Страница 1 от 8 12345 ... ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 151

Тема: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Знам, че има една подобна тема, но предлагам, тук да пишем само за Г-тата, за да може когато някой човек тръгне да търси части, просто да отвори темата и да си вземе телефона или адреса, който му трябва.
    Нека всеки да напише телефони или адреси, на магазини или сервизи, от които е купувал части и е останал доволен. Ще бъде хубаво да напише, какво е купувал и за колко пари го взел.
    "Не ходи накъдето те води пътя. Вместо това тръгни натам, където няма пътища и ги прокарай!"

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Да започна аз:
    1. Станислав 0884 000 358, АУТОДИНАМИК, София, на ул.Раковска, в началото до Козлудуй. Този човек е наистина "много в час" с частите за Г-тата.
    Пружини SUPLEX 80-110лв./бр., разполага с усилени и стандартни.
    Амортисьори BOGE HARD TOP - 175лв./бр., амортисьорите са много сериозни и са видимо два пъти по-дебели от оригиналните. Купинме 4-ри за една нова Г-класа, по нататък ще ви пиша за резултата.
    Карета и маншони LOBRO - предно каре 300лв./бр. , маншон 14лв./бр. - това са каретата, които оригинално се вграждат в Г-класата.
    Наклaдки и спирачни дискове PAGID - предни накладки комплект - 45лв., и дискове предни комплект - 135лв.
    Лагери за главина комплект - 65-75лв., зависи от модела
    Тампони BOGE за реактивните щанги - 25лв./бр.
    Реле четки за алтернатор - 18лв./бр.
    На всички тези марки и на още много други, за които в момента не се сещам, те са си вносители и затова цените са доста добри!!!
    2. Сашо Ковачев, Пловдив, Митко Лазаров 0887 247 022 - голямо разнообразие на тунинг части за ходавата част, и за купето.
    Също така продават и части, например български втулки за носачите по 30лв./бр., при цена за оригиналните от 80лв./бр. и твърдят, че са по здрави от оригиналните. Монтирали сме такива вече на 4-5 джипа и проблеми, наистина няма.
    3. Десо Славчев, Десо Тунинг София, Бистрица - 0887 514 224 - там има абсолютно всичко. Просто му се обаждате и го питате какво ви трябва, а той ви казва дали го има и колко струва.
    4. "Ивайджет" София - 0700 11 500 (този телефон е с цена на един градски разговор, от цялата страна) и 0888 475811. Те внасят само оригинални части, директно от Мерцедес, а цените им са 3-5% по-ниски от Балканстар.
    5. Балканстар - 9198 725, резервни части. За там си знаете, само искам да кажа, че при тях има най-малко части на склад, от горе изброените магазини!
    "Не ходи накъдето те води пътя. Вместо това тръгни натам, където няма пътища и ги прокарай!"

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Аз за моята взимам от един приятел, поръчва ги от Германия, до седмица пристигат.

Варна - Авто-магазините на жп гарата
    Телефон 0888327336

Става въпрос за оригинални части по номер. Взимате ги от detali.ru, проверявате ориентировачна цена в mbparts.ru и отивате да ги поръчвате

Работи и със D&W и разни други фирми, така че каквото ви трябва може да го достави.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Е Вие сте написали всичко извесно,аз какво да шарна ? Зарко да каже в Пловдив как е? В София и Варна ,вече е ясно.
    B+

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Цитат Мнение на kernel Преглед на публикациите
    Аз за моята взимам от един приятел, поръчва ги от Германия, до седмица пристигат.

Варна - Авто-магазините на жп гарата
    Телефон 0888327336

Става въпрос за оригинални части по номер. Взимате ги от detali.ru, проверявате ориентировачна цена в mbparts.ru и отивате да ги поръчвате

Работи и със D&W и разни други фирми, така че каквото ви трябва може да го достави.
    Τвоят приятел може ли да каже, колко ще струват и дали може да му поръчаме два комплекта пружини ЕЙБАХ. Аз имам артикулните номера на пружините!

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Цитат Мнение на mishko Преглед на публикациите
    Τвоят приятел може ли да каже, колко ще струват и дали може да му поръчаме два комплекта пружини ЕЙБАХ. Аз имам артикулните номера на пружините!
    Пусни ми на лични каквото ти трябва, ще му ги пратя на e-mail и утре ще звънна да ги провери.. и ще ти отговоря..

Въпроса е, ако може да ги поръча, и дойдат във Варна.. после.. ? Сигурно няма да му се занимава да ги праща, а може и да има такава практика, незнам.

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Утре ще ти пусна ЛС, а сега изчезвам, че жената ще ме линчува след малко!

Място
    Варна
    Публикации
    4,073
    Точки (при гласуване)
    23

По подразбиране

Цитат Мнение на vokel Преглед на публикациите
    В София и Варна ,вече е ясно.
    във варна е повече от ясно аз снабдявам с всичко за окачване ,двигател и трансмисия за Г-модела.от германия.

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Цитат Мнение на Plamen_varna Преглед на публикациите
    във варна е повече от ясно аз снабдявам с всичко за окачване ,двигател и трансмисия за Г-модела.от германия.
    Снабди тогава mishko с тези пружини от Германия .. ?

Място
    София
    Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

За пружините ако е разумна цената се включвам и аз.

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Да, и ако може да направиш списък със всички услуги които могат да се извършват при теб, както и какви продукти можеш да внасяш... Не пести думи и време, това си е реклама!

kinex е офлайн
    PLAMEN BOGDANOV
    Старши участник | Организатор || +ПЛ || ТП |
    Място
    Кърджали
    Публикации
    9,406
    Точки (при гласуване)
    42

Question

Намерихте ли представител на Eibach за България.

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Всяка информация е добре дошла! В днешно време, тя е най-ценна!

Място
    София
    Публикации
    496
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Ето от тук купих оригиналните Амортесьори SACHS за Г-то.
    125лв.-предни
    85лв.-задни
    -10% ако ги поръчаш от сайта
    [url]http://www.vdauto.com/bg/contacts.php[url]
    За сега (9дни) работят перфектно!

Публикации
    845
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Това да не е някаква грешка! В колкото и магазина да съм питал, навсякъде са ми казвали 220-230лв. и накрая ги взех от един вносител, като един приятел ми ходатайства 30% отстъпка, демек ги взех по 160лв! Ако това дето си написал е верно и амортисьорите са истински, направо ще си изям м....а! Ама не може да е истина, иначе има нещо!

Място
    София
    Публикации
    496
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Направи запитване в сайта и ще ти кажат всичко!

Публикации
    137
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране

Моите-същите преди година ги взех около 170лв.бр.
    Пътят е целта.

Място
    Варна
    Публикации
    141
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

А в някой от тия морги има ли 463-ки разглобени ?

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Ves1 и аз преди 2 години карах с амортесьори "SACHS",взех ги горе -долу на тези цени от D&N-предни 130 ,задни 92лв.За съжаление само 3/три/месеца и половина издържаха.
    B+

Място
    София
    Публикации
    496
    Точки (при гласуване)
    13

Red face

Тва е много неприятно!!! Какво им стана, какво да очаквам, от кво да се пазят!!!!!!!!!!!!!

Страница 1 от 8 12345 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Отговори: 76
    Последно мнение: 16-06-17, 20:48
  2. От къде да купуваме нови резервни части
    От vannil във форум Общи приказки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 12-04-11, 19:21
  3. Аксесоари за Г класа откъде?
    От Kalinkata във форум MERCEDES
    Отговори: 6
    Последно мнение: 12-09-09, 22:58