Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    Да те попитам за задния кардан луфта обира ли се и как понеже не съм го отварял,със подларане на шаиби под пиньона ли става.

    Коментар


    • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

      Първоначално публикуван от miro krosa Преглед на мнение
      Да те попитам за задния кардан луфта обира ли се и как понеже не съм го отварял,със подларане на шаиби под пиньона ли става.
      С подлагане на шайби се регулира положението на пиньона спрямо короната. Луфта се регулира с втулка вътре която се мачка при стягане на гайката. Това само ако питаш за дифа. Луфта на карданита на знам как се прави....
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

        Оп сори мисля за дифа и пиша кардан (:.При мен са следните неща на 2,8ца при смяна на скоростите от 1ва на 2ра прави някаъв удар когато е със повече газ няма проблеми и на другите скорости превключва плавно само на втора със малко газ има проблем нещо по вапроса да споделиш

        Коментар


        • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

          А за дифа не за аксиалния луфт а по посоката и обратно,щте трябва да се подлагат шаиби наи вероятно

          Коментар


          • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

            Луфта на самия пиньон е от лагери и натягане на меката втулка м/у тях. Пластини само за регулиране на луфта м/у пиньон и корона.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

              Днес строших и двете предни карета, тези дето движат предните колела.
              Каква е ситуацията сега с марки, цени, откъде да се вземат. Някой сменял ли е скоро?
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                Не съм купувал, но чувах някаква цена към 500лв. Най добре си купи оригинални.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                  Когато аз търсих неоригинални нямаше. Гладиатор дават доста добри цени.
                  Ако те влече може и втора употреба да си вземеш, намират се.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                    Не знам какво имате предвид под оригинални, и по какво се разпознават неоригиналните от оригинални? Нови ще вземам.

                    В Балканстар ги даваха май комплект с полуоските и бяха още по-цифра.

                    Утре ще питам в Ивайджет и Аутодинамик. Третите са Гладиатор. Други не знам. Освен и в АутоПлюс да питам.
                    Без блокажи си за никъде. :D
                    Без лебедка, хептен...

                    0887 731062 - Цецо

                    Коментар


                    • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                      Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                      Не знам какво имате предвид под оригинални, и по какво се разпознават неоригиналните от оригинални? Нови ще вземам.<br>
                      <br>
                      В Балканстар ги даваха май комплект с полуоските и бяха още по-цифра.<br>
                      <br>
                      Утре ще питам в Ивайджет и Аутодинамик. Третите са Гладиатор. Други не знам. Освен и в АутоПлюс да питам.
                      Цецо сега можеш да допълниш стария подпис-цитирам по памет:",Без блокажи си за никъде",а с блокажи? Извинявам се,че оспамих темата,знам какво ти е на сърцето сега.
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                        Цецо сега можеш да допълниш стария подпис-цитирам по памет:",Без блокажи си за никъде",а с блокажи? Извинявам се,че оспамих темата,знам какво ти е на сърцето сега.

                        А с блокажи и рециклирани карета си за магазина за нови. Щях да си ги карам още дълго време, ако нямаше такива издевателства...
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                          В крайна сметка се сдобих с нови карета GKN за 290 лева/бр с ДДС. От Ауто Плюс.
                          В Аутодинамик София са 540 лева/бр с ДДС. Имат.
                          В Ивайджет комплекта с полуос е 1800лв с ДДС. Имат.
                          В Гладиатор карето е 475лв с ДДС ама нямат в момента.
                          В един английски сайт са по 69 лири, казват че са тяхно производство, ама какво означава това, не знам.
                          Предлагаха ми и италиански на GENERAL RICAMBI по 135лв.

                          Това е. Аз исках GKN, и GKN взех.
                          Прикачени файлове
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                            https://www.rcvperformance.com/store...x.php?cPath=32
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                              Днес се обадих в Ауто Плюс и потърсих каре за моята Г-ега....,обаче тотална "греда"....отговора беше ,че нямат карета на GKN още по-малко за 290лв. с ДДС...,човека обяви цена от 548лв с ДДС !!! За сега единствено в Аутодинамик има и колегата Станислав ми даде цена като за Форума от 375лв. с ДДС ,иначе и при него е 537лв. По интересното е ,че прочетох тук и там и се оказа,че GKN е холдинг и в него,но по интересното е ,че Spidan е "втора линия,а LOBRO e първата за вграждане . Ще взема май от Аутодинамик и ще постна пак,благодарности към Г-н Дражев за връзката към Станислав !!!

                              Коментар


                              • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                                На мен от Аутодинамик ми казаха, че имат Loebro.
                                Цената, която си докарал никак не е лоша. Въпреки че за мен си остава мистерия тая сериозна отстъпка. А и аз съм вземал оттам неща с отстъпка "за от форума".
                                Странното при мен беше, че уж щеше доставката да е 9 дни (от Германия), но обикновено идвали за 5 дни. А моите взеха та дойдоха за 2-3 дни, май два си бяха. Явно са взети от някой склад в БГ. Странното беше, че не бяха в найлон запечатани, а си бяха направо в кутиите, както съм ги снимал. Заглеждах ги, оглеждах ги, да не са някой рециклаж, всичко изглеждаше нормално като за ново. Утре ще взема да замеря сачмите какъв им е диаметъра.
                                Може да пробвам да поръчам още един комплект да видим какво ще стане.
                                Без блокажи си за никъде. :D
                                Без лебедка, хептен...

                                0887 731062 - Цецо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X