Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за двигател на витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за двигател на витара

    Здравейте,предстои закупуването на втора Витара в семейството,и търся мнението Ви за типът мотор. Тази която имаме е v8 и е що годе приличен,но нямам никакви наблюдения към 16v.Струва ли си да се заглеждам по тях? Моля за препоръки и мнение кой е най безпроблемния мотор на витарите,за конете е ясно,интерисува ме поддръжката. Нека се има предвид че ще се газифицира. Благодаря предварително.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

  • #2
    До: въпрос за двигател на витара

    Сигурно сегaшната е 8в а не в8.Моното се газифицира по-лесно,по-простите работи са по издражливи и по-лесни за ремонт.Колкото собственици толкова мнения ти решаваш ако ти харесва тази която имаш вземай същата а ако не другата.Успех в търсенето и да знаеш,че кола и жена се взимат на късмет.
    Бялото BUZUKI 1.6 8в
    0899368772 ;) 0897229322

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за двигател на витара

      отговора е елементарен колега, щом ще слагаш газ-карбуратор, максимум моноинжекция, ама тя колата си е малка и без това и една бутилка в багажника и ще има място само за дамската чантауспех

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за двигател на витара

        Aко не ти се купува газов инжекцион - вземай 8 v. Oще повече, че ще са 2 еднакви, което е по-добре.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=73708
        Има много писано по въпроса, има колеги, които са наясно. Питай в представителството на Сузуки дали се газифицира 16v и доколко е смислено.
        Последно редактирано от Rabin; 13-01-10, 18:06.

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за двигател на витара

          Ко пък да не се газифицира 16v много колеги от форума карат 16v на газ
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • #6
            До: въпрос за двигател на витара

            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
            Oще повече, че ще са 2 еднакви, което е по-добре.
            Това пък защо, ще правят от две една ли

            Коментар


            • #7
              До: въпрос за двигател на витара

              Колега, имам витара дълга база 1,6х16 1997 год., 97 к.с., на която преди 10 месеца сложих обикновена газова уредба. От тогава съм навъртял поне 3-4 хил.км., -ходих и се върнах до Измир. До сега не ми е създала никакви проблеми и съм много доволен..... Разход на газ на дълъг път- около 9/100. Моят най добър приятел има витара 1,6х8 кл. , къса база 1994 год. с обикновена газова уредба. Разхода е същия...

              Коментар


              • #8
                До: въпрос за двигател на витара

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Това пък защо, ще правят от две една ли
                Винаги е по-лесно за поддръжка, когато колите са еднакви.
                Грамотно сложена газова работи отлично и на 8V и на 16V, проверено и доказано.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X