Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Ами аз си спомням.
    И какво от това?

    Знаеш ли колко от народонаселението ще въздъхне при едни такива развития из страхуващото се управление? От народната любов се страхува това управление..
    Я виж на Станьо видеото в пост 2744.

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      ...от друга страна, пък като се замисля и си представя нашия премиер в тази ситуация, сигурен съм, пък, че ще се справи блестящо. Ми, тъй де! Що, да се дават излишни пари! А, ако бъдем злопаметни, нека припомним, че покрай скандала с луксозните возила на ловните стопанства, самия той каза, че като се върне отново на власт, ще си бронира една ''Лада Нива'' и ще се вози в нея! Това, разбира се в рамките на шегата и с дължащото се уважение към личността му и поста, който заема. Просто, истината е, че тези неща струват много пари, за да бъдат ефективни и на ниво. Иначе охраната се превръща просто в аксесоар, идещ да покаже висок социален статус. Скъпи, лъскави коли с подобни номера, напомпани момчета от фитнеса, слушалки в ухото... Погледнете нощно време пред луксозните клубове.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        На времето заклаха шведската външна министърка Ана Линд в супермаркет където жената си е пазарувала като всички останали граждани . Няма шофьори ; охрана и тнт благини в извън работно време . Някой случайно да е виждал наш министър в супермаркет ? На времето единствената заплаха за живота на другаря Тодор Живков си остана прословутия врачански атентат . В този занаят няма нищо сигурно и като гледам май само руските служби нямат сериозна издънка . Евреите се издъниха с Ицхак Рабин ; американците с Роналд Рейгън . Нашите с пишман атентатора и Ахмет Доган . https://www.youtube.com/watch?v=9VtAUCxEC8I
        Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
        Скъпи, лъскави коли с подобни номера, напомпани момчета от фитнеса, слушалки в ухото... Погледнете нощно време пред луксозните клубове.
        И единствената работа която вършат е да закарат вече застреляния ВИП в Пирогов .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Е, как няма го закарат! Ми, той нали за това си плаща-да го карат!

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            П.П. Това което разказва в горния пост Павлин са изключения, не правило.
            При нас са си го позволявали, защото маршрутът е доволно проигран десетки пъти, в различни конфигурации, а и хората бяха свикнали.

            Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
            ...от друга страна, пък като се замисля и си представя нашия премиер в тази ситуация, сигурен съм, пък, че ще се справи блестящо...
            Слабичка, ще да му дойде. Като знам как кара сам автомобила, който другите от кортежа охраняват...
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
              При нас са си го позволявали, защото маршрутът е доволно проигран десетки пъти, в различни конфигурации, а и хората бяха свикнали.


              В нашият регион Северозапада по онова време нямаше път който да позволява скорости над 130-140 км/ч.
              и то за кратки разстояния.
              Имаше една отсечка "Летището" между Борован и Бяла Слатина където който му стискаше ходеше да си пробва колата колко може да вдигне.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                В нашият регион Северозапада по онова време нямаше път който да позволява скорости над 130-140 км/ч.
                и то за кратки разстояния.
                Имаше една отсечка "Летището" между Борован и Бяла Слатина където който му стискаше ходеше да си пробва колата колко може да вдигне.
                Волга ГАЗ 24 с малко пипнат двигател с лекота подминава 160 . Проблемите и са съвсем други . При скорости над 120 практически не спира и е неуправляема . С над 140 намалява не защото си натиснал спирачките а защото за да ги натиснеш си си махнал десния крак от газта
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                  Машината по окраска и по табела е междуградска. Има и триъгълник отгоре, влекач значи. Дърпали ли са ремаркета някъде извънградско, знаете ли?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:----- (2).jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5755415Изглежда е имало...

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                    ...



                    Слабичка, ще да му дойде. Като знам как кара сам автомобила, който другите от кортежа охраняват...
                    Е ,поразкажи де не се стеснявай.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Няма кой знае какво за разказване.
                      Борисов кара сам джипа "Toyota land cruiser" на НСО в нарушение на всякакви оперативни процедури. Преди години на влизането на "Лудогорец" в А ПФГ беше изприщил тогавашния шеф на КАТ гр. Разград.
                      Завалията го беше пилотирал с една от патрулните астри на КАТ и като влезе на паркинга на стадиона едвам слезе от колата. Човекът тогава разправяше "Аз карам със 140 км/ч в града, а той ме натиска ли натиска с това чудовище! Къде да ида?"
                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                        Изглежда е имало...
                        Да, благодаря, интересна композиция наистина. Градските ги помня добре, но за междуградски - никакъв спомен нямам.

                        А аз пък днеска се гоних с една догонялка ама няма толко вътък

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170529_151004[1].jpg
Прегледи:1
Размер:357.9 КБ
ID:5755427

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170529_151012[1].jpg
Прегледи:1
Размер:323.5 КБ
ID:5755428

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170529_151149[1].jpg
Прегледи:1
Размер:285.6 КБ
ID:5755429

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                          Няма кой знае какво за разказване.
                          Борисов кара сам джипа "Toyota land cruiser" на НСО в нарушение на всякакви оперативни процедури. Преди години на влизането на "Лудогорец" в А ПФГ беше изприщил тогавашния шеф на КАТ гр. Разград.
                          Завалията го беше пилотирал с една от патрулните астри на КАТ и като влезе на паркинга на стадиона едвам слезе от колата. Човекът тогава разправяше "Аз карам със 140 км/ч в града, а той ме натиска ли натиска с това чудовище! Къде да ида?"
                          Мнда формен селяндур
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                            Няма кой знае какво за разказване.
                            Борисов кара сам джипа "Toyota land cruiser" на НСО в нарушение на всякакви оперативни процедури. Преди години на влизането на "Лудогорец" в А ПФГ беше изприщил тогавашния шеф на КАТ гр. Разград.
                            Завалията го беше пилотирал с една от патрулните астри на КАТ и като влезе на паркинга на стадиона едвам слезе от колата. Човекът тогава разправяше "Аз карам със 140 км/ч в града, а той ме натиска ли натиска с това чудовище! Къде да ида?"
                            А би трябвало като човек дълги години изкарвал си хляба с охрана много добре да познава оперативните процедури и рисковете от нарушаването им .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              И малко красота

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a11.jpg
Прегледи:1
Размер:345.8 КБ
ID:5755448
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                А би трябвало като човек дълги години изкарвал си хляба с охрана много добре да познава оперативните процедури и рисковете от нарушаването им .
                                - а мислиш ли , че не ги познава ? Процедурите де.

                                За рисковете ... при такива скорости в градски условия - я случайно ще пресече някое дете , я някое куче , я някой ЗиЛ самосвал ( историята помни и такова нещо).
                                В първите 2 случая властта ше го отметне в графа "Косвени жертви".
                                В третия случай е според зависи.
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X