Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ауспух за Терано ІІ - бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ауспух за Терано ІІ - бензин

    Имам проблем с моята система.
    Оказва се, че да се намери нова изпускателна система за Терано ІІ си е голямо приключение.
    Вече проверих в няколко магазина и има само голямото гърне. Но на мен ми се искаше да сменя всичко.
    Та въпроса ми е:
    Някой сблъсквал ли се е с този проблем, и как го е решил?

  • #2
    До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

    Еми, навън (разбирай - UK) има всичко. Може да се поръча от www.milneroffroad.com , например. Обаче доставката ще е минимум 35 лири.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Еми, навън (разбирай - UK) има всичко. Може да се поръча от www.milneroffroad.com , например. Обаче доставката ще е минимум 35 лири.
      В момента в сайта им има само двата тампона за голямото гърне.
      То ако имаше там въобще нямашe да се замислям.
      Последно редактирано от tomik; 04-01-10, 12:14.

      Коментар


      • #4
        До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

        Добре де, не влиза ли кво да е гърне? В смисъл - държиш ли да е оригинално или да върши работа?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Добре де, не влиза ли кво да е гърне? В смисъл - държиш ли да е оригинално или да върши работа?
          Преди да прибегна да тази стъпка с преправянето, искам да вида дали няма никакъв шанс да си го направя с оригинални такива.
          Под оригинални не визирам Японско такова, защото даже не съм си и направил труда да питам колко ще струва, а имам предвид някакво по-евтино копие.

          Коментар


          • #6
            До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

            Аз на мойто камионче още не съм му ги сменил макар, че са за смяна, но на Голфа ми сменях цялата генерация щото й дойде време при едни пичове в Дървеница и съм много доволен от тях, а и работят не много скъпо. Сервизчето им се намира като тръгнеш от Г.М. Димитров към Младост по тоя новия булевард, по който минава метрото точно след метростанция Мусагеница в дясно има едно сервизче, в което правят само ауспуси.
            Михаил Филипов 0887895169
            As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
            Lockem in low and over the hills we go!!!

            Коментар


            • #7
              До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

              На Маверика ми сложиха някакво отБМВ,големичко е.
              Форд Маверик 2,4i 12v 1994.

              Коментар


              • #8
                До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

                Аз съм с гърне на S8 посредадата и след него искарах тръбата малко преди гумата Тампоните си паснаха след като по урязах малко трабите

                Коментар


                • #9
                  От: До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

                  Първоначално публикуван от tomik Преглед на мнение
                  Преди да прибегна да тази стъпка с преправянето, искам да вида дали няма никакъв шанс да си го направя с оригинални такива.
                  Под оригинални не визирам Японско такова, защото даже не съм си и направил труда да питам колко ще струва, а имам предвид някакво по-евтино копие.
                  Колега имам същото Терано-бензин.Скоро му сменях гърнетата.Понеже не можаха да ми доставят за бензин,си взех за дизел.След малко припасване няма проблеми. Средното е 105 лв,а дъгата с резонанса 54.Ако все още те интересува ще ти пусна телефон.
                  тел.0879292900 Калин Костадинов

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Еми, навън (разбирай - UK) има всичко. Може да се поръча от www.milneroffroad.com , например. Обаче доставката ще е минимум 35 лири.
                    Колега този сайт предполагам е надежден за да го предлагаш? Имам предвид като качество на стоката, какво производство са частите от сайта знаеш ли?
                    Благодаря!

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Ауспух за Терано ІІ - бензин

                      Първоначално публикуван от dobarden Преглед на мнение
                      Колега този сайт предполагам е надежден за да го предлагаш? Имам предвид като качество на стоката, какво производство са частите от сайта знаеш ли?
                      Благодаря!
                      От де се сетиш. Шарнирите им например са боклук. Тампоните обаче май стават - приятел си сложи и казва че няма грижи. Другото - лагери и прочие - например игления в предната главина, и бронзовата втълка пак там, са оригинални, в пликче с лепенка "NISSAN".

                      ...то в кво ли човек да има доверие. В момента съм с горни шарнири на 555, и за 2000км вече хлопат неистово. Ще слагам оригинални и там.

                      Вече не знам какво да препоръчвам и какво - не. Единствения горен шарнир например, дето до сега се е държал прилично при мен е DELPHI. Биалетите им обаче изкараха 4000-5000км. Сега съм с оригинални, пък ще ги видим и тях.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X