Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми за ТЛК 90

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

    Имам 265/75/16


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

      Въпрос: Засужават ли си GENERAL GRABBER AT2 или COOPER DISCOVERER A/T3?

      Като цяло ми се иска малко по-агресивна гума, дори и за повече $$$. Бих взел Bf goodrich ALL-TERRAIN T/A или Goodyear Wrangler Duratrac, като последните поставям на първо място. Проблема е там, че тези гуми са доста разпознаваеми и е възможно да "изчезнат" и затова се замислих за нещо по-семпло.

      Иначе до сега сме били с BRIDGESTONE D694, които си вършат перфектно работата, но сега ми се иска нещо по-рошаво. В общи линии ме интересува дали по-ниската ще е пропорционална на качеството или има и голяма степен имидж при тези продукти?

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

        Въпрос и от мен: Може ли някой да ми каже колко атмосфери трябва да са напомпани гумите (моята лепенка на шоф. врата я няма)?

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

          Първоначално публикуван от radoooo Преглед на мнение
          Въпрос и от мен: Може ли някой да ми каже колкоg атмосфери трябва да са напомпани гумите (моята лепенка на шоф. врата я няма)?
          2 atm.

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

            Да питам тук, колко е междуболтовото и стъпката и диаметъра на шпилките на ТЛК 90 и 80, трябва ми сигурен отговор!?
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

              Провери тук:

              https://www.wheel-size.com
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Да питам тук, колко е междуболтовото и стъпката и диаметъра на шпилките на ТЛК 90 и 80, трябва ми сигурен отговор!?
                6х139.6 е междуболтовото разстояние , диаметъра на шпилките е 12 мм а резбата е 12х1.5 това важи и за двете машини , информацията е точна
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос за гуми за ТЛК 90

                  Мерси, сайта на другаря Русев е полезен!
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • #39
                    Здравейте.

                    Вярно темата е за гуми, но да попитам за джанти.
                    Тойота-та е 95-ца 3.4 със стандартното окачване - без лифт. В момента съм с RA1100 AT със стоковия размер 265/70 R16, като джантите мисля са с офсет +15.
                    Ако сложа същите гуми на джанти железарки с офсет -20 предните ще търкат ли някъде при завиване?

                    P.S. И един въпрос за гумите - за пътя на какво налягане да ги карам?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X