Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Една УАЗка от ДАП Смолян на 24.05. през 70те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:33001121_001_m.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5754914
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Тематична снимка за днешния ден ...
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Абе, шофьорът през страничното стъкло ли гледа? На поповите лъжички от онова време, можеше ли да им се спускат страничните стъкла?
        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Ужаската изглежда е паркирана на мегдана за сцена.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Ами главите на публиката са стриктно надясно, возещите се в каросерията гледат директно напред - според мен си се движи.
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Тя цялата снимка е пълна с нелогичности. Тая статуя на свободата (девойката зад кабината) не знам как въобще е допусната.

              ... а пък Брежнев колко е млад на портрета, ...

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Хехее, млади сте още... Не ги помните тия композиции, трябва да разровя вкъщи дали е останало нещо
                Шоферът при всички случаи не е хващан от горътъ Осевата линия отдавна е измислена И още се ползва даже

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  То ясно че може, и аз сигурно мога ако получа партийно поръчение.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Е па младичък си значи... Тогаз за такваз работа не трябваше партийно поръчение, хората сами се натискаха.
                    Един селски, отдавна пенсионер, някога даскал в една гимназия ми разказва как е било навремето, при Бай Тошо. Гимназията има учебни - Симсонка, Иж, Жигула, трактор и ГАЗка - и по празниците водят манифестацията. Та 2 месеца преди 24 май отличниците стигат до бой кой какво ще кара. Преди петнайсетина години вече не могат да намерят кой да се качи, пълно безхаберие, и айде даскалите ше карат.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Та 2 месеца преди 24 май отличниците стигат до бой кой какво ще кара.
                      Точно така. И не само за 24 май, а за всяко подобно мероприятие. Което си има напълно рационално основание (нямащо нищо общо с портретите на Брежнев). Репетициите за тях течаха седмици до месеци предварително - извиняване на отсъствия и закъснения, излизане след вечерния час, ходене не непременно с униформа и т. н. и т. н. от този род (а конкретно при нас, за възпроизвеждането на Априлското въстание - и пукане с тюфеци).
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        И нашия мотокар са го мъкнали по манифестации .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Ами разсъжденията са ти като на младеж , който е във вихъра на криминалетата , та затова такова впечатление оставяш . То реалните години в случая са без значение .

                          .. и наче , мен да ме караш да си представям как КГБ-то следи врагът със Жигулита по "широките булеварди" на Масква ... извинявай , ама ми идва нещо в повече .
                          Пък и ми е минАло времето . Впечатлявах се от подобни "героизми" преди едни 40- 45 години , от тогава : определено - не . Нито се възхищавам от това , ни пък от съвецки "Ванкел" , монтиран на Жигула.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:195-0-@-GAZ 24 34 Volga-politzeyski avtomobili na Politsei-Estoniya-.png
Прегледи:1
Размер:650.5 КБ
ID:5755103''ГАЗ 24 34 Волга'' на служба в естонската ''Politsei''. Представям на Вашето внимание тази снимка, понеже е интересна и с друго освен с показаните на нея автомобили. Тук може да се направи и обоснован извод за използването на определен оперативен способ при ескортиране и охрана. Сигурен съм, че ако се загледате внимателно ще разберете какво имам предвид... Ще се въздържа от по-нататъшни обяснения в тази насока, понеже не винаги тези неща се приемат добре от някой колеги, илюстрирано от горния коментар. Нека ме извини колегата за цитата. А, за тези които ги интересува, сигурен съм, че ако помислят, сами ще се сетят... Е, поне в известна степен, де! Иначе, ако всички могат да разгадаят тези неща от пръв поглед, те ще престанат да са ефективни и вече няма да вършат работата за която са предназначени.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Освен номерата да гледаме ли нещо?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Тачанките.
                              А иначе да- малко сламка?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Освен номерата да гледаме ли нещо?
                                Разликата в предната решетка е особено фрапираща...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X