Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И все пак дали не Ssangyong Musso?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

    Мерси!
    Снимка за доказателство

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-04-2dc3ade06e69f601c88421d0e4d69b6e46f9524a18edebe7e6ce8ba8145defe7-V.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5757214
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #92
      От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

      Как не те беше срам да се излагаш така пред целиот форум, а уж си разбирач !

      Ай честито, па ше го показваш на живо !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #93
        От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Как не те беше срам да се излагаш така пред целиот форум, а уж си разбирач !
        То'а па!!! Виж, че пише Мерцедес на калника. Липсващото звено между G и ML. На цената на няколко карета за G, или няколко дюзи за ML.
        2800 български пари. Нали трябва да има някой минАл се и от тази тема.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #94
          От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Нали трябва да има някой минАл се и от тази тема.
          Э-э-э-эххх, Цецо-Цецоооо, зле ти се отрази пуста Германия, зле... Да ги беше дал тез 2800 лв. на някоя ромска фондация...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #95
            От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            То'а па!!! Виж, че пише Мерцедес на калника. Липсващото звено между G и ML. На цената на няколко карета за G, или няколко дюзи за ML.
            2800 български пари. Нали трябва да има някой минАл се и от тази тема.
            ... или на мост за G втора употреба.

            И по-скоро обединяващото звено м/у MB и Jeep, което се случва 10-15г. по-късно.

            ... ма след тия постове кво те чакааа !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #96
              От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Э-э-э-эххх, Цецо-Цецоооо, зле ти се отрази пуста Германия, зле... Да ги беше дал тез 2800 лв. на някоя ромска фондация...
              НЕма фондация, там нищо се не връща. А тука най-малкото желязо за вторични и ценен опит ще ми остане. Както се казваше в един лаф - "...поне за отрицателен пример мога да послужа" .

              Между другото в Германия си ги имат за истински тия, и си държат някакви цени. Ако не беше така щях да си взема от тук.

              А каквото и да ме чака, не е болка, признавам си без бой за всеки дефект който прояви, да се знае. Фенщина при мене нЕма.

              Но все си мисля, че щом цял с всичко платено е тия пари, в състояние "за части" трябва да е близо до цената за скраб.

              ПП: Ще борим Пенчовата Кия (като модел), в класацията за евтино 4х4.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #97
                От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                Това е по-яко от Кията, поне клас нагоре е.. иначе като пари не знам какво по-изгодно като джип от това.
                Real Recognize Real

                Коментар


                • #98
                  От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                  Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                  Това е по-яко от Кията, поне клас нагоре е.. иначе като пари не знам какво по-изгодно като джип от това.
                  Много се разприказвахме нещо, Джоу ще ме бие - ще прецакаме цените на модела и частите за него. Затова възприемам тактиката "...или лошо или нищо" за модела.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #99
                    От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                    Съвсем умишлено гледам да не пиша, ама ако не е "или лошо или нищо", при тая истерия за джипки, до месец всичко евтино на пазара ще отлети, а на другите ще им мръдне цената, а ние и по кафе нЕма да видим от продавачите.

                    Ако не ми вярваш, следи обявите.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                      Санг Йонг е в пъти по-добре от Кия.За мен лично е така.Само в бг не държат цени.Иначе са супер джипки и предлагат всичко необходимо.В най-високото си изпълнение са дори луксозни.
                      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                      Коментар


                      • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                        Здравейте. Заинтересован съм от модела, но съм пълен лаик що се отнася до джипове. Моля за мнение от хора, които са карали и поддържали такава машина, а не "то по принцип"! Из нашите форуми чета много негативни отзиви, но пък в няколко английски много ги хвалят. То вярно, че там и поддръжката и горивата и всичко им е на друго ниво, но все пак ми е странно?! Колата офроуд няма да излиза. Ще се кара по черни пътища - за риба и до вилата, където в момента и със Scenic-а ходя, просто искам да минавам "смело", а не да съм на нокти дали няма да задере. Musso ми харесва, понеже е голям, с доста екстри, двигателят е Mercedes, а и машина 00-02 може да се намери за под 3500 лв. - неустоима цена. Предвид факта, че няма да е Heavy Duty какъв съвет бихте ми дали? Как стои въпросът с поддръжката? Преди време имах не особено популярно в България японче и (поне първите 3 год.) трябваше да чакам 80% от частите, дори консумативните, по месец, месец и нещо. А и бяха на главозамайващи цени! Това ми е най-голямото притеснение.

                        п.п.На практика при бюджет от 4000 лв. дилемата е между Frontera B, Sportage, Musso и ТАТА Safari. Основно искам ефективно 4х4, климатик, нисък разход на гориво и поносима подръжка. Пък това, че не е G-klasse или Pajero, здраве да е.

                        Коментар


                        • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                          Взимай.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                            Първоначално публикуван от snipeman Преглед на мнение
                            ...
                            п.п.На практика при бюджет от 4000 лв. дилемата е между Frontera B, Sportage, Musso и ТАТА Safari. Основно искам ефективно 4х4, климатик, нисък разход на гориво и поносима подръжка. Пък това, че не е G-klasse или Pajero, здраве да е.
                            Направи по кръгче с тези които си изброил и виж в кое ще ти е най-комфортно.
                            По-нисък разход от КИАта трудно ще докараш при другите изброени, ако имаш предвид дизел разбира се.
                            При бензина, особено и ако ще караш на газ, е доста субективно.

                            P.S. Приготви/отдели си м/у 500 и 1000лв. за обслужване, и имай предвид, че половината от възможностите на джипа са в гумите, които също са пари.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              По-нисък разход от КИАта трудно ще докараш при другите изброени, ако имаш предвид дизел разбира се.
                              Дизеловата Frontera B, харчи по-малко и от Кията...когато работи де, че там VP44 е ключовата дума. Хубавото е, че вече ги правят успешно. А си е с директно впръскване, турбо, интерколер...и трябва да върви доста по-добре от нашите "китайски" джипки.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Направи по кръгче с тези които си изброил и виж в кое ще ти е най-комфортно.
                                По-нисък разход от КИАта трудно ще докараш при другите изброени, ако имаш предвид дизел разбира се.
                                При бензина, особено и ако ще караш на газ, е доста субективно.

                                P.S. Приготви/отдели си м/у 500 и 1000лв. за обслужване, и имай предвид, че половината от възможностите на джипа са в гумите, които също са пари.
                                KIA и Sportage съм карал, вярно на асфалт. ТАТА вчера излезе една в града на много ниска цена и днес евентуално ще ида да я видя. От "познати на познати" чувам, че били много проблемни. Колко и какво точно - не казват. Musso-тата са ми по-далечко та за това искам повече мнения. Гледах 2 в Софийско и по 1 в Пазарджишко, Хасковско и Бургаско. Гледам са доста големи, а в моето семейство сме все едрички. Като че ли и товарния отсек на Musso му е най-голям? Конкретно най-клоня към Musso '00 2.3 TD на цена от 2800 лв. тъкмо ще има и достатъно за обслужване
                                Как, обаче стои въпросът с частите - наличности и цени? Гният ли и кои са слабите места, на които трябва да се обърне повече внимание при оглед?
                                За KIA чувам, че частите са "кът" и скъпички? За Opel - че си е Opel и много гният...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X