Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Трактор 4х4

    Следя темата с интерес,бих искал и аз да получа някакви координати,относно собственик който продава такова тракторче!Ако,някой знае къде има и се продава,може да пише тук или на лични,защото не открих никаква информация в нета!

    Коментар


    • #32
      От: Трактор 4х4

      Първоначално публикуван от bon40 Преглед на мнение
      Следя темата с интерес,бих искал и аз да получа някакви координати,относно собственик който продава такова тракторче!Ако,някой знае къде има и се продава,може да пише тук или на лични,защото не открих никаква информация в нета!


      Здравейте

      В Mobile.bg открих една нова обява за такъв трактор.

      Този е с оригиналният бензинов двигател, и както гледам има подобрения по него.
      Поздрави

      М. Вълков

      Коментар


      • #33
        От: Трактор 4х4

        Сега ми се иска да я нямаше тази тема (((
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • #34
          От: Трактор 4х4

          Що тъй....

          Коментар


          • #35
            От: Трактор 4х4

            Що тъй,бе Ванка?Темата си е добра,дори нямаше да знам,че има такива хубави Български машинки!

            Коментар


            • #36
              От: Трактор 4х4

              Точно поради тази причина!!! Сега всеки ще разбере и ще ги изкупят преди да съм си накупил няколко! :@ :@ :@ Ето за това трябва да си мълча понякога! :@ :@ :@
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #37
                От: Трактор 4х4

                Ееее,па ти що спа досега,та си не купи няколко!Сега,щеше да си крупен БизнесМен...

                Коментар


                • #38
                  От: Трактор 4х4

                  Искам модератор да изстрие всички мои постове от тази тема!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • #39
                    От: Трактор 4х4

                    Ако имаха такова търсене, щяха да се пройзвеждат и до днеска такива. Много са добри тези машини и като се има предвид че са си нашо произведство. Обаче завода не функционира, за съжаление доста от големите ни заводи са ликвидирани и се внасят китайски и японски трактори, които не мисля че с нещо превъзхождат нашия модел.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Трактор 4х4

                      аз знам човек който има такъв трактор и го продава. Въпроса е че аз садя 12 дка и ми трябва да ги ора култивирам дисковам насаждам загърлям пръскам .не сум сигурен как ще се справя с орането този мъник иначи си е на далавера отвсякъде .Иска ми се да е нещо по голямо с двойно и около 100 к.с ама наесен ще го мисля точно какво ще е
                      Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                      Коментар


                      • #41
                        От: Трактор 4х4

                        Здравейте

                        В Mobile.bg открих една нова обява за такъв трактор.

                        Този е с оригиналният бензинов двигател, и както гледам има подобрения по него.
                        Поздрави

                        М. Вълков[/QUOTE]



                        Благодаря колега!Днес прегледах обявите,и попаднах на тази която си видял(предполагам).1300лв беше,без инвентар мисля.За дизелче ще се оглеждам,пък ще видим...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Трактор 4х4

                          ... да разширим темата , ако може и за други малогабаритни 4x4 - мнения и съвети...

                          На мен специално ми е необходим за :

                          - обработка на 15 дка до 20 дка сливова градина - оране , косене евентуално , пръскане ...
                          - почистване на снега на 10-тина дка асфалт
                          -лека разходка из гори тилилейски , разбира се придвижен в ремарке
                          Два дена чета , но не съм намерил още бюджетния вариант..., помагайте.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Трактор 4х4

                            Българите сме прости като гадулки! Включително и аз! Преди тази тема се продаваха по 1000 лв, а сега по 3000лв. Тъпи гадулки!!!!!!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #44
                              От: Трактор 4х4

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Българите сме прости като гадулки! Включително и аз! Преди тази тема се продаваха по 1000 лв, а сега по 3000лв. Тъпи гадулки!!!!!!

                              Не се ядосвай , не си гЪдулка , даже гайда не си , от 3000 лв ще паднат на 599 лв. , вервай ми ,щото има нЕколко вълшебни думи - пазар , търсене , предлагане , криза и ... цена на скрап.
                              Колко съм ги виждал...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Трактор 4х4

                                Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                                Не се ядосвай , не си гЪдулка , даже гайда не си , от 3000 лв ще паднат на 599 лв. , вервай ми ,щото има нЕколко вълшебни думи - пазар , търсене , предлагане , криза и ... цена на скрап.
                                Колко съм ги виждал...
                                Да прав си,спазаряването е една много важна точка в продаването А когато ти се наложи да продаваш нещо и купувача ти се спазари,му казваш:като отидеш до магазина за хляб,пазариш ли се?
                                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X