Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сдобих се с Джип Гранд Чероки 5.2 V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Еми джипа е купен от Кърджали а тoзи вин e на една табелка отпред на таблото вижда се през стаклото пи6а го пак да не сам допуснал грешка предния път(1J4GZ78YXPC583291)

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от sata Преглед на мнение
      Еми джипа е купен от Кърджали а тoзи вин e на една табелка отпред на таблото вижда се през стаклото пи6а го пак да не сам допуснал грешка предния път(1J4GZ78YXPC583291)
      Ето тук е декодера за VIN-номер, сам виж, но грешка няма, вина е "пипан". Успя ли да го видиш отзад под седалката?
      http://jeep.avtograd.ru/VIN/vin.asp
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Не нямаше го никаде другаде освен кадето казах 4е се намира, на табелката на таблото.

        Коментар


        • #19
          Я виж на всичките тези места, запиши го и го пробвай в програмата която ти пуснах преди малко.http://jeep.avtograd.ru/Grand_Cherokee/vin.htm
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            не се чудете толкова много над този вин. между 1990 - 1997 в българия бяха внесени много такива коли /гранд черокита/ от САЩ и Канада, като там никой не ги е плащал, ако се сещате за какво става дума
            drive alive

            Коментар


            • #21
              Ами чесно казано не ме интересува как точно е вкарана колата в БГ Важното е че вече е моя и че като и натисна педала на газта докрая ми напомня на чувството когато излитам сас самолет

              Коментар


              • #22
                и аз това имам предвид, не се вглеждай толкова

                внимавай с маслото в задния диф, слага се само GL5 със спецялна добавка на мопар иначе ще го счупиш, маслото на скоростите се сменя заедно с филтъра и е много важно да го гресираш редовно

                карай си го със здраве
                drive alive

                Коментар


                • #23
                  Аз доколкото знам колата е с освободен диф отзад.

                  Коментар


                  • #24
                    Това какво ще рече?

                    Коментар


                    • #25
                      ами не е така, повечето 5.2 са с ЛСД с дискове, които залепват в мига в който им сипеш нормално масло и така се нгряват че от зор целия диф се разпада и после почваме д атърсим диф от гранд, внимавайте с тия неща
                      drive alive

                      Коментар


                      • #26

                        Ако на табелката отляво на моста в края на първия ред присъстват буквите LS значи е с LSD. Също може да се установи ако на табелката отдясно пише USE LIMITED SLIP DIFF LUBE ONLY значи пак същото, дифа е с LSD. Ако ги няма тези неща е свободен диф.
                        Последно редактирано от quadra; 27-01-07, 09:57.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          С Дана35 е отзад. Ако има ЛСД на моста трябва да пише и маслото трябва да е 70W140.
                          Сава сигурен ли си за тая добавка. За ВариЛок е задължителна ама за ЛСД севте чувам.

                          Коментар


                          • #28
                            не си съвсем прав, в повечето нашенски сервизи тези табелки, написани на някакъв странен език биват изхвърлени незабавно зада непречат
                            drive alive

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                              не си съвсем прав, в повечето нашенски сервизи тези табелки, написани на някакъв странен език биват изхвърлени незабавно зада непречат
                              Аз пък без табелка до сега не съм виждал, на моя си му седяха даже хартините табелки и лепенки. Пък и нищо не пречи да се отвие капака и да се погледне вътре.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                Кажете за добавката. Маслото така или иначе ще е синтетика за ЛСД.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X