Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FORD_BRONCO_II - 2.9i ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FORD_BRONCO_II - 2.9i ?

    Един приятел наскоро си закупи такава машина и събира всякакво инфо, та молбата ми е ако някой има някакви ТТД - книга, PDF или каквото и да е за този модел и ако не му е проблем да пише по въпроса.
    LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

  • #2
    Ахааа! Привет значи. Още един собственник на Форд. Има разбира се много неща. Ето това едни приятелчета от Русия го сглобиха преди дни, влизай и чети и питай.http://www.ford-trucks-club.ru./forum/index.php
    Иначе пиши в темата Форд в подотдела за дискусии по марки.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Двигател и трансмисия = Форд Скорпио. Окачване и ходова част, почти = Форд Скорпио 4х4. Демек нищо сложно и екзотично

      Коментар


      • #4
        Абе за трансмисията - вярно, ама окачването няма нищо общо.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Не е 1 към 1, затова съм написал ПОЧТИ, но е доста идентично според ремонтния каталог пред мен

          Коментар


          • #6
            Това е за трансмисията не за окачването. Щот Скорпиовци с твърди мостове не знам.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Това е за трансмисията не за окачването. Щот Скорпиовци с твърди мостове не знам.
              Е не са твърди а втвърдени

              Коментар


              • #8
                Мерси.
                Намерих в руския форум туй-онуй.
                http://www.ford-trucks-club.ru./foru...ht=ford+bronco
                Мисля си че на моя човек това ще му свърши работа.
                Но въпреки това още инфо не би било излишно.
                LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Това е за трансмисията не за окачването. Щот Скорпиовци с твърди мостове не знам.
                  ми то и бронко 2 отпред не е с твърд мост. а иначе имам книга за бронко, ама такава, от хартия и няма как да я пусна тук
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                    ми то и бронко 2 отпред не е с твърд мост. а иначе имам книга за бронко, ама такава, от хартия и няма как да я пусна тук

                    Ако не ти е проблем може да се оговорим и да я щракнеме на ксерокс.(пак казвам ако не те мързи).

                    П.П.
                    А на какъв език е?
                    LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от cop187 Преглед на мнение
                      Ако не ти е проблем може да се оговорим и да я щракнеме на ксерокс.(пак казвам ако не те мързи).

                      П.П.
                      А на какъв език е?
                      Брейй,това ще е интересно
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #12
                        Ъхъ ... че после и в PDF..... и мятаме през океана ... в бутилка ...
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от cop187 Преглед на мнение
                          П.П.
                          А на какъв език е?
                          на литературен английски. снимките - и те
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                            ми то и бронко 2 отпред не е с твърд мост. а иначе имам книга за бронко, ама такава, от хартия и няма как да я пусна тук
                            Отпред не е, ама Скорпиото и отзад не е. Пък отпред е на макферсон, а Бронкото на носачи. Пък и Скорпио на ресьори отзад не знам.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              От: FORD_BRONCO_II - 2.9i ?

                              Понеже темата е точно за въпроси за Бронко 2, да не пускам нова....ми се търкаля едно такова пред гаража (набор 87), "бързите" му ги подкарах, но не му работят "бавните". Въпроса ми е, някой знае ли къде му е заврян електронния модул за управление на 4х4-рито. (или както оттатък му викат "тъч драйв"-а).
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X