Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроад с АTV в Сливница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оффроад с АTV в Сливница

    Привет на всички . АТВ спорта започва да набира сили в моя град и реших че е крайно време да има тема, в която да отразяваме нашите разходки с четири колесните машинки .
    Ето малко снимки от бързата разходка която направихме днес . Решихме да кръстим групата " Чайна Таун Тийм" от снимките ще разберете защо...
    Тук групата се сформира вече

    След като минахме реката , решихме да спрем за по цигара , който пуши де , който не rinks:

    Тук набарахме едно блато и решихме да го пробваме ... това е Влади

    това е Ярор

    Това съм аз


    ето ме и обратно

    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

  • #2
    До: Оффроад с АTV в Сливница

    Браво на вас собре сте се постарали,да ги изкаляте както трябва.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

    Коментар


    • #3
      До: Оффроад с АTV в Сливница

      Ето и малко снимки от разходката ни в Събота . Нея съм я нарекал "Късметлийската събота" , "късметлийска" защото белите идваха една след друга , но беше забавно .

      Кой е казал че китайките не може да се изправят на задна


      Голямо зрелище значи .



      На фона на много мощните китайски АТВ-та, даже могъщият КFX 700 си трае


      Най-красивото и подържано хъски, което знам . На Мони му беше много скучно с АТВ-та ... нормално


      Тук имаше едно байрче , което само аз с Хонк Коеца завладях веднъж с голяма засилка и след това никой не можа да го качи , освен Мони де . Ще ви издам една тайна KFX-са няма никакви гуми


      Ето ги двете зверчета


      Само ако знае ,какво го чака Патрола ще бие задна и ще избяга


      Зборна снимка

      "Аее товарете се и тръгваме" каза DUGHENRY (Благо)


      От тук почнаха проблемите , червеното АТВ задръсти карба и си ........ женският родител




      Изгасна точно кадето не трябва ... поне си направихме кална баня .


      Тук Патрола реши да легне по корем ... краен резултат 2 скъсани въжета 2 пръчки салам , две галонки бира и много кални дрехи



      доброто в случая е че бяхме на 5 км. от Сливница и багера дойде за нула време


      Пред багера всички са равни . Преди това опитахме с други Джипки , ама такъв резултат нямаше .


      Добре че фаровете са пуснати иначе дегизировка беше префектна



      Не завиждам на този, който ще го мие


      Това беше една къса и забавна разходка с много премеждия , надявам се в неделя да е по-добре
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #4
        До: Оффроад с АTV в Сливница

        Разходката си беше идеална,то неможе само газ,некои път се случват и такива работи,ама нали това е интересното.Айде до другата събота.
        Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

        Коментар


        • #5
          До: Оффроад с АTV в Сливница

          Много хубаво правите, че се събирате! Само сложете по някоя каска и ботуши, че много са неприятни паданията без тях.

          Този джип, дето е затънал, не стана ли да се извади с едно-две АТВ-та? Или нямахте въжета? Случи ми се веднъж да вадя Нива от едно блато с АТВ и стана идеално, само дето нямахме с какво да снимаме.

          Коментар


          • #6
            До: Оффроад с АTV в Сливница

            Ако има место в групата,освен и аз да докарам мойто атв в Сливница,то май е като твойто.Ето и няколко снимки.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Оффроад с АTV в Сливница

              В нашите разхдки и женско сърце винаги има място за още един
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                До: Оффроад с АTV в Сливница

                Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
                Много хубаво правите, че се събирате! Само сложете по някоя каска и ботуши, че много са неприятни паданията без тях.

                Този джип, дето е затънал, не стана ли да се извади с едно-две АТВ-та? Или нямахте въжета? Случи ми се веднъж да вадя Нива от едно блато с АТВ и стана идеално, само дето нямахме с какво да снимаме.

                Колега ние с друга джипка не можахме да го изкараме
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #9
                  До: Оффроад с АTV в Сливница

                  Тогава възможно най-скоро го докаравам и влизам в час !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оффроад с АTV в Сливница

                    Цецо тази събота която идва 100% и аз съм с атв-то ,че в патрола не е интересно

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оффроад с АTV в Сливница

                      Аз пък съм 100 % на свадба , пък и в понеделник ще идват да гледат и трите АТВ-та и сигурно ще съм с мотора . Но става дума за неделя
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • #12
                        До: Оффроад с АTV в Сливница

                        Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                        Колега ние с друга джипка не можахме да го изкараме
                        Е, тогава, ситуацията е била "пред трактора всички са равни"

                        Поне е било близо, че един приятел го вади трактора от 15 км навътре в гората и хич не беше весело.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Оффроад с АTV в Сливница

                          Евала за ентусиазма продължавайте в същия дух!!!
                          Използвайте протекция момчета..... части за машините - има, но за хората - няма (да не стане от играчка плачка) Умната!!!
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #14
                            До: Оффроад с АTV в Сливница

                            Попринцип използва ме , ама като сме с мотори . С АТВ-та сме толкова зле, че дори неможем да паднем както трябва, за да се нараним и то с тези " чайна тауни " повече се дърпаме от колкото возим
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #15
                              До: Оффроад с АTV в Сливница

                              Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                              Попринцип използва ме , ама като сме с мотори . С АТВ-та сме толкова зле, че дори неможем да паднем както трябва, за да се нараним и то с тези " чайна тауни " повече се дърпаме от колкото возим
                              спам: Абе не говорете така.Аз със китайче 110cc щях да си спукам главата 100% ако не бях със каска Пък вие със 200cc + това атвтата са китайски и не са толкова надежни.Нищо чудно оста да ти се сцепи, колело да те изпревари, на мен ми се бе откачил кормилният болт...
                              Иначе браво за ентусиазма продължавайте
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X