Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И все пак дали не Ssangyong Musso?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

    Виж на Золтан гранда.Човека е много коректен и не би те подвел със скрити дефекти.По добре да купиш от човек от форума,би ти казал силните и слабите страни на джипа,отколкото от някой джамбазин

    Коментар


    • #17
      До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

      Преди 2 седмици видях за пореден път пред офиса Сузуки Витара 2002 г. с лепнато на стъклото, че се продава за 8000 лв., стои си така от месеци. Пред нас от месеци стои една фронтера с обява за 4500, верно старичка. Преди 2-3 месеца колега си купи Нисан Терано за 8000, преди няма и месец една колежка си взе някакъв стар гранд за 5500. Така че напълно съм убеден, че в София има повече от 2 джипа около този бюджет.
      www.offnews.bg

      Коментар


      • #18
        До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

        Първоначално публикуван от том Преглед на мнение
        Преди време имах Мусо,което беше много запазено и добре гледано,карах го около половин година като семейна кола.
        За минусите няма да пиша има доста изписано във форума.
        За плюсовете.... колкото и да се чудя се сещам само за два.
        1 Голям багажник.
        2 Благодарение на Мусото попаднах на този хубав форум
        Сори за ОФФа ма не се устисках



        Напиках се от смях.Един голям багажник за 8000 лева само,той вече форума го е намерил
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

          Първоначално публикуван от Владо Йончев
          Преди 2 седмици видях за пореден път пред офиса Сузуки Витара 2002 г. с лепнато на стъклото, че се продава за 8000 лв., стои си така от месеци. Пред нас от месеци стои една фронтера с обява за 4500, верно старичка. Преди 2-3 месеца колега си купи Нисан Терано за 8000, преди няма и месец една колежка си взе някакъв стар гранд за 5500. Така че напълно съм убеден, че в София има повече от 2 джипа около този бюджет.
          Каква Витара, Фронтера и Терано, гледам в мобилето, че продават Царя за 7800 лв преди пазарлък, а колегата тръгнал Гнусо да взема за 8000 лв.

          http://www.mobile.bg/21260562675482921
          Vitara 2.0 V6
          Honda CRV (Gen 1)
          Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
          ВАЗ 2131

          Коментар


          • #20
            До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

            А какво ще кажеш за Паджеро2 СуперСелект? За около 7к. лв. може да намериш доста запазен екземпляр дълга база, дизел 95-97г.
            M57D30T1
            W450

            Коментар


            • #21
              До: И все пак дали не Ssangyong Musso?

              Твоята кола е Grand ZJ бензинов на газ
              Вписва се идеално в бюджета ти ...
              Грандоман WJ 3.1 QD

              Коментар


              • #22
                От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                Айде да вдигнем малко темата. Има ли нови мнения за Мусото. През тези години все някой се е сблъсквал с такъв. Едно знам че ще се сподели веднага.

                Коментар


                • #23
                  От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                  Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                  Едно знам че ще се сподели веднага.
                  Джоу не се е събудил още.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #24
                    От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                    Айде да вдигнем малко темата. Има ли нови мнения за Мусото. През тези години все някой се е сблъсквал с такъв. Едно знам че ще се сподели веднага.
                    И на мен ми е интересно. Гледам вече за без пари вървят, а и с повреди още по-евтино.Но ако става мотор от Мерцедес, може да му се метне оригинален такъв, че даже и със скоростите (да не споменавам, че може с шест степенна кутия). Раздатката с ел. управление, в случай на други скорости се заменя с някаква, която е отделен възел (W460/461, ГАЗ 69, Нива). Естествено става с ръчно управление и се извеждат ръчка/ръчки в купето.
                    Всичко това, ако се окаже, че е със здрави мостове и рама, и че не е много склонно да ръждясва.
                    Другите добри решения се копират на Джоу от "компилацията"(Дано види темата и се включи да каже въобще за модела).

                    ПП: И ако нЕкой компилира такова с як мотор, да не забрави да направи "ластик" с Гагич.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #25
                      От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Джоу не се е събудил още.
                      Джоу си пуска второ кафе от машината, докато гледа всички телевизии едновременно и си рови у Форума, и те чакаше да се включиш точно в тая тема !

                      С колегата съм се чул отдавна, и каквото трябва сме си казали.

                      Тук, а и в подобна тема, обективно мнение няма да получи, предвид таргета ползващ "нещото" (това специално за душевна чикия на Гагич ), щото доволните, си карат и не пишат, а тези които са си купили нещо за 1350лв. и, евентуално, сменили маслото в двигателя с М10Д мрънкат, че им се е строшИл задният мост, скоростите, или не им включват вакуумните хъбове, и нАчи от тОа боклук нищо не става.

                      Ако мога да помогна с нещо, с радост ще го направя, и ще отговоря на всякакви въпроси,
                      но нямам намерение да си хваля джипа който не продавам.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                        А започва да ми харесва темата, следобед ще се разбере дали тази тема ще стане много дълга и дали ще има повод за почерпка

                        Коментар


                        • #27
                          От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          ...
                          ПП: И ако нЕкой компилира такова с як мотор, да не забрави да направи "ластик" с Гагич.
                          Няма нужда никой да компилира нищо, щото си го има готово с М104.

                          Няма и нужда да се преправя на квото и да било. Който иска Г, да си купи Г.

                          Марката не прави "нещо" като "нещо си", а си произвежда нейни си модели в сътрудничество с Мерцедес, които са и акционери.

                          За късмет на прагматиците, все още може да се вземе нещо, с което да се разцепиш от возене, на разумна цена/година.

                          А ето резултата от моят тест от оня ден, с атмосферен 602 и променени ПЧ.

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Специално за Гагич, от Яворов след детелината по баира на Цариградско в посока Младост, 70 на втора по моя километраж, одометър, или както ви е кеф, а трета не можах да я изцедя, щото почнАх да изпреварвам всички и нямаше накъде, та върнах газта и боднах четвърта да си се возя.
                          Това от преди няма и половин час, като стойностите на километража ми трябва да се смятат по 1.1

                          Та толкова за скапаната ми компилация.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            но нямам намерение да си хваля джипа който не продавам.
                            Я-а-а-а, ама джип ли си си купИл? А що компилацията стоЙ в подписа ти?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #29
                              От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Я-а-а-а, ама джип ли си си купИл? А що компилацията стоЙ в подписа ти?
                              Джип е, джип, с който карам с равномерна скорост 50-70 в града без да спирам (а не дори да намалявам) пред бордюри и дупки.
                              ... а и съм си отварял капака на заднният мост само за смяна на масло, а на двигателя да си долея течност за чистачките.

                              ... а за "непродаването", ми щото гледам, че е модерно У Форума, та и аз.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #30
                                От: И все пак дали не Ssangyong Musso?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                ... а за "непродаването", ми щото гледам, че е модерно У Форума, та и аз.
                                E, модерно е, щото така или иначе няма мераклиЙ за КиЙте на Пенчо, та той си ги трупа. Не че за компилацията ще има, де.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X