Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    С вакел който и сляп да си се познава? Ташацинарояци
    Тук не става въпрос за ''японско следене'', където целта е психологически натиск върху обекта, като явно му се показва, че е следен... Представете си в европейски град да ви следи служител с азиатски черти и то, от близо... Тук говорим за визуален контакт от няколко пресечки. Покажеш ли се в огледалото за задно виждане на обекта-изгаряш!
    Последно редактирано от centurio; 04-12-16, 20:02.

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
      ......
      Младеж , май четеш прекалено много художественная литература на криминална тематика
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
        Тук не става въпрос за ''японско следене'', където целта е психологически натиск върху обекта, като явно му се показва, че е следен... Представете си в европейски град да ви следи служител с азиатски черти и то от близо... Тук говорим за визуален контакт от няколко пресечки. Покажеш ли се в огледалото за задно виждане на обекта-изгаряш!
        Е тогава за къф чеп ти е ванкел, който изначално няма ресурс, еле па като е сделан?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          А-а, за младежа, благодарско! Обичам да слушам такива неща! Че, то комай, моите станаха 47... А, я си представи сега, че имаш и автомобил отпред пред обекта, така, че не е фатално задния да изостане прекалено. Кой е казал, че следенето се извършва само отзад!
          Последно редактирано от centurio; 04-12-16, 20:01.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
            А-а, за младежа, благодарско! Обичам да слушам такива неща! Че, то комай, моите станаха 47... А, я си представи сега, че имаш и автомобил отпред пред обекта, така, че не е фатално задния да изостане прекалено. Кой е казал, че следенето се извършва само отзад!
            Ами разсъжденията са ти като на младеж , който е във вихъра на криминалетата , та затова такова впечатление оставяш . То реалните години в случая са без значение .

            .. и наче , мен да ме караш да си представям как КГБ-то следи врагът със Жигулита по "широките булеварди" на Масква ... извинявай , ама ми идва нещо в повече .
            Пък и ми е минАло времето . Впечатлявах се от подобни "героизми" преди едни 40- 45 години , от тогава : определено - не . Нито се възхищавам от това , ни пък от съвецки "Ванкел" , монтиран на Жигула.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Мисля, че от тук на сетне е най-добре да си говорим само за двигатели и кубататура... Ама, на отплеснах се, нали автомобили на служба, та за това...

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Ами разсъжденията са ти като на младеж , който е във вихъра на криминалетата , та затова такова впечатление оставяш . То реалните години в случая са без значение .

                Ми представи си, че не е баш така, ако и описваното от колегата да звучи по тоя начин. Аспекти раБира се в тоя занаят има много и различни. Това без да съм във вихъра на криминалетата, па вече и за младеж не минавам. Но от оперативна работа поназнайвам малко.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Е, колегата, явно го знае, аз също го знам. И това е достатъчно! За останалите не е задължително...
                  Ама, пиши, та пиши, може да им е интересно! От къде да знам, че някой ще се обиди...

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Не бе, аз просто не вдявам нуждата от сделан ванкел.
                    Ноо, умом Россию не понять
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Какво искаш да поняш на нуждата, не си бил роден тогава.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Ум па баш за кола. С каква ли ходова част е била. Иначе сме виждали газела 4х4 със скорости по магистралата. Но вдига 180.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Много мислих... Един не му понасят ''Чавдар''-и, друг спец-автомобили, то да се чудиш на края, какво да качиш...
                          Та, ето ви сега едни ''тунинговани'' кубински таксита, които все още са на служба, макар и стари. Town car-а, ряпа да яде! Пък, ако и сега бъркам, набийте ме, ако трябва!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46-0-9-@-VAZ 21011 Lada-uduljena versiya-taksimetrov avtomobil-prototyp-razrabotka-.jpg
Прегледи:1
Размер:25.6 КБ
ID:5736261Натиснете снимката за да я уголемите

Име:89-14-@-VAZ 2105 Lada-uduljena versiya-taksimetrov avtomobil-prototyp-razrabotka-.jpg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5736262Натиснете снимката за да я уголемите

Име:89-15-@-VAZ 2105 Lada-uduljena versiya-taksimetrov avtomobil-prototyp-razrabotka-.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5736263Тука, BRT-линии, интегриран градски транспорт ще ми правят... Няма да ги стигнем, ей... Няма!
                          Последно редактирано от centurio; 05-12-16, 01:28.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            На втората снимка кого визираме - ''маршрутката'', или змея в дъното на кадъра? Той май по-подхожда на заглавието на темата.
                            По памет - в Куба има закон, забраняващ износа на тези дърти американски машини. Пазят си ги, нещо като национално богатство. Красота!
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              ...струва ми се, че е ''Buick Roadmaster''-модел 1948. И аз съм фен на американските автомобили от тази епоха. Стомана и хром, не като сега... А, бре голям колорит! Там са още от преди революцията! Направо си е музей на открито. А, същевременно цари някакво безвремие... Направо, пак ми се приходи в Куба. Както миналата година по това време!

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Безвремието е най-яко.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X