Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХайДжак крик - покупка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ХайДжак крик - покупка?

    Миналата събота ходих до битака ( София ) и там продават 48 инчов за 100 лв и пак е с (недоказан) произход.
    За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
    За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

    Коментар


    • #17
      До: ХайДжак крик - покупка?

      Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
      ...Не съм паркетен лъв, газил съм доста локви, но не ми се е налагало да сменям гума досега.
      И аз не съм пукал гума но джака е безценен въпреки това, особено ако си сам някъде и закъсаш. Заривал съм се в пясък и джипа се окантари и нямаше мърдане, с джака и с едно парче дарво за подлагане излязох сам за 10 минути.
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        До: ХайДжак крик - покупка?

        Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
        Миналата събота ходих до битака ( София ) и там продават 48 инчов за 100 лв и пак е с (недоказан) произход.
        Ай стига, де... 80лв. казаха преди 2 месеца. Даже,ако се събере по-голям бройка ще "клекнат" още... 100%

        Коментар


        • #19
          До: ХайДжак крик - покупка?

          Здравейтв,
          Аз също се замислям за такъв крик - от къде и какъв да взема, особено в комбинация с 1-2 здрави колана + обтегачи ще е изклщчително полезно да ти стои в багажника, най-вече ако нямаш лебедка. Аз все още не мога да си позволя такава, пък и си купих Чурука без никакъв крик
          Jeep Cherokee XJ 4Lx4Inch Lift
          Компютърна диагностика

          Коментар


          • #20
            До: ХайДжак крик - покупка?

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            Днес ходих на Руския пазар...
            Цената на която се продава е 80 лева.
            Миналата седмица си взех китаец оттам,пробвах го -вдигам Патрола отпред без проблеми...вида му е малко неугледен,отливки и други неща, но като цяло върши работа.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              До: ХайДжак крик - покупка?

              Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
              Имам Терано 2 от три години. Какво му е на крика, който си идва с джипката, та трябва да се снабдяваяне и с джакове? Този оригиналния има едно предимство : има си място зад кората и не ти се пречка в багажника. А какви са предимствата на джака? Ако въпросът ми показва невежество, моля светнете ме.
              P.S. Признавам си, че никога не ми се е налагало досега да го ползвам.
              Ето и от мен жокер-стръмно сечище с пънове високи 30 40 см покрити със сняг в един момент останах във въздуха закачен за един пън и само джака ме извади оттам.
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #22
                До: ХайДжак крик - покупка?

                Първоначално публикуван от Bokovizam Преглед на мнение
                Здравейтв,
                Аз също се замислям за такъв крик - от къде и какъв да взема, особено в комбинация с 1-2 здрави колана + обтегачи ще е изклщчително полезно да ти стои в багажника, най-вече ако нямаш лебедка. Аз все още не мога да си позволя такава, пък и си купих Чурука без никакъв крик
                Колега, погледна ли навсякъде за крика... и под задната седалка, нали? Един познат така си купи крик и после откри неговия в автомобила, за това питам.

                Ако нямаш, може би по - добрия вариант е наистина да си купиш хай-джак.

                Коментар


                • #23
                  От: ХайДжак крик - покупка?

                  Нямам, но вече си взех един малък хидравличен за 20 лева от Практикер и не ме е дънил вече над 10 вдигания, супер компактен, стои си мирно под задната седалка!
                  А относно този Руски Пазар, къде се намира?
                  Jeep Cherokee XJ 4Lx4Inch Lift
                  Компютърна диагностика

                  Коментар


                  • #24
                    От: ХайДжак крик - покупка?

                    Това е актуална тема за руския пазар:

                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111329
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X