Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да си търся части за Доминатор???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да си търся части за Доминатор???

    Привет колеги трябват ми части за Доминатор.Някой ако знае от къде да си закупя нови или втора употреба моля да се отзове,че не сам карал машината от доста време и не издържам вече!!

  • #2
    До: От къде да си търся части за Доминатор???

    Изброй какви части са ти необходими.Така по-лесно ще разберем от какво имаш нужда и ако можем ще помагаме.

    Коментар


    • #3
      До: От къде да си търся части за Доминатор???

      Трябват ми бутало,бутален болт,гарнитури(страничните на капаците и на цилиндъра) и гумички на клапаните. По принцип искам буталото и буталния болт да са втора употреба но може и нови зависи от цената.

      Коментар


      • #4
        До: От къде да си търся части за Доминатор???

        Незнам от каде си,ама ако имаш възможност отиди напаво в Бултрако.А ако незнаеш каде е ето...София кв.Бъкстон бул.Братя Бъксон 40. За номера не съм много сигорен ама маи така беше.Тел81 819 60 и 81 819 62. успех ...

        Коментар


        • #5
          До: От къде да си търся части за Доминатор???

          Aбе момче младо, не ти трябват тия части втора употреба!!То да нее гума или капла!!Нови новиии!! Да нямаш проблеми!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #6
            До: От къде да си търся части за Доминатор???

            Първоначално публикуван от mitaka_dominator Преглед на мнение
            Трябват ми бутало,бутален болт,гарнитури(страничните на капаците и на цилиндъра) и гумички на клапаните. По принцип искам буталото и буталния болт да са втора употреба но може и нови зависи от цената.
            Бутало със сигменти и бут. болт ,ангренажна верига и гарнитура за капака на клапаните имам всичко за 50лв ги давам ама ако питаш мен си вземи нови аз ги взех от GR буталото комплект беше към 200евро ангр. верига 80 и тн. 0899174281

            Коментар


            • #7
              До: От къде да си търся части за Доминатор???

              колега провери при Дани американеца за буталото втора употреба мисля че го има.0888831614 намира се на бул. Сливница срещу Нестле в София Но ако имаш парички по добре нови. успех

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X