Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Daihatsu FEROZA (baja & raid)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Daihatsu FEROZA (baja & raid)

    Вчера един приятел многозначително ме попита: -Фероца
    Затова реших да ви запозная с един много интересен проект изпълнен преди десетина години.
    Както винаги всичко започва с полет на въображението.




    Правят впечетление амортисьорите които са с титаниево стебло и се пълнят с азот.




    Пружини и ресьори липсват така че в зависимост от налягането в амортисьорите 9/14бара просвета се променя между 22 и 36см.
    Забележете ограничителния тампон.




    И сега следва най-интересното.
    BMW MPower 2990 кубика 6цилиндъра редови 24вентила
    290конски сили при 7000оборота в минута
    Серйино се монтира в М3






    За трансмисията не знам почти нищо освен че скоростите са от М3 а раздатката е на "ZF" фултаим с Торшън и има 100%ов блокаж. Така като гледам мостовете са от Паджеро. Които вижда по добре да помага.








    Купето е изработено от карбон и кевлар.




    Гумите са 235/75 R 16




    В заключение мога само да предположа че тази Фероца е много трудна за снимане.



    Извинявам се за качеството на снимките. Този път ресайзването не ми се получи.

  • #2
    Ауто Фуористрада
    Тоя брой е сред достойните в колекцията ми, и аз съм го заглеждал даденото зверче. Имаше интересно решени реактивни щанги си спомням.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      По интересното е че сега се продава.

      Коментар


      • #4
        Баси.. Беше преди толкова години...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X