Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХайДжак крик - покупка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ХайДжак крик - покупка?

    Днес ходих на Руския пазар. Разговарях с един пич, който продава Джакове. Размера е 105 см между лапите при разпънато до край положение. Тодароподемноста му е 3 т.
    Цената на която се продава е 80 лева.
    Разбрах се с човека, че ако купим няколко ще ги даде по 70 лева.
    Не, че е нещо особено. Предлагам да съберем по 80 лева и като платим Джаковете да направим една пиеница.
    Моля побързайте с отзивите, защото съм се надъхал и искам да взимам.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

  • #2
    До: ХайДжак майни

    Същите и дори по-добри крикове се продават и от човек от форума(Явор-Вромос)
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      До: ХайДжак крик - покупка?

      Аз и Венци си взехме от тези на руския пазар по 75лв = 48"
      но на пръв поглед не са много читави, ще ги тестваме и ще кажем !

      А иначе на сайта на вромос пише, че предлагат 48" и 60" съответно по 80 и 90лв без ДДС.

      Коментари ... на Пашалиеца
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • #4
        До: ХайДжак крик - покупка?

        Снимайте един джек да го видим,на Вромоса малко го поизкривих китайчето,може да се наложи смяна скоро
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          До: ХайДжак крик - покупка?

          Ето ви истински http://eshop.offroad-bulgaria.com/ho...rt_direction=0 на много добра цена.

          Бела,земи си истински да си нямаш грижи
          ТЛК 80 4,2ТД-95г

          Коментар


          • #6
            До: ХайДжак крик - покупка?

            Имам Терано 2 от три години. Какво му е на крика, който си идва с джипката, та трябва да се снабдяваяне и с джакове? Този оригиналния има едно предимство : има си място зад кората и не ти се пречка в багажника. А какви са предимствата на джака? Ако въпросът ми показва невежество, моля светнете ме.
            P.S. Признавам си, че никога не ми се е налагало досега да го ползвам.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • #7
              До: ХайДжак крик - покупка?

              Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
              Имам Терано 2 от три години. Какво му е на крика, който си идва с джипката, та трябва да се снабдяваяне и с джакове? Този оригиналния има едно предимство : има си място зад кората и не ти се пречка в багажника. А какви са предимствата на джака? Ако въпросът ми показва невежество, моля светнете ме.
              P.S. Признавам си, че никога не ми се е налагало досега да го ползвам.

              Един джокер - спукай си гума в някой кален коловоз, и се опитай да я смениш с оригиналния крик. Отделно с джека можеш да теглиш и да буташ....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                До: ХайДжак крик - покупка?

                Повечето хора тук си лифтват джипките и слагат големи гуми....например самурая на каскадьора е 52см от земята до прага/доста тунингован/ ,и оригиналните крикове са къси,и трябва нещо което може да запълни мястото м/у земята и прага и да може да вдигне и смият джип...било то и на асфалт

                П.С.Със Злой сме писали едновременно

                Коментар


                • #9
                  До: ХайДжак крик - покупка?

                  Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                  А иначе на сайта на вромос пише, че предлагат 48" и 60" съответно по 80 и 90лв без ДДС.
                  Само дето ги няма...
                  Аз от Септември съм дал заявка, но кораба от Китай все не идва, и накрая си взех от електронния магазин на форума. Вярно на по-висока цена, ама не ми се чакаше.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    До: ХайДжак крик - покупка?

                    Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                    Имам Терано 2 от три години. Какво му е на крика, който си идва с джипката, та трябва да се снабдяваяне и с джакове? ...
                    С какво е различен и по-добрър от един стандартен автомобилен крик можеш да оцениш най-вече, когато си изпаднал в ситуация, в която това чудо наистина ще ти е необходимо ...

                    Щом задаваш този въпрос, значи не ти се е случвало да попадаш в такава. Може и цял живот да караш някаква джипка, но ако не мърдаш от асфалта или утъпканите черни пътища джек наистина не ти трябва. Само ще ти пълни багажника.

                    А иначе във форума отдавна има тема, в която е казано и показано за какво може да се използва този странен инструмент.
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 21-01-10, 16:10.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: ХайДжак крик - покупка?

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      С какво е различен и по-добрър от един стандартен автомобилен крик можеш да оцениш най-вече, когато си изпаднал в ситуация, в която това чудо наистина ще ти е необходимо ...

                      Щом задаваш този въпрос, значи не ти се е случвало да попадаш в такава. Може и цял живот да караш някаква джипка, но ако не мърдаш от асфалта или утъпканите черни пътища джек наистина не ти трябва. Само ще ти пълни багажника.

                      А иначе във форума отдавна има тема, в която е казано и показано за какво може да се използва този странен инструмент.
                      Може би говориш за Тази тема

                      Коментар


                      • #12
                        До: ХайДжак крик - покупка?

                        Първоначално публикуван от gogo_spama Преглед на мнение
                        Може би говориш за Тази тема
                        Точно към нея е линкът, само дето имаше едно http:// в повече. Сега вече е наред.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: ХайДжак крик - покупка?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Щом задаваш този въпрос, значи не ти се е случвало да попадаш в такава. Може и цял живот да караш някаква джипка, но ако не мърдаш от асфалта или утъпканите черни пътища джек наистина не ти трябва. Само ще ти пълни багажника.
                          Това, че не ми се е случвало съвсем коректно съм си го признал. Но този факт не ми помага да разбера каква е разликата. Не съм паркетен лъв, газил съм доста локви, но не ми се е налагало да сменям гума досега. Явно ще трябва да отида до ВРОМОС и да помоля да ми обяснят на място предимствата на джака. Вероятно ще си взема такъв, щом опитни участници във форума са това мнение, сигурно е така.
                          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ХайДжак крик - покупка?

                            Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                            Това, че не ми се е случвало съвсем коректно съм си го признал. Но този факт не ми помага да разбера каква е разликата ...
                            Човек може да научи и разбере доста неща (поне на теория) и с четене и гледане на картинки. В това отношение форумите могат да са доста полезни. В темата, към която съм дал линк, са показани реални случки, в които джекът е свършил работа. Ако от нея не можеш да разбереш с какво той се различава от обикновения крик, може би ще ти е по-лесно да го установиш по трудния начин ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: ХайДжак крик - покупка?

                              Ако не се лъжа, доста хора смятат джека за най-важен атрибут..(има толкова много приложения)
                              А пък и най-марковите и добри се кривят..(или биха се счупили...)
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X