Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Не, купето го купиха заедно със стъклата както беше всичко комплект.
    А някои колега дали няма ако е сменяжал стаклото и ножото да го е взел напражо с гумата ?

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Здравей Ванка! Случайно да ти се намира тръбичката която тръгва от конзолата на масления филтър и влиза в блока? Това като си на шофьорското място от ляво на мотора .. минава антифриз през нея.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Здравей, Жоро!

        Мисля, че двете ферози нямаха такава. Това за маслен охладител ли е?
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Да Ванка за охладител е .. протече вчера проклетата тръба. Щом нямаш ще я правя някак .. имам идея.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Със сигурбност и двете ферози бяха без огладител за маслото.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Жоро, дай ще я завАрим тръбата с майка й бе ))
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Иване,случайно да ти е останала бензинова помпа.

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
                  Иване,случайно да ти е останала бензинова помпа.
                  Едната фероза беше инжекцион, другата - карбуратор. Помпата от инжекциона е продадена, за тази от карбуратора трябва да проверя, не помня дали е при мен.
                  Каква търсиш?
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Извинявай,че не уточних.Склерозата ми е инжекцион.Търся продадената.

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Преди много време я взеха. Ще се ослушам наоколо ако има някоя Фероза на части или за алтернатива на помпата.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
                        Извинявай,че не уточних.Склерозата ми е инжекцион.Търся продадената.

                        Преди около месец монтирхме на Вектора нова помпа,на цена ~150 лв.Някакви словенски или нещо подобно.Помпата е за Опел,мисля и става с минимално преправяне.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Здравейте колеги, Преди известно време имах Фероза продадох доста неща от нея, но ми останаха няколко неща.
                          1. Скоростна кутия с раздатката.
                          2. Главата на двигателя (напълно оборудвана 1.6 инжекция)
                          3. Всичко по предния мост, главини , носачи, полуоски, кардана, и предния диф на който са му строшени няколко зъба на пиньона и короната (с една дума само кожуха).
                          За цени не съм мислил но очаквам нормални предложения.
                          П.П. Утре заминавам на събора в Приморско и до понеделник няма как да ви отговоря освен по телефона. Поздрави.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Не, продадени са. Какво им се случи на твоите?
                            Започнаха да вият като тролей.Симптомите са като на лагери на основния вал,щото вият на всички скорости,най-много на 1,2 и 3-та.Не са скъпи,но работата е дебела цена.Сам е много трудно,щото нямам канал,имам гараж обаче.Преди 7-8 месеца при смяна на съединител,се забелязаха вътре стружки,отворихме я,нямаше и нищо.Явно остатъци от нещо старо счупено и ремонтирано,но непочистена кутия.Смених 3-4 лагера,които ми се струваха шумящи и затворихме.Но обърнахме местата на някои,като старите ги сложихме на основния вал и леко виеха,но сега е тролей.Трябваше да сменя и тях,ама найсе.Даже понякога,при работещ двг,изключена от скорост,има ручащ шум,който изчезва при натискане на съединителя-признаци като на аксиален лагер но той е нов.При предишното отваряне видяха,че и веригата е поразтеглена,за сега не прави проблем,но казаха,че не и остава много преди да почне да прескача.А тя нова е 400 лв.Та по-добре скорости с раздатка,вървят около 500 лв.Или едно цяло бертоне без документи за части.

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги, Преди известно време имах Фероза продадох доста неща от нея, но ми останаха няколко неща.
                              1. Скоростна кутия с раздатката.
                              2. Главата на двигателя (напълно оборудвана 1.6 инжекция)
                              3. Всичко по предния мост, главини , носачи, полуоски, кардана, и предния диф на който са му строшени няколко зъба на пиньона и короната (с една дума само кожуха).
                              За цени не съм мислил но очаквам нормални предложения.
                              П.П. Утре заминавам на събора в Приморско и до понеделник няма как да ви отговоря освен по телефона. Поздрави.
                              По принцип са ми нужни скоростите,но няма как да получа гаранция,че са добре,при положение,че си доста далече и няма опция "качи,покарай и плати".Аз съм в София.

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Първоначално публикуван от сашо2 Преглед на мнение
                                По принцип са ми нужни скоростите,но няма как да получа гаранция,че са добре,при положение,че си доста далече и няма опция "качи,покарай и плати".Аз съм в София.
                                Има опция "плати половината, качи покарай един месец и доплати" . Кутията с раздатката 500лв. .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X