Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И все пак дали не Ssangyong Musso?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

    Един приятел стопанисва язовир и го взе да го ползва само там! Той има такъв, но без турбо и със счупен заден диф и моя щеше да е уж за части...ама като го видя и откачи, а...и спойлер за багажника остана при мен!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
      Един приятел стопанисва язовир и го взе да го ползва само там! Той има такъв, но без турбо и със счупен заден диф и моя щеше да е уж за части...ама като го видя и откачи, а...и спойлер за багажника остана при мен!
      Зависи какво му е, но се оправя елементарно, стига да не му се е разджлямбила разпорната втулка и да го е смлял докрай.

      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
      Ти си да ти фане некой джуките у менгеме , да ти опрай кокала , да те пущи и да обясниш после.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

        Един лаишки въпрос, с каква раздатка е Мусото? ЛСД? Блокажи?
        Real Recognize Real

        Коментар


        • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

          още некой и друг пост и го виж в раздел продава се на цена на тойота 120-ка

          Коментар


          • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
            Един лаишки въпрос, с каква раздатка е Мусото? ЛСД? Блокажи?
            Подписа на Джоу описва нещата - "ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT" - мотор- скоростна кутия- раздатка- мостове - гуми.

            Блокажи и LSD нЕма доколкото знам. Но сигурно може да му се слагат разни неща при мерак, ако отговарят на оригиналната DANA.
            Всеки от компонентите може да му пуснеш една търсачка, че дори и само за визуална и/или обща представа.

            Има варианти за раздатка TOD пак на Борг-Уорнър, иначе си е парттайм с бавни, но се управлява с ток. Според некъв австралийски сайт, имало и раздатка с диференциал и фултайм, но само в топ версията с бензинов мотор Мерцедес 3,2([M104), към 220к.с. Последното не съм го виждал в ръководството за ремонт на модела (около 1800стр. сравнително подробно ).
            Тоя топ версията, поне на хартия си понавървява нещо къмто-колкото Паджеро с 3,5 или Фронтера с 3,2, Черокита разни с големи бензини и подобни.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

              Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
              още некой и друг пост и го виж в раздел продава се на цена на тойота 120-ка


              Няма как да стане. Не мога да му взема парите, въпреки че съм го купил за лев/килото, ама и не искам, та ше си умира при мен.

              Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
              Един лаишки въпрос, с каква раздатка е Мусото? ЛСД? Блокажи?
              Borg Warner 4408E, която си е парт-тайм с бавни 2.48/1
              Има и някои с LSD отзад, който е по същество е, както ми казаха, като БТРовият палцов блокаж, който всъщност прави един от проблемите със задният мост, като касетата се пука от зор по заварките на капака, щото е като консервна кутия, и почва да прещраква/изпуска. Сваля се и се заварява, или се слага обикновена отворена.
              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-11-17, 21:29.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                Това исках да знам, мерси!
                Real Recognize Real

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X