Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

    видове предназначения и всичко за него.Аз съм малко скаран с оръжията но с ваша помощ ще се светна,пък не само аз а и много други.БЛАГОДАРЯ.
    MG RACING

  • #2
    интересно за руския Байкал дали е добър ? гледам че е в продажба

    Коментар


    • #3
      Кой Байкал? Има различни неща с това име. Модификации на Макаров.

      Коментар


      • #4
        ей това имам предвид
        http://www.sotisbg.com/gazovo_baikal.htm

        Коментар


        • #5
          Тънка като молив цев. Това вече не е онова ...
          Във всеки случай несравнимо с турските и разните евробуклуци. Те са съвършенно отчайващи. Ако изобщо гръмнат е случайно. Че и не знаеш кога.

          Коментар


          • #6
            ясно, благодаря Стефан

            Коментар


            • #7
              Re: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

              Баикала е наи-добрия газов пистолет за мен(както съм сигурен че и много хора които разбират от газово оръжие мислят така),поне е направен от желязо,не от алуминии и разни жмелясали сплави,този пистолет няма засечка,сртахотно руско оръжие,изключително качественно,просто наи-доброто газово на пазара,руското си е руско,и тук не се прави изкючение,но за мен не си стува да дам толкова пари,за газов пистолет, но секи си решава за себеси се пак!!!8 мм е,имал съм чест да стелям с такова ГСО,ляга в ръката и е много по масивен от секи турски газов се пак е от метал.

              Поздрави

              Коментар


              • #8
                Re: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                Бях тръгнал да цитирам тоя ония ама то няма смисъл.Трябва всички мнения да постна))
                Та момчета в голяма залуда сте относно Байкал.Славата на този пистолет идва от това, че първите модели на ГСО - Байкал са произвеждани от заготовки за макаров (нали ги знаете руснаците ако може нищо да не пипат най-добре), което ще рече, че без проблеми ГСО-Байкал се преработва на 9мм Макаров
                .И какво сте взели да ми сравнявате ГСО-Б(Байкал) с разни турски стоки.(направо дразните или те са си конкурентни а?)
                Наистина трудно може да сравни човек Mauser HSc Mod. 90-Произведен в заводите на Mauser-Werke Oberndorf Maschinenbau (Германия)-където се произвеждат и бойните модели оръжия на Mauser още от втората световна война, а даже и преди това и нещо сделано в Руссия в заводите на ИЖ.
                Да не задълбаваме много в ТТД на единия и на другия но
                Калибър: 9mm PAK
                Дължина: 165 mm
                Тегло: 590 g
                Пълнител: 7
                200лв. за MAUSER
                май е по добре от

                Калибър: 8 мм PAK
                Дължина: 161 mm
                Тегло: 730 g
                Пълнител: 8
                250лв. за ИЖ

                А относно качеството на Немеца няма какво да кажа историята говори вместо мен.

                ПП
                На снимката се забелязват множество щампи които са знак за високо качество на матеряла и изработка слагани и на бойно оръжие.И не се заблуждавайте ROHM са само разпространителите не и производител на пистолета няма никъде надпис ROHM.Само Маuser.
                LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                Коментар


                • #9
                  До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                  руското газово оръжие наистина е много здраво но е доста скъпичко за газово пистолетче 240 250 лв но и туските пищовчета са доста дори сига да се консултираш с някои които НАИСТИНА разбира от газово оръжие кое моделче да си купиш

                  Коментар


                  • #10
                    До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                    Има две причини да си купиш ГСО. Ако си колекционер или, ако караш колело. В първия случай гледаш само на външен вид, а във втория малък компактен револвер. За колекция е ясно. Има добри реплики и не се разправяш с КОС за разрешителни. Като караш колело и те подгонят кучета е ефективно. Зареждаш с халостни патрони и понеже е револвер го вадиш с една ръка и гърмиш. Те обикновено бягат.

                    За друго не е много добра идея да го носиш и още по-малко да го вадиш...
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                      От Газовите Оръжия-най доброто е Руското оръжие.Това са единствените засега пистолети и револвери които се произвеждат все още от стомана а не от леки сплави
                      Овсен това те наподобяват 100% оригиналният боен вариант.
                      Спират да гърмят само когато им свършат патроните
                      Има доста модели Руски газови пистолети и револвери-но в България доколкото знам се внасят само два вида-Иж 79-9 и Иж 79-8
                      Иж 79-9

                      Иж 79-8

                      За любителите на големите газови оръжия-ето един внушителен Турски газов картечен пистолет(който според мен става само за сватбарска стрелба и да стои в витрината):
                      Ekol-Asi-32 патрона 9мм-единична и автоматична стрелба.

                      Големите газови оръжия не са за предпочитане.Турските са калпави много и са от алуминийЗа самоотбрана е необходимо здраво и надеждно оръжие и да не е огромно по размери и тегло.Газовият пистолет/револвер върши работа когато се ползва грамотно.Основното е че като го извадиш трябва да стреляш а не да се чудиш

                      Коментар


                      • #12
                        До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                        Бе, те руснаците може и да правят, обаче вносът им тука е забранен вече сума години.
                        Аз съм краен противник на газовите копия на бойни пистолети. Сам такова няма и да пипна. Само да го въртиш и да го разглеждаш - вече си скъсал нервите на всички наоколо. Няма да осъдя тоя който те гръмне. Как да разбере кво държиш?
                        Тия па комедианти къде се бъркат? Оръжейници ... Първият газов картечен пистолет беше 8 мм Аркус. Хем като стреля, отвънка нищо не се движи. Не знам дали още го правят.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                          Внасят се Руски газови пистолети и са наистина от стомана.В някой оръжейни магазини има но цените са от 250-280 лева.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                            По-добре не казвай в кои, че ще ги изядят. Я виж има ли ПСМ и колко струва.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ГАЗОВИ ОРЪЖИЯ

                              Гаовото копие на ПСМ-разбира се Руски хубав пистолет беше преди около месец към 200 лева.Сега не знам колко е но ще проверя още утре
                              Става дума за това:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X