Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Libero

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Subaru Libero

    Откъм клиренс е доста прилично (не съм го мерил), но е факт че преодолява на доста сложни терени, въпреки малките колела (12"). Предният мост се включва от един оранжев бутон върху лоста за скоростите който управлява вакуум клапаните за мембраната, която задвижва муфата. Индикацията е зелена лампа на таблото.
    За разлика от повечето миниванове Е 10 12 е на рама, което позволява, както модификации, така и откровени извращения.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      До: Subaru Libero

      Прилагам пример
      http://www.youtube.com/watch?v=oXkQt_FPwi0
      http://www.youtube.com/watch?v=sSbowzpqHCc
      http://www.youtube.com/watch?v=4EC7V7MFDbQ
      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

      Коментар


      • #18
        До: Subaru Libero

        Първоначално публикуван от Валка Преглед на мнение
        Друго което ме интересува, клиранса колко? Спрямо една нива, по ниско ли , на равно ли е. Има ли някакъв индекатор че е включено 4х4. Занчи бусчето ми трябва за лек планиски терен. Гледам пчели, преди имаше горски път, но в последните години не се поддържа и прехода до него е, с каруца или джип, или 2 км пеш, след като оставя колата. Трябвами за транспорт на пити с мед.
        За твоите нужди ще ти върши чудесна работа!Аз моето го взех преди време да си разнасям моторите и ми върши идеална работа,въпреки скромните си размери.Ползвам го и като градска кола,пак поради същата причина-навсякъде му намирам място за паркиране.В момента го продавам,защото прекъсвам със заниманията с мотори.

        Коментар


        • #19
          До: Subaru Libero

          Още се двуомясе все още,но имам още въпроси: от долу има ли някаква защита на картера-двигателя от камъни, твърди предмети. "ГАЗ69" гледах твоята обява, харесвами бусчето, само където парите ми са малко спрямо това което искаш. С какъв размер е гумата, R13 ли е?
          Последно редактирано от Валка; 23-03-10, 09:17. Причина: допълнение

          Коментар


          • #20
            От: До: Subaru Libero

            Здравейте, да пораздвижим малко темата.
            От къде мога да намеря информация за равнищата на обзавеждане на това букробусче? Гледам в интернет нищо конкретно не пише.
            Интересува ме има ли модификация с климатик? Какви екстри предлага, освен 4х4 и ABS система, панорамен покрив, който е като шибедах?
            Поздрави

            Коментар


            • #21
              От: Subaru Libero

              Има ли двуметрови шофьори карали тая смешна машинка? Верно е, че предизвиква усмивка всеки път като мерна някоя по пътя (не че е често), но се чудя дали въобще мога да се събера зад волана

              Коментар


              • #22
                От: Subaru Libero

                Аз съм 2 метра и съм карал Фиат Чинкуаченто, единствения проблем бяха педалите бяха малки и много близо един до друг. Като габарити са много близко.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X