Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E това ако не е събери чарк-не знам!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • E това ако не е събери чарк-не знам!?

    Превозното средство е наречено "Т-134 Тачанка".Зглобен е 1999г.
    Купе от Москвич-2141( силно модифицирано).
    Монтиран е форсиран до 160к.с. осемцилиндров двигател,взаимстван директно от ГАЗ-53.
    Скоростна кутия от УАЗ-3151.
    Двигатела е разположен зад предния мост,карданните валове и предавателната система от УАЗ-3151 са подсилени допълнително.
    Хидроусилвател на кормилното управление от ГАЗ-66.
    Електрическа лебетка с тягово усилие-3500кг.
    Този "Кавалерист" роден зад стените на "ГНЦ НАМИ",е специално проектиран.За неговото производство се използвани само национални серийни възли и агрегати,както и възможността за полеви ремонти с минимален набор от инструменти.

    Пет машини зглобени в една(а може би са използвали дедайли и от други машини),ейй занимава им се на Руснаците!
    Както те обичат да казват-давайте попробуем.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Злой; 12-01-10, 07:27.
    Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

  • #2
    До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

    Еййй,пак са пили пияни...Баси колко е грозно...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

      Оформя се конкуренция на VW Amarok в тоя сегмент Само ми е чудно що не са го пуснали на Дакар това.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

      Коментар


      • #4
        До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Еййй,пак са пили пияни...Баси колко е грозно...
        Бе те пияни пак са скалъпили нещо, кво остава като изтрезнеят?!
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • #5
          До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
          Бе те пияни пак са скалъпили нещо, кво остава като изтрезнеят?!
          Чудят се как да отмият срамът... Или гогледат, и умуват, от Марс ли е, или от Луната
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #6
            До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

            Аз само се чудя,как са нахакали тоя V-8 отпред.При положение,че е доста обемист (картера доста виси надоло) би трябвало да опира някъде по предния мост или по карданите!?
            Последно редактирано от 4x2; 11-01-10, 23:45.
            Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

            Коментар


            • #7
              До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

              От де такива големи ножове извадихте на туй толкова умряло куче...

              На мен пък идеята ми харесва. За дизайна - това са имали - това са заварили.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                Първоначално публикуван от 4x2 Преглед на мнение
                Аз само се чудя,как са нахакали тоя V-8 отпред.При положение,че е доста обемист (картера доста виси надоло) би трябвало да опира някъде по предния мост или по карданите!?
                Половината отпред... Другато в багажника. Нали трабва да може да се ремонтира лесно. А счупи бутало, или спука пукне главата, вадиш от резервните 4 цилиндъра
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #9
                  До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                  Нищо ново под солнцето- ГАЗ-УАЗ.

                  Философията на руската конструкторска мисъл е по различна от тази на западните им събратя.

                  Представете си руската действителност: село някъде в руските степи,асвалт само на картинка,сервиз -само в мечтите .Каква кола за там? Нещо което дядя Ваня да може да ремонтира с подръчни части,да е евтино, да не се чупи ,да върви и в калта и в жегата.Да върви и с керосин и с бензин.
                  Москвич ,Волга или УАЗ.

                  Коментар


                  • #10
                    До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                    Всичкото му хубаво, ама тия степенки колко време ще останат там? Иначе изглежда практично. Колкото и да е грозно.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                      Има нещо недомислено. Заради тия фарове и мигачи, и задната врата, няма как да се режат калниците за по голями и изнесени гуми!

                      Коментар


                      • #12
                        До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                        Това е брата на споменатото по горе возило(с малко по добра визия).
                        През 1997-1999г в "НАМИ" е разработен проекта "Гренадер",двуместен комфортен автомобил-пикап с повишена проходимост.Ето и част от механизмите използвани при зглобяването:
                        Шаси и предавателни механизми от УАЗ-31512.
                        Купе от АЗЛК-2335,габарити на товарния отсег 1,87х1,45м.
                        Товароносимост-800кг.
                        Задни ресори от УАЗ-3151(военен).
                        Двигател карбураторен ЗМЗ-4063.10,с повишена степен на компресия и мощност от 115к.с.
                        Монтирани са дискови спирачки на предниде колела,усилена защита под вратите(използвана и като степенка улесняваща качването в автомобила).Механически (палцев) блокаж монтиран на задния диференциал.
                        Гуми 225/75R15 монтирани на олекотени джанти.
                        Прикачени файлове
                        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                        Коментар


                        • #13
                          До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                          За мен само стъпенките не се вписват,иначе е доста прилично.
                          Лично мнение.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #14
                            До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                            И това прилича на гаражен тунинг.Не на заводска кола...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              До: E това ако не е събери чарк-незнам!?

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              И това прилича на гаражен тунинг.Не на заводска кола...
                              Е то там му е чара де. Ако е като заводска кола ,после нали трябва да мине гаражен тунинг,а така се спестява....
                              Визията ми харесва ,а и не е важна за мен,въпроса е как ще се представи .
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X