнете от каде да си закупя. Колата е NISAN TERANO 2 мотор 2.4 бензин 95г. Благодаря предварително

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Намери си номерата на частите в japancars.ru, и после питай patrol_fen и/или mimo13 от форума за наличност и цени за нови. Иначе - обикаляш по моргите и се пазариш.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      А някой знае ли някоя морга в София, има ли Терано 2, че ми трябва преден десен калобран?

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        То морги колкото щеш, ама къде какво има към момента - де да знам. Калобран съм купувал преди 2 и половина години от морга на ломско шосе, точно след моста с бетоновата база. Моторче за чистачки купувах пак от ломско шосе, ама до калабалъка от сгради преди околовръстното. Май имаше и калобрани. Беше след 2000г, немско, ударено. Какво е останало от двете обаче не знам.

                        Почти съм сигурен че има в пернишката морга срещу (всъщност малко след) административния вход на Стомана-Перник. Има и в Драгалевци един тип, ама съм му затрил телефона. Ремонтира скоростни кутии и има бая чаркове. Работил е в NISSAN и е в час. Някъде из темите за ремонт на скорости може и да му намериш телефона.

                        Гората ли го отпра?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          На гората каквото и трябва си го взима сама, нали знаеш

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                            На гората каквото и трябва си го взима сама, нали знаеш
                            Знаяи ти е време да ги подкастриш. В смисъл, да остане само горната част, че иначе е злогледно съвсем без калобрани.

                            Аз моя го отпрах на първия събор на Приморско на траялното трасе. И мигач счупих, и броня покривих, и степенки покривих. Ама като те ухапе мухата - случват се такива неща.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Крум така се стара да ги оформи тия калобрани, за да не опират гумите и аз няколко дни след това десния го оставих в една кал, ама.....случва се. Наистина е грозно така, но днес мисля да отскоча до Враня да проверя в една морга.

                              Нещо съм се амбицирал да го лифтна малко, че само с гумите ми е малко. Говорих с Илийката и той ми каза че може да се пробвам с Газелски амове отзад и подложки, то си е ниско-бюджетно това, но за момента немога да си позволя повече, а отпред ще си играя с тосионите.
                              Ти какво мислиш за този вариант?

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Отпред си остави достатъяен ход надолу. Между ограничителния тампон и мястото на горния носач трябва са има поне сантиметър и половина разстояние (1 пръст), а желателно и малко повече. Иначе по завоите става лошо.

                                Отзад бюджетните варианти са подложки, крънски пружини, пружини от дълго, или пружини от milneroffroad. За газелските амове нямам мнение - нито съм ги виждал, нито опитвал. Разтършувай се по моргите колко биха стрували пружини от дълго терано на старо. Ако намериш сравнително прясно (примерно ударено и след 2000г), ще е екстра. Това ще ти даде между 2 и 5см лифт, в зависимост от състоянието на твоите пружини и тия, които купуваш. Отпред вероятно ще можеш да го вдигнеш с около 3см над заводското (в момента предполагам е малко по-нисък от заводско състояние), или пряко сили около 5см спрямо сегашното ти състояние.

                                Ако можеш премери колко ти е разстоянието между долния ръб на джантата и ръба на веждата на калника, и ще ти кажа с колко ще може да се вдигне отпред без други интервенции. Ще трябва да правиш и реглаж на предница, най-малкото на сходимостта, ако другите ъгли са наред, ама познаваш човека за тая работа, така че ти е най-малката грижа.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X