Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко може да струва ремонта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко може да струва ремонта

    Колко може да струва ремонта на тази джипка:
    Прикачени файлове
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    още снимки...



    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Ако се направи качествено т.е. да бъде с качества като излязла от завода, с минимално използване на кит и прочие... Според мен ремонта ще е от порядъка на 5000 - 6000 хиляди лева...

      Ако се направи с голямата маламашка и 100кг. кит може да излезе и под 1000 лв...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Така по снимка мисля,че около 1500лв. ще стигнат за труд и материали за боядисването.Освен това трябва да включиш огледалото и лаисната на тавана.Поздрави.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          каде мохе да се види това чудовище,колко го харчат ?
          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • #6
            цени

            Съгласен съм с taran, че за 1500 лв. може да се направи и то без да е за сметка на качеството. Частите отделно! Имайте пред и вижте каква е тапицерията на тавана и предната колонка. Ако е за еднократна употреба както е при някои от новите модели автомобили - включете и нейната цена в сметката.
            По-добре късно, отколкото по-късно.

            Коментар


            • #7
              за 2 бона ще го направят слънце. не е въобще зле само зле изглежда. а за 5 -6 както казва колегата направо с нови детайли от магазина без чукане и мазане но кому е нужно?!
              "..there is no substitute for cubic inches.."

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                каде мохе да се види това чудовище,колко го харчат ?
                в Германия... искат 4000Е, на 100-ина хиляди км, 99г. мотора е 2.5V6
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  мяза ми на скрита лимонка...

                  Коментар


                  • #10
                    Аз ще взема да помоля всички които твърдят че може да се направи за цена от ~2000 лв. да ми кажат къде. Постоянно правим разни коли и до момента не успях да намеря място където само да ми боядисат кола за под 2500... имам в предвид само боядисването и боята... А тенекеджийските услуги въобще не коментирам... Та много моля да ми кажете къде го правят за тези пари - ще им осигуря много работа на хората веднага...

                    Но като казвам боядисване разбирам такова което е неотличимо от фабричното...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                      мяза ми на скрита лимонка...
                      точно, като е била на страни и после да е глътнала масло през смукателния колектор и после да се опитат да я палат.... един познат така се прецака- крива мотовилка на мотора, мн прикрити щети... и тия цигании ги бяха направили австрииците.
                      http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                      Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                        Аз ще взема да помоля всички които твърдят че може да се направи за цена от ~2000 лв. да ми кажат къде. Постоянно правим разни коли и до момента не успях да намеря място където само да ми боядисат кола за под 2500... имам в предвид само боядисването и боята... А тенекеджийските услуги въобще не коментирам... Та много моля да ми кажете къде го правят за тези пари - ще им осигуря много работа на хората веднага...

                        Но като казвам боядисване разбирам такова което е неотличимо от фабричното...
                        В Карнобат.Около 1000лв.В камера както си му е реда.Гарантирам.Но "хората" си имат доста работа.

                        Коментар


                        • #13
                          Пусни ми ЛС с координати да говоря с хората...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            във Варна а и в провинцията кадето и да попиташ взимат м/у 200-400лв. (преко сили слагам 500 с много баене пудри и салтанати) на детайл с чукане мазане бои лакове гримове и т.н. за това мисля, че за 2000 ще стане слънце. после като гледам (поне колкото се вижда) тенекиите не са намляни а хлътнали, което е мн. позитивно. Майстори има много кадърни и търпеливи а да не говорим че са и много по-съвестни от софиянци. София е друга губерния и не би трябвало да е общ критерий.

                            п.с. при една забежка в близка Евро страна ме блъсна (по моя вина) един бус и ми махна задната броня на служебното мондео. бронята на парчета разпиляха се разни стереопори и тенекийки от конструкцията и. аз чинно си прибрах парчетата на задната седалка въпреки, местните ми се смяха малко. след като се прибрах срещу 250 кинта бронята беше залепена сглобена и пръсната по перфектен начин за един уикенд в селска (добре оборудвана) тенекиджийница в Каменар. До ден днешен никой не знае че съм удрял колата, а можеше да ми струва 1500 в пфое.

                            а конкретната витара има и други проблеми предно дясно е с неестествена геометрия (явно там е сложена липсващата резервна), задна дясна джанта е крива и това ми говори, че преди да падне на лявата си страна май е минавала през бордюри или нещо такова...- лимонка дето вика колегата по-горе.
                            Последно редактирано от fakir; 28-01-07, 08:57.
                            "..there is no substitute for cubic inches.."

                            Коментар


                            • #15
                              Това е проблемът че съм питал. И досега не съм намерил някой който да работи за такива пари но продължавам да търся. Въпросът е че моите изисквания са не просто да е боядисано а да е точно като фабричния детайл. Със съответните поцинковки и най-вече обработка от вътрешната страна на ламарината. И без никакъв кит освен само за микро драскотините... Че иначе хубостта трае много малко време...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X