Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Добре, благодаря. Ще го имам предвид. Закрито ли е? Първото което мисля да сваля е твърдия таван
    не е закрито, но е заградено и охранявано от вълкодав а платнища дал господ а и сега съм си в къщи по цял ден така ,че който иска може да си сваля каквото му трябва по всяко време
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

    Коментар


    • #17
      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Колега Ванка то за място и примен ще се намери в този голям двор и наще са нонстоп в Къщата,която се охранява от три зли (кучки).
      Честит празник от мен ако празнуваш.

      Коментар


      • #18
        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Аз си заплювам дръжката на шофьорската врата, машинката на задната чистачка, дифузьора на перката и... може и някоя друга дреболия, сега не се сещам.
        Честит празник!
        Георги Тонев

        Коментар


        • #19
          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Честит имен ден!
          ...Плафона за багажника, задна дясна пластмасова вежда (или и четирите , зависи от цвета)...
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #20
            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Ако има булбарче и степенки, пиши ме. ЧНГ и здраве на всички

            Коментар


            • #21
              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Не успях да се свържа с човека до днес. Остава за тази седмица. Цената, която се чу за момента по слухове не ме устройва, за тези пари си има вървящи Ферози. Продължавам да действам.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #22
                До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Marlianda търси зъбното колело на ангренажния ремък, дето е на коляновия вал. Нейното е превъртяло - скъсана шпонка, която е отлята заедно с колелото.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Здравейте,
                  Аз бих взел виско ако е работещо разбира се.
                  Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

                  Коментар


                  • #24
                    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Marlianda търси зъбното колело на ангренажния ремък, дето е на коляновия вал. Нейното е превъртяло - скъсана шпонка, която е отлята заедно с колелото.
                    Да, говорих вчера с нея. Много куц проблем е това със шпонките... Добре, че не сдъвкал клапани.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      Да, говорих вчера с нея. Много куц проблем е това със шпонките... Добре, че не сдъвкал клапани.
                      E явно двигателя е от тия, дето не дъвчат клапани. Като междинките лади - 5-ца и 7-ца.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Каза ми, че на около 4000 оборота се е чуло нещо от двигателя. И спрял. Центровката е била избягала с около 90 градуса.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Пак пиша,ттрябва ми дясно шофьорско огледало,механична настройка!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
                            Пак пиша,ттрябва ми дясно шофьорско огледало,механична настройка!
                            Скоро търсих. Имат в Петрич срещу стадиона. Изхвърлих телефоните за съжаление. Виж в mobile.bg - ге са там постоянно. Мисля, че можеш да се спазариш на около 20 лв. Там имаха механични и електрически.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Аз си намерих зъбно търкало както стана ясно в друга тема, но и тук да пиша.
                              Ванка, какво стана с тази Фероза? Май няма да има сделка.....

                              Коментар


                              • #30
                                До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                При положение, че се появиха още 3 за части в рамките на една-две седмици не говори добре за разпродаването на нещата, които няма да ползвам.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X