Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?

    Здравейте колеги!

    По нова година ни беше на гости семеен приятел, който случайно, не знам как стана на въпрос, но каза, че е имало свлачище по пътя към Атина и каза, че дори при огледите е загинал италианския технически директор или някаква такава длъжност.

    На доста начално ниво съм с гръцкия, търсенето през превод от английски също не ми даде много добри резултати. На английски намирам един и същи текст в различни сайтове:
    http://www.google.com/hostednews/ap/...A9XGAD9CL81980

    Ако правилно съм разбрал, мястото е около Темпи. Интересува ме някой колега ако е минал наскоро или има информация, нека ми даде географски координати или поне мястото където е, за да си го задам на навигацията и да знам какво да очаквам.

    Благодаря предварително.

    Второ, какви са алтернативните машрути, за които да се готвим? Кой е най-подходящ като качество на пътя?

  • #2
    До: Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?

    На 20.12.09.бях там,на Катерини полицаите дават обходен маршут.
    Доста е подробен,няма как да се объркаш.
    Успех
    878511557

    Коментар


    • #3
      До: Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?

      Благодаря ти за информацията, видях и информация за обходния маршрут.
      Пълната статия е тук: http://www.emportal.rs/en/news/region/108016.html

      Съкратено давам и обходния машрут, както каза колегата, отклонява се на Катерини.

      На Катерини се завива в посока Agios Dimitrios и населените места, откъде се минава са Katerini-Elassonas-Tyrnavos-Ambelonas-Gyrtoni.

      Благодаря още веднъж

      Коментар


      • #4
        До: Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?

        Днес се прибрах, ще по-късно или в следващите дни ще кача картата, която ми дадоха на едно от местата за плащане на пътни такси с възможните алтернативни маршрути.

        Пътят през Агиос Димитриос е високо планински, с голям наклон, не го препоръчвам.

        На връщане карахме покрай морето през Димитра, Агиа към Лефтокария.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X