Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И все пак дали не Ssangyong Musso?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

    Е какво по-конкретно?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е какво по-конкретно?
      Е как какво ?!

      На ОМ602 са "тия" размерите, а на ОМ662 са "ония" размерите.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #63
        От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

        Ни мой ма фана да се занимавам с глупости, аз да не съм бай ти Готлиб
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ни мой ма фана да се занимавам с глупости, аз да не съм бай ти Готлиб
          Тогава приемаме, че до сега си твърдял глупости и спираме по темата.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Е как какво ?!

            На ОМ602 са "тия" размерите, а на ОМ662 са "ония" размерите.

            Аз искаш ли?

            662 се турбинира с по-голямо турбо и има разпрьсквачи на маслото та дьржи на бой,има по-голяма и здрава водна помпа от 605 мотора,но напьнеш ли го отива за глава нищо,че е спьнат.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Мазохисти сте вие,знаете,че е чепат и пак.

              Кьсмет пожелавам,ще трябва

              Да сменим "мазохисти" с "авантюриски". То в това е чара, що трябва да сме като всички други. И това си е сериозен автомобил. Двигатели бол . Като ти се види малък го сменяш. Няма да е първият, няма да е и последен, на който е правена сърдечна операция и след това да се чувства като олимпийски шампион в силов спорт. Само да е читав що годе и да го придвижа до гаража и се почва. Както ме сърбят ръцете направо не ми се мисли.
              А иначе се радвам че така случайно открих тази стара тема докато търсех инфо за тази марка и съживих темата.

              Коментар


              • #67
                От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                Авантюра с мотора не виждам след кратко ровене,оплаквания от тия няма,че и ги навират по Геги разни.Компове имали по-новите и от това ревьт хората.

                Дебна,евтин як чук и на мен ми трябва в БГто пък авантюрите да му мислят у сервиза,това с цифри не може да ме стресне еле ако не гният и лесно се сменя окачване и скорости.

                Давай ти си,скачай пък ние ще ти се радваме на авантюрата.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                  Е ще трябва да чакам до събота или неделя. Венци се е разбрал за тогава да ходи и да го тества както трябва. Взема ли го приключението ще е голямо. Имам разни останали неща от Гранда и други посъбрани чаркалаци, па и автомат един ми се подмета по гаража, остана ми от 126-та. Ще има ъпгрейди със сигурност. Пък нали си имам и жокер дето ще дава акъл.

                  Коментар


                  • #69
                    От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                    Там за въпроса със сегментите... Може би са друг диаметър за 2,9.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #70
                      От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                      Там за въпроса със сегментите... Може би са друг диаметър за 2,9.
                      Той и 602 е 2.9. Версията 2.5 е с по-къс ход.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        ...
                        Дебна,евтин як чук и на мен ми трябва в БГто
                        ...
                        Офертата за теб е ясна, но не е по темата, та по-нататък.

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Аз искаш ли?

                        662 се турбинира с по-голямо турбо и има разпрьсквачи на маслото та дьржи на бой,има по-голяма и здрава водна помпа от 605 мотора,но напьнеш ли го отива за глава нищо,че е спьнат.
                        Петърчо сравнява 662 и 602, и 605 няма място в сравнението.
                        Имам всички размери и допуски по двигателя в ремонтно ръководство, и двата двигателя са абсолютно еднакви, като говорим за ОМ602 на 89мм.
                        Всякакви други твърдения са глупости, изписани по неясна причина.

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Там за въпроса със сегментите... Може би са друг диаметър за 2,9.
                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Той и 602 е 2.9. Версията 2.5 е с по-къс ход.
                        2.5 е на 86мм. като ОМ601 200D, 2.9 е на 89мм като ОМ601 2.3, но "това го знае всяко хлапе"

                        ОМ602 значи, че става въпрос за петака от серията 60Х която е с по два клапана на цилиндър. След 602 следващата тройка цифри указва кой точно е, демек 602.ХХХ, като ХХХ указва за коя точно модификация иде реч, с/без турбина, с редова помпа, с роторна, на какво е монтиран, и т.н.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #72
                          От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                          Я кажи по трансмисията/скорости,мостове,полуоски,хъбове/стават ли от нещо,колко големи гуми носи без лифт.Намират ли се части по моргите,нови цифра ли са и т.н.Демек да улесниш бъдещите собственици.

                          п.п.И да се явиш на некоя расотка да го видим в действие.
                          Последно редактирано от gimax; 23-02-17, 10:42.

                          Коментар


                          • #73
                            От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Я кажи по трансмисията/скорости,мостове,полуоски,хъбове/стават ли от нещо.Намират ли се части по моргите,нови цифра ли са и т.н.Демек да улесниш бъдещите собственици.

                            п.п.И да се явиш на некоя расотка да го видим в действие.
                            За расотките, като се пооправи времето (па трябва малко и аз), че трябва да е софт терена, и не заради жипката, а заради мен.

                            За частите, ми няма нужда да става от "нещо" щото тая марка не е "като някаква", а си е Ssang Yong, и това, че звучи на китайски на разбирачите, в буквалния и преносния смисъл, си е техен проблем.
                            Части бол, пак поради горната причина, а доста неща в представителя също са за без пари, най-много да се наложи 15-20 дни да дойдат, ако ги няма налични. Едрогабаритните са си дебели, та там втора употреба.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #74
                              От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                              Незнам какво китайско чуват в SsangYong ама разбирачи иначе.Ей тия най ме дразнят.Чист кореец си е.Виж в Great wall си звучи китайско и така си изглежда.
                              SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                              Коментар


                              • #75
                                От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение


                                Петърчо сравнява 662 и 602, и 605 няма място в сравнението.
                                Имам всички размери и допуски по двигателя в ремонтно ръководство, и двата двигателя са абсолютно еднакви, като говорим за ОМ602 на 89мм.
                                Всякакви други твърдения са глупости, изписани по неясна причина.



                                Аз не сравнявам 605,а само казвам,че 662 му има водната помпа която е по-голяма и яка,виж дали не сьм прав ако да не карам такова.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X