Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 23

Тема: Добрите сервизи за Г-класа!

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране Добрите сервизи за Г-класа!

Хайде колеги, пишете тук, за сервизите, които сте посетили и сте останали доволни. Става въпрос за сервизи, в които монтьорите познават Г-класата и могат да я ремонтират, качествено и на нормални цени!
    "Не ходи накъдето те води пътя. Вместо това тръгни натам, където няма пътища и ги прокарай!"

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

За Варна и мене ме интересува човек който наистина разбира от Г-та. Иначе за смяна окачване, правене на стоманени брони, монтаж лебедки и разни интериорни/екстериорни занимавки аз ходя при Данчо - паркинга "Косара" пред бл. Младост 109 , тел. 0888212208

По принцип се занимава и с еладжийски истории, но офроуда е и негова страст..и затова

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Да започна аз:
    1. Най-доброто място за вашата Г-класа е в гр.Пирдоп, Красимир Иванов - 0888 469309. Извършва качествени ремонти на ходовата част, около двигателя, тенекиджийски услуги и боядисване. Определено човека познава джипа много добре и винаги знае какво прави. Цените са му съвсем човешки, дори ниски според мен.
    2. Капри - 0878 890585, гр. София, гара Искър. Това всъщност е синът на набеизвестният Агоп. Специализирал се е в ремонтите на дизелови двигатели и помпи, но също така ремонтира и ходова част. Той също така познава джипа много добре. Неговите цени, също са човешки.
    3. Десо от Бистрица - 0887 514224 - най-много е в час с Г-класата, само това прави, всички го познават много добре.
    Последно редактиран от MDRAZHEV ; 06-04-07 в 15:45
    "Не ходи накъдето те води пътя. Вместо това тръгни натам, където няма пътища и ги прокарай!"

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Цитат Мнение на kernel Преглед на публикациите
    За Варна и мене ме интересува човек който наистина разбира от Г-та. Иначе за смяна окачване, правене на стоманени брони, монтаж лебедки и разни интериорни/екстериорни занимавки аз ходя при Данчо - паркинга "Косара" пред бл. Младост 109 , тел. 0888212208

По принцип се занимава и с еладжийски истории, но офроуда е и негова страст..и затова
    Май наистина няма кой да ги прави във вашият град, след като Пламен Тенев го кара неговият на Десо в София.

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Цитат Мнение на mishko Преглед на публикациите
    Май наистина няма кой да ги прави във вашият град, след като Пламен Тенев го кара неговият на Десо в София.
    Има един чиито сервиз се казва "Boby Mercedes". Самия той кара Г-класа и приказва че много ги разбира, но му нямам много доверие. Относно проблема ми за вибрациите - първо беше опорен лагер, после вика, че било къса база и нямало, после каза тампон на скоростна кутия, смени го, след това каза че било тампони на раздатката, само че не ги смених, а просто повече не отидох... А проблема както споменах в друга тема се оказа преден кардан (дебалансиран или крив, ще разбера другата седмица като го върнат от Динамик - Кубрат).

Телефона му все пак е 0888705492 , сервиза се намира от цирковата площадка посока Лукоил (към околовръстното)..

Място
    София
    Публикации
    496
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Като изключим моделите с компютърно управление, за всякви ремонти може и мен да търсите! Не съм лицензиран сервиз, но се човъркам доста с Г-етата, и най важното е че го правя с голям кеф и като за себеси!

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Остави координати де, адрес на сервиза, телефон. Знам, че ги има в персонална информация, но идеята е човек като отвори тази тема, да си избере къде да отиде и бам там!
    Последно редактиран от MDRAZHEV ; 02-02-07 в 07:18

Място
    София
    Публикации
    496
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

телефона ми е 0898568013 и 0887952133
    гаражчето е в центъра, в Иван Вазов, но не стоя там непрекъснато!

Място
    EU
    Публикации
    322
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране До: Добрите сервизи за Г-класа!

За Велико Търново и региона - Андрей - 0888237385. Пипа добре и най-важното напълно коректен! Не се "притеснява" да каже: Бе това и аз го мога, ама ХХХ ще го направи по-добре... Цени - повече от прилични.
    “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
    Б.Франклин

Място
    ПЛЕВЕН
    Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

ако някой знае добър сервиз в Плевен да сподели защото съм на зор

Място
    Novi,USA
    Публикации
    430
    Точки (при гласуване)
    9

Давам снимки а и също така познавам лично собственика и повечето от хората работещи в сервиза- без съмнение хората са компетентни.Аз самия съм работил в Мерцедес Сервиз и ми е ясно за какво става дума.
    В сервиза има всичко небходимо за да се направи какавто и да е Мерцедес- било то кола или пък бус ,джип,та даже и автобуси съм виждал да правят....

Относно цените -там не не коментирам ,когато стане мои сервиза тогава мога да говоря за цени но ще вметна -компетентноста си има своита цена.
    От опит знам че ако ще и наи добрия сервиз на света да е -винаги има и недоволни клиенти ...така е навсякъде по света.

Адрес на сервиза
    София
    ул.Владимир Вазов 120

Публикации
    14
    Точки (при гласуване)
    0

за софия-само драго парушев

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на vatkov Преглед на публикациите
    за софия-само драго парушев
    Пишете моля ви къде се намира ,а не само имената ! Който има нужда от сервиз къде ,във феисбук-а ли да го търси? Ако сте решили да бъдете полезни ,то бъдете такъв с име ,местоположение,и т.н.Аз го знам, в "Княжево " се намира ,ама карта ли да чертая до мястото ,като незная точния адрес!

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Добрите сервизи за Г-класа!

да, но при десо"(тунинг)", трябва да си отвараш очите на 4! току виж, после се усетиш, че нещо ти е подменил, но вече е късно!и да не даваш пари напред-

Място
    Костенец
    Публикации
    11
    Точки (при гласуване)
    0

Десо "тунинг" си прави г-класата на "Владимир Вазов"120 ."Прави" на всички г-гите , обаче за неговата не си има доверие. Повярвайте най-добрия сервиз за тези автомобили е този -"Мерцедес сервиз".Моят лично се прави само там. Момчетата разбират , а не се учат на твоя автомобил.

Публикации
    19
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте искам да ви споделя,че аз лично много съм доволен от работата на момчетата в сервиза в Пирдоп при бат Краси.Там знат какво правят и най-вече ми харесва,че става по бързо отстраняването на проблема от колко в други подобни сервизи

Публикации
    22
    Точки (при гласуване)
    0

Мисля че в тази тема прочетох за добър механик в Троян. Ако някой се сеща за подобно лице да даде сигнал.

Място
    Копривщица
    Публикации
    164
    Точки (при гласуване)
    11

Краси от Пирдоп номер 1 за мен и е много пич.
    Последно редактиран от М.ДИМИТРОВ ; 17-10-14 в 00:40
    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

Място
    около Асеновград
    Публикации
    323
    Точки (при гласуване)
    5

За Асеновград сервизи Кутоманов и Джимавто

Място
    Сливница
    Публикации
    341
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: До: Добрите сервизи за Г-класа!

Цитат Мнение на vokel Преглед на публикациите
    Пишете моля ви къде се намира ,а не само имената ! Който има нужда от сервиз къде ,във феисбук-а ли да го търси? Ако сте решили да бъдете полезни ,то бъдете такъв с име ,местоположение,и т.н.Аз го знам, в "Княжево " се намира ,ама карта ли да чертая до мястото ,като незная точния адрес!
    Здравейте, имате ли някаква информация за сервиза на Драго Парушев - телефон,адрес.

Благодаря.
    [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
    [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
    [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •