Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    Първоначално публикуван от zlatadama Преглед на мнение
    "Тези лагери" в оригинал са или FAG или Timken , ,като гледам няма нищо различно от Мерцедесовия комплект ,а принципно ИЗОБЩО не искам да съм ти колега...,ако професионално съм ти "колега" ще отида да продавам зарзават ! Такива професионални "инж." изказвания съм слушал толкова,че ми се иска даже да не ги помня !!!
    Уважаеми/а/ "zladama"!
    Не те познавам, защото хора като теб се крият зад никовете си за да ни ги знаят хората, като бръщолевят глупости! В духа на зеленчуците, трябва да си малко по широко скроен/а/ и да свалиш слънчевите си очила за да разбереш, че на "пазара" освен краставици и домати се продават и чушки, ама това явно го знаем само хората дето продават "зарзават" от 10 години, време през което ти явно си виждал/а/ оригинален ремонтен комплект за Мерцедес само през монтирана джанта или на картинки от дъвки!
    Ако пък случайно сме се срещали по "пазарите" то още по зле за теб, че не разпознаваш краставица от КОРНИШОН!
    А и още нещо .... живота сигурно е пред теб..... живей си го и си харчи парите за каквото искаш! Живеем в свободна държава!

    Бъди жив/а/ и здрав/а/
    Димитър Лазаров

    P.S. Извинявам се на всички колеги, че се налага да пиша остро и спамя темата, но не се сдържах!!! Това не е присъщо за мен но.....!
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

    Коментар


    • #92
      От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

      М..да. Работата отива на скъпи лагери.
      Баси.
      Що не ми беше джипа за продаване, да видите к'ви хубави комплектчета съм намерил по 80 кинта....

      Лагера който съм снимал по-горе е другарчето на оня който смених преди 3-4000км. и сега има повече луфт от другия който ме домързя да сменя и май е оригиналния на колата.

      Мите, има ли го това комплектче на склад?
      Последно редактирано от drukman; 10-02-11, 17:41.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #93
        От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        М..да. Работата отива на скъпи лагери.
        Баси.
        Що не ми беше джипа за продаване, да видите к'ви хубави комплектчета съм намерил по 80 кинта....

        Лагера който съм снимал по-горе е другарчето на оня който смених преди 3-4000км. и сега има повече луфт от другия който ме домързя да сменя и май е оригиналния на колата.

        Мите, има ли го това комплектче на склад?
        Да, винаги има на склад!!!
        Поздрави
        Митко
        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

        Коментар


        • #94
          От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

          здравейте колеги,искам да ви попитам някой знае ли от какво стават тампоните на двигателя на Г-240 460 двигателя е 2.4 дизел като на 123-ка.искам нещо по евтино че сега е криза,а пък в Г-класата не се стои като е на обороти.благодаря ви предварително.

          Коментар


          • #95
            От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

            От Г -КЛАСА -около 70-80лв брои

            Коментар


            • #96
              От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

              Зависи коя година е ,иначе стават и от бус/207, 208, 209, 210,307-310

              Коментар


              • #97
                От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                Немски карета за карданите,Пловдив 52лева от евро 07 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:miro 025.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5267809

                Коментар


                • #98
                  От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                  Бе тия точно, са минали покрай Германия със 100км/ч.
                  С хубава грес (не тая от лев килото) карат 2-3000км.
                  След смяната задължително баланс.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #99
                    От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                    Може и така да е ама защо, баланс баланс на кардана със каретата ли,на бая кардани съм сменял после не искат баланс.Да не споря като го кача ще пиша има ли вибрций.

                    Коментар


                    • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                      Първоначално публикуван от miro krosa Преглед на мнение
                      Може и така да е ама защо, баланс баланс на кардана със каретата ли,на бая кардани съм сменял после не искат баланс.Да не споря като го кача ще пиша има ли вибрций.
                      Ако има вибрации , ще са по-осезаеми на предния, ама като смениш пиши, ...ако обичаш ,... че ми е интересно, тоо... тия карета край нямат, все някое е за смяна....
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                        Първоначално публикуван от miro krosa Преглед на мнение
                        ....на бая кардани съм сменял после не искат баланс......
                        На Бенца каретата не са направени за сменяне. Сменя се целия кардан. Това което ние правиме е поредната сиромашка работа. Като слагаш новото каре няма по какво да го наместиш. Работата става малко на око. За това се ходи на баланс.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                          Ето новите карета без баланс няма никакви вибрций.напасване на каретата само със шублер,има стрелки трябва да са една срещо друга при мен се разминаваха Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 006.jpg
Прегледи:2
Размер:132.8 КБ
ID:5279444Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 003.jpg
Прегледи:2
Размер:127.2 КБ
ID:5279443Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 005.jpg
Прегледи:3
Размер:90.0 КБ
ID:5279442Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 002.jpg
Прегледи:2
Размер:101.5 КБ
ID:5279441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 004.jpg
Прегледи:2
Размер:111.8 КБ
ID:5279440Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 001.jpg
Прегледи:2
Размер:110.7 КБ
ID:5279439
                          Последно редактирано от miro krosa; 22-05-11, 20:39.

                          Коментар


                          • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                            На 3-та и на 5-та снимка има някакви странни заварки. Имам чувство, че някой е трудил преди тебе.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                              За тези шевове ли става дума след карето така си бяха ,на другите нее ли такаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:GEGA 005.jpg
Прегледи:3
Размер:90.0 КБ
ID:5279536

                              Коментар


                              • От: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                                Не е. Кардана няма заварки. Поне не такива. Нещата се заваряват по някаква друга система с приплъзване. На 2-та снимка зад стрелката е оригиналната заварка.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X