Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какви предни седалки са подходящи за нива 1.6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какви предни седалки са подходящи за нива 1.6

    какви седалки да сложа на лада нива 1.6,че старите са отврат.някои може ли да ми каже как да си подсиля броните.ако някой има чертежи ше сам му благодарен,а ме интерисува и какви прагове да и сложа
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    Aз като имах НИВА бях сложил от ФОРД ЕСКОРТ с малко нагаждане пасват .Всъщност се заваряват върху оригинлната рамка.

    Коментар


    • #3
      Какви седалки да сложиш ?
      Удобни естествано
      Нали ТИ ще се возиш в нея !

      Коментар


      • #4
        Аз съм сложил седалки от ФОРД ФИЕСТА доста са удобни и анатомични.Влизането към задните седалки става с отключване на облегалката и накланяне напред(не се притеснявай , влизането и излизането е перфектно , дори за едри хора като мен)!Седалките съм ги закрепил неподвижно към пода!Шофьорската седалка е почти прилепена до тунела за кардана и скоростите , за да се центрира спряма волана и педалите , иначе идва доста в ляво и управлението е неудобно.
        Относно подсилването на праговете,мисля че Алекс Марков е взел доста добро решение(и аз мисля да направя така),ако искаш виж тук: http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=700
        Успех!

        Коментар


        • #5
          Ето ти още едно рационално предложение : http://info.datacom.bg/sasa/off-road/hpim0153.jpg

          Коментар


          • #6
            fulda

            много ясно че трябва да са удобни за возене и за sex
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #7
              Квото и да и сложиш приятелю,все ще си е вършачка. Няма смисъл да я товариш,нама да стане по-комфортна.

              Коментар


              • #8
                еми да ама що пак да нестане малко по удобна,пак и на седмица вартя по 1500-2000 километра.
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #9
                  И аз имам тези километри седмично,но на лека кола.А пък с НИВА 1500-2000 км седмично,а дори и месечно си е чисто САДО-МАЗО.Ти нали питаше наскоро какъв джип да си вземеш?При тоя километраж,трябва да си по-интензивен в избора си.Все пак за бъбреци и простата резервните части са кът,а и монтажът им е много скъп.

                  Коментар


                  • #10
                    ами да питах ама никой нищо неказа.занимавам се с дарводобив и залесяване и има доста тежки терени.мислих си за витара ама незнам колко ще издържи, карах и едно корандо далга база,и се обидих че далгата база нестава за такива терени,доста пати ми се е налагало да обръщам на средата на някой тесен път а нивата е изпитана за тежки терени,пък и витарката ще ми се свиди да я айдакам по горите
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от kamen_kalchev
                      ами да питах ама никой нищо неказа.занимавам се с дарводобив и залесяване и има доста тежки терени.мислих си за витара ама незнам колко ще издържи, карах и едно корандо далга база,и се обидих че далгата база нестава за такива терени,доста пати ми се е налагало да обръщам на средата на някой тесен път а нивата е изпитана за тежки терени,пък и витарката ще ми се свиди да я айдакам по горите


                      Щом е руско е добре.Един приятел беше споменал че на нивата си е сложил седалки от лада 2107!И е доста доволен от тях!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        някой тунинговал ли е двигателя на нива
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #13
                          Привет и от мен, от 98ма карам Лада Нива, не само нея разбира се, първо за седалките,от почти всички автомобили с две врати може да се паснат седалки, малко автомобили могат да са съперници на Нивата, в смисъл малък двигател и малко купе(изключвам джиповете с големи кубатури и тежки купета)в гористи и непроходими месности,тя е всъдеход, от ранна пролет до късна есен съм в пресечени терени и гори,понякога минавам дори месности където от години не е минавал човек,но Нивата минава, когато търсех Джип,пробвах Витара и Самурай,смятам че е слабо окачването,а и доста тресът, С Нивата сме вадили Опел Фронтера легнал като прасе в калта в нивите.
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • #14
                            от мазда 626 с 2 врати, от акюра интегра, от хонда прелюд или от гео метро. имам и 2 кожени от блейзър
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #15
                              На по-старата Нива седалките буха идентични с тези на ЗАЗ (Да, наистина не се смейте!), на по-новата малко са ги пооправили ама пак са отврат. Аз на моята бях сложил от Опел Монца, много комфортна работа, обаче са по-дебели от оригиналните и отзад за краката на пътниците не остана практически място. В общи линии, търси от някоя малка двуврата кола - Пежо 205, Рено Клио, Опел Корса, Форд Фиеста и тн...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X