Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

    Здравейте.
    Имам мазда B 2500, пикап двойна кабина, дизел 2004 година. Трябват ми части от окачването - отпред от ляво шарнир, къс и дълъг накрайник. До колкото разбрах частите са същите като на Форд Рейнджър, има ли нещо вярно ? И ако да, коя година да търся форд ?

  • #2
    До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

    Този същия проблем го имам и аз,само че съм от другата страна-аз имам Рийнджър
    Почти всичко е едно към едно-търсиш същата година и двигател.
    Еврото имат онлайн каталог и ти излизат частите,взаимозаменяемост и цени-намираш си частта-обаждаш се и питаш направо за номера на частта.
    Ако имаш въпроси и си намерил нещо пиши за да бъде и за нас с Фордове полезно.
    Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

    Коментар


    • #3
      До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

      колега даѝ ми саѝта на ЕВРОТО за да проверя за едни части

      Коментар


      • #4
        До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

        Кое имаш предвид под Еврото?Дай линк!

        Коментар


        • #5
          До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

          Здравейте колеги,
          Форд Рейнджър и Мазда В- серия (В-2500 и В-50) са един и същ автомобил произвеждан под различни марки в общо предприятие на Форд и Мазда в Тайланд. Разработката е на Мазда.
          Единствените разлики са в оформлението на предната маска и фаровете, всички останали части са идентични и носят логото на Мазда.
          По-важен ориентир при избора на резервни части е модификацията.
          От наличните на нашият пазар автомобили са актуални І-ва модификация 1998-2006г. с извършен фейслифт през 2002г. и ІІ-ра модификация от май 2006г.
          Добри каталози могат да се намерят на www.detali.ru за ориентация в номерата на необходимите детайли.

          P.S. Предполагам, че става дума за онлайн каталога на Евро 07

          Коментар


          • #6
            До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

            Първоначално публикуван от offroad6 Преглед на мнение
            Здравейте.
            Имам мазда B 2500, пикап двойна кабина, дизел 2004 година. Трябват ми части от окачването - отпред от ляво шарнир, къс и дълъг накрайник. До колкото разбрах частите са същите като на Форд Рейнджър, има ли нещо вярно ? И ако да, коя година да търся форд ?

            Не е точно така. При Ford Ranger (2001) и Мазда B2500 (2001) има разлика в предните калници. Овалът за предния мигач на калника на Ford Ranger е различен от овала на калника на Mazda B2500.

            Резултат: Не може да се монтира преден калник от Ford Ranger на Mazda B2500 - мигача стърчи напред.
            LZ1AZA
            MAZDA B2500 4x4 2004

            Коментар


            • #7
              До: Съвместимост на части Mazda B2500/Ford Ranger ?

              Чичо гугъл ще ви го каже,че ще прозвучи като реклама ако го копна тук.
              Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X