Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Трактор 4х4

    Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
    Имам MITSUBISHI 4X4 И моля моля не обиждйте японските инжинери Когато достигнем тяхното ниво на техника Тогава можем да си позволяваме и коментари Иначе става дрън брън на некомпетентни личности Това го казвам на човека писъл на първа страница (Били заляли пазара с японски боклуци) Гроздето е кисело щото е високо
    Коуега, едно японче ми го даваха за 2000 със инвентар(косачка и гребло), аз за 2000 взех болгарчето без никакъв инвентар на сума години, с износени гуми и т.н. Не знам това на снимката може ли да се сравнява с болгарчето изобщо. Като оставим настрана ВОМ-овете отпред и отзад(540 и 1000 об.), като оставим истинската хидравлика, и стигнем до шарнирната връзка м/у двата моста за копиране на релефа и променяемият просвет/страничен наклон на трактора, ще видиш че говорим за друг клас машина. Това не е обикновен трактор 4х4, а трактор за обработка на терени с голям наклон. Японските инженери копират и доразвиват, нашите повече копират, по-малко доразвиват. Това болгарче е компилация м/у Рапид Специал и Холдер АМ2, дизайна си е на фашистите - както и да го усукваме следите на техниката винаги водят към зафадна европа, немскоговорящите )) Аз лично съм щастлив, че си купих точно тази марка и модел. Честно!

    Ето моето как почиства сняг онзи ден http://www.youtube.com/watch?v=lJEmm...ature=youtu.be

    Коментар


    • #77
      От: Трактор 4х4

      Ето едно филмче и за любителите на стара и нова техника

      )) И сега се сетих за миналата зима - едни трупи ги превозваха с каруца с два коня(ама истински през 50см сняг. Очите ми станаха на 8. Аз минах оттам с моторната шейна, за джипа не съм и помислял Моето мнение е, че трябва да се гони оптимума - ако е най-добре нещо да се свърши с коне - ами да се свърши с коне)) другото е суета.
      Последно редактирано от alex_markov; 16-01-13, 09:44.

      Коментар


      • #78
        От: Трактор 4х4

        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
        Аз лично искам тая тема да я нямаше и никой д ане бе чувал за тоя модел, да си копуват китайските боклуци!
        Не бъди тесногръд Благодарение на тази тема аз разбрах, че има тракторче с такива възможности и на толкова ниски цени

        Коментар


        • #79
          От: Трактор 4х4

          Здравейте колеги ,
          Интересувам се от такова тракторче и за това искам да питам има ли някакви специфични проблеми за които трябва да се оглежда при покупка

          Коментар


          • #80
            От: Трактор 4х4

            Хайде ве колеги изчетох темата и аз съм си харесал едно...нема казвам къде и за колко...кажете нещо
            основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

            Коментар


            • #81
              От: Трактор 4х4

              Първоначално публикуван от SJ410 Преглед на мнение
              Не бъди тесногръд Благодарение на тази тема аз разбрах, че има тракторче с такива възможности и на толкова ниски цени
              Да и сега всеки ще го търси! Докато се продаваха на кило сега по сумати пари.... Тъпа , тъпа тема да ///Отварям скоба: олеле олеле олеле ма що таквиз зли слова към бедний нам модератористи, са многострадално няма да можем да спим едно кажи го десет минути минимум... Затварям скоба. Подпис: Тимур и неговата команда///
              Последно редактирано от Goblin; 18-01-13, 19:22.
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #82
                От: Трактор 4х4

                Не само ще ги изтрият...
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #83
                  От: Трактор 4х4

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Да и сега всеки ще го търси! Докато се продаваха на кило сега по сумати пари.... Тъпа , тъпа тема///
                  ...
                  Няма да ни липсваш, въобще!
                  Последно редактирано от Goblin; 18-01-13, 19:23.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Трактор 4х4

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    ...
                    Няма да ни липсваш, въобще!
                    ти си сЪ побъркал Ако не виждаш това е усмиване към модераторите които не следят изобщо тая тема!!!!!
                    Последно редактирано от Goblin; 18-01-13, 18:33.
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #85
                      От: Трактор 4х4

                      Кккк...ккк...кккъсссно е... Абе що се абя, хората са си го изпяли по-добре:




                      Като за довиждане - мнения отгоаварящи на правилата и неподлежащи на някакво триене по целесъобразност не се трият по желание на автора, освен при екстремни случаи. Които слуачаи се изясняват на лично, а не на мегдана с бъклица и тъпан.

                      Или както разправял клисаря - "Хубава си беше проповедта дедо попе, ама да знаеш - Каин е убил Авел, а не му е еб@л майката - братя са все пак. А, и накрая се казва "Амин", не "Ха наздраве"
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #86
                        От: Трактор 4х4

                        Ами зимата е тъкмо шанс да тестваш дизела как пали, скоростите тествай, преден, заден мост, виж има ли диф. масло в преден/заден мост, редуктори при колелата, вомовете, ако нема достатъчно - допълни масло ЕП90 и виж за течове. Най-добре е да се подмени ЕП90 и да се напълни по спецификации. Хидравликата виж. Спирачките - настройват се лесно но е особена процедура - вероятно няма да държат, това не е притеснително. Виж албума, който съм публикувал за подробности http://www.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=2678 . Аз отскоро го ползувам и сигурно не съм най-добрият източник

                        Коментар


                        • #87
                          От: Трактор 4х4

                          За трактор 4х4 препоръчвам марката Yanmar.Японска марка с над 100 години история в производството на двигатели и над 15 милиона продукция за цял свят.От 60-те години на 20-ти век правя трактори,мини-трактори и мото-блокове,през 80-те стъпват в щатите и стават основен доставчик за двигатели на тракторите John Deere до ден днешен.Двигателите Yanmar са еталон за качество и здравина,монтират се на лодки,багери,кранове,трактори,агрегати и други.Най-достъпните им модели,цена/качесво, при мини-тракторите са от 80-те и 90-те години,окомплектовани със power shift скоростна кутия(от 12 до 16 скорости),четири скорости на сило-отводния вал и три цилиндрови двигатели.
                          Имам мини-трактор Yanmar 27к.с. ,освен,че е малко шумен други оплаквания нямам.Съседа кара HINOMOTO(което замени стария му Руски трактор),също японски ,съвместна разработка със Ford,изключително доволен е човека.Има много японски мини-трактори като Kubota,Iseki,Shibaura,Mitsubishi и мисля,че всеки един е добра инвестиция.
                          Руски не съм карал,но баща ми караше такъв.Това което помня е,че беше стар,неикономичен,със скъпо обслужване(спрямо японски),2 дни работи 2 дни е на ремонт,морално остарял,накрая беше продаден.
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Трактор 4х4

                            От вчера болгара е в движение с ново сърце 28 коня 72 нютона 1205 кубика дизелов двигател руджерини.Разликата с оригиналния е такава че няма прилика просто а тоз двигател над 1 литър нафта на лас не можеш да го качиш
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-21-286.jpg
Прегледи:1
Размер:207.0 КБ
ID:5456282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-21-288.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5456283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-21-289.jpg
Прегледи:1
Размер:190.8 КБ
ID:5456284
                            Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                            Коментар


                            • #89
                              От: Трактор 4х4

                              http://vbox7.com/play:392f0490f7
                              Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                              Коментар


                              • #90
                                От: Трактор 4х4

                                Първоначално публикуван от bobi8603 Преглед на мнение
                                От вчера болгара е в движение с ново сърце 28 коня 72 нютона 1205 кубика дизелов двигател руджерини.Разликата с оригиналния е такава че няма прилика просто а тоз двигател над 1 литър нафта на лас не можеш да го качиш
                                Е чак пък да гори под един литър не мога да го повярвам. Това е направо смешен разход. До колкото ми е известно най-икономичния двигател има специфичен разход на гориво около 180гр/час. Освен ако не си го засичал докато се разхождаш с него без никакъв прикачен инвентар. Във всеки друг случай над литър е със сигурност.
                                Аз имам самоходно шаси и като работи на място ми гори около 400-500мл/час, но като го натоваря си лапа повечко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X