Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде шият кобури?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде шият кобури?

    )) Не стига че няма пищов, ми и картофите смърдят на найлон ... По-добре да се оставиш да те утрепат(((
    Помагай, брато, че ще ми резнат кратуната. Имах рекламата, не мога да я намеря. Има една фабричка някъде в Хаджи Димитър, шият кобури. Името на фирмата беше странно. Адрес, терефон имаш ли? Спешно трябва бедрен кобур.

  • #2
    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    )) Не стига че няма пищов, ми и картофите смърдят на найлон ... По-добре да се оставиш да те утрепат(((
    Помагай, брато, че ще ми резнат кратуната. Имах рекламата, не мога да я намеря. Има една фабричка някъде в Хаджи Димитър, шият кобури. Името на фирмата беше странно. Адрес, терефон имаш ли? Спешно трябва бедрен кобур.
    Не ги знам за съжаление.

    Аз съм на чичко Майкс с пластмасовите изгъзици и няква вега ултра лукс подмишнична пр****ах с балистол та стана на мекица.

    Коментар


    • #3
      Георги Андонов - има калъпи за всички официални и не толкава патлаци..
      Работилницата му е до оная църква, до България и Д.Несторов..
      Дере яко, ама ми е шил поне 10 неща, нищо не е мръднало!
      Ако не се ориентираш, ще ти дам телефон.

      Коментар


      • #4
        Този човек действително шие много добри кабури има доста в наличност или пък в рамките на петнайсетина минути може да ти ушие всичко по пръчка. Аз имам няколко кабури от него и съм много доволен.

        Ето къде се намира в кръгчето:
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          )) Не стига че няма пищов, ми и картофите смърдят на найлон ... По-добре да се оставиш да те утрепат(((
          Помагай, брато, че ще ми резнат кратуната. Имах рекламата, не мога да я намеря. Има една фабричка някъде в Хаджи Димитър, шият кобури. Името на фирмата беше странно. Адрес, терефон имаш ли? Спешно трябва бедрен кобур.
          фирмата се казва Джоралди,
          утре ще изровя брошурата им и ще ти напиша адреса и телефони
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Като чуя за фирма, а не за "майстор" когато става въпрос за занаят ми се гади....

            А ако се казва примерно "Мастро Лоренцо", а не "бай Кольо" /ще се самоцензурирам..../

            Коментар


            • #7
              Още един глас за бай Георги. Отдавна не съм ходил, но каквото ми е направил е без грешка.

              Коментар


              • #8
                Ето координати на въпросната фирма:

                http://joralti.hit.bg/products.html
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #9
                  Re: Къде шият кобури?

                  Като чуя за фирма, а не за "майстор" когато става въпрос за занаят ми се гади....

                  А ако се казва примерно "Мастро Лоренцо", а не "бай Кольо" /ще се самоцензурирам..../

                  Защо?!? Жоралти е семейна фирма и се справят отлично. Собственика ми е съученик. Работят само четири човека, а с тяхни кобури и амуниция са Военната полиция, Жандармериятя,СОБТ, много охранителни фирми и частни лица. Без преувеличение мога да кажа, че са лидер на нашия пазар.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Къде шият кобури?

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Като чуя за фирма, а не за "майстор" когато става въпрос за занаят ми се гади....

                    А ако се казва примерно "Мастро Лоренцо", а не "бай Кольо" /ще се самоцензурирам..../

                    Защо?!? Жоралти е семейна фирма и се справят отлично. Собственика ми е съученик. Работят само четири човека, а с тяхни кобури и амуниция са Военната полиция, Жандармериятя,СОБТ, много охранителни фирми и частни лица. Без преувеличение мога да кажа, че са лидер на нашия пазар.
                    На 100% подкрепям мнението за Жоралти. Иначе не бих си позволил да давам координатите им по-горе. Наистина работят перфектно и с акъл. Имам доста неща направени при тях и съм бил винаги повече от доволен. Изпълняват и индивидуални поръчки, но за тях в последно време взимат малко повечко пари. Ще си позволя само една малка забележка. Могат да използват по-качествени тик-так копчета и пластмасови катарами от по-реномирани производители като DURAFLEX или NEXUS например.
                    http://www.duraflexbuckles.com/distributor.cfm
                    http://www.itwnexus.com/
                    Това разбира се е само за по-претенциозните ;-))))
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Къде шият кобури?

                      Имам няколко кобура на Джоралди, които наистина са добри, но дълго търсих кобур за носене на кръста, отзад, оръжието хоризонтално и така попаднах на един майстор в Стара Загора.
                      Вярно е, че изработката продължи три месеца , но го направи точно както го исках.
                      По-късно го препоръчах на мои приятели, прави хубави кобури, само да имате търпение...

                      Николай Колев
                      Стара загора, ул. "Одрин" N 10 (до стадион Берое)
                      триетажна кооперация, работилницата му е в мазето
                      0888 709 166
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Re: Къде шият кобури?

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        Вярно е, че изработката продължи три месеца , но го направи точно както го исках.
                        Верно се иска търпение... хората поръчкова кола правят по-бързо.
                        А и за три месеца няма как да не е очно както го искаш....
                        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Re: Къде шият кобури?

                          Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                          На 100% подкрепям мнението за Жоралти. Иначе не бих си позволил да давам координатите им по-горе. Наистина работят перфектно и с акъл. Имам доста неща направени при тях и съм бил винаги повече от доволен. Изпълняват и индивидуални поръчки, но за тях в последно време взимат малко повечко пари. Ще си позволя само една малка забележка. Могат да използват по-качествени тик-так копчета и пластмасови катарами от по-реномирани производители като DURAFLEX или NEXUS например.
                          http://www.duraflexbuckles.com/distributor.cfm
                          http://www.itwnexus.com/
                          Това разбира се е само за по-претенциозните ;-))))
                          +1
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Re: Къде шият кобури?

                            Искам да използвам темата на колегата Стефан за да ви попитам, кой в какъв кобур си носи пищова в ежедневието ?
                            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Re: Къде шият кобури?

                              Това си е за отделна тема, ама като питаш тука, тука ще ти отговоря.
                              Нося си пистолетите според дрехите, с които съм облечен: когато съм с униформа или на лов - кожен, пресован по пистолета (Макаров;ЧЗ 85 В); когато съм цивилен (ЧЗ 85 В), най-често скрит вътрешен с щипка за колан, на второ място чантичка и много рядко презраменен. За ЧЗ-та най-ми е удобен скрития вътрешен, свикнах да го вадя задоволително бързо даже и когато съм с яке, а не ми личи че съм въоръжен даже и когато съм по къси гащи и тениска.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X