Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техническа литература и документация за металообработващи машини

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

    Сек1 благодаря ти за бързата реакция информацията ми е необходима ,спешна и важна понеже требва час по скоро да се профилактират и подкарат .Бллагодарност на Даниел Петров за това ,че ми съдейства за връщането на старата регистрация .

    Коментар


    • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

      Ако може нещо за ФУ 320, че файловете несъществуват! ivo4@abv.bg

      Коментар


      • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Имам ги паспортите и на двете машини . Дай нещо мейл или скайп да ти ги пусна . За мен лично бормашината ПК 20 е най добрата българска колонна бормашина моята в работата е такава .
        Sek1 писал съм ти на лични , Качаков и фермер 10 са едно и също лице но за всеки случай kachakov20001@abv.bg

        Коментар


        • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

          Първоначално публикуван от fermer 10 Преглед на мнение
          Sek1 писал съм ти на лични , Качаков и фермер 10 са едно и също лице но за всеки случай kachakov20001@abv.bg
          Ще трябва да ги мъчим по скайпа . Не минават през пощата дори и в архивиран вид голям им идва обема .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

            Здравейте, възможно ли е някой да качи отново документацията на СУ 400-500, СУ 320 ,С 8, С 5, ФУ 321/малка книжка/,ФУ 320,Делителни апарати,начини на делене,описания, понеже линковете вече не са активни. Ще съм ви много благодарен !!!

            Коментар


            • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

              Имам на су-320 ц-5 и ц-5 техническата документация ама немога да качвам . Дай имеил и ще ти ги пратя . От Dox съм ги свалял преди време . Надявам се да помогнат .

              Коментар


              • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                Понеже нямам референция на активен участник тук и не мога да отговарям на ЛС, това е за колегата "koncetoti" и за всички като "val83bg", които търсят линковете от първата страница но те не са работещи. Ето работещ линк за СУ320 (това е инфото от първата страница) http://dox.bg/files/dw?a=d48b4e354f

                Коментар


                • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                  Здравейте.
                  Има една машина която изкам да закупя ....не е в отлично състояние но цената е добра.Лошото в случея е че модела и не се чете.Пише само Казанлък но най вероятно е БК 032 но може и 031....определено не е от новите ПК31 ПК32.
                  Машината се пуска и оборотите се сменят макар че доста и шуми (навярно лагери ще сменям).Но притеснитулното в случея е друго ....самоходите не тръгват.Сменят се с лекота но все едно че не зацепват..
                  Ще съм благодарен ако може да помогнеш с инфо документация или паспорт да дианостицираме проблема....Говорил съм да е отворя ще взема инструмент че като ходих лимбусите нямаше с какво да ги отвия Ако имам схеми ще стане по добре....че ако излезе нещо да знам какво да търся .Надявам се ще може да помогнеш
                  Скайпа ми е dimpbpl

                  Коментар


                  • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                    Здравейте колеги!
                    Може ли да ми дадете ел схемата на FND 32 T .
                    Почнал съм я тая машинка ала схемата която имам не съвпада .
                    Благодаря!!!!!

                    Коментар


                    • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img082.jpg
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:5372423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img043.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5372424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img044.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5372425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img082.jpg
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:5372423
                      СТРУГ-С11МТ-АКО НЯКОЙ ИСКА РАБОТЕН ПРОЕКТ НА МАШИНАТА СЪЩО МОЖЕ НО ТРЯБВА ДА ЧЕРПИ

                      Коментар


                      • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                        Колеги търся за С-8 всякаква информация, това което намерих във форума нещо не се отваря. Ако има колега от София мога да отида на място и да я кача на флашка или нещо друго.

                        Коментар


                        • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                          Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                          Колеги търся за С-8 всякаква информация, това което намерих във форума нещо не се отваря. Ако има колега от София мога да отида на място и да я кача на флашка или нещо друго.
                          Готово . Пуснал съм ти паспорта .
                          Първоначално публикуван от freza Преглед на мнение
                          СТРУГ-С11МТ-АКО НЯКОЙ ИСКА РАБОТЕН ПРОЕКТ НА МАШИНАТА СЪЩО МОЖЕ НО ТРЯБВА ДА ЧЕРПИ
                          Какъв е този работен проект на машината ?
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                            Нещо да ви се намира за фреза 161? Че трябва да монтирам скоростната кутия. Дадоха ми я извадена.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                              Благодаря много за паспорта.

                              Коментар


                              • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                                Днес най накрая реших да реша проблема с неравномерния напречен ход на фу 251 .Малко разглобяване Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5013.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:5379606Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5014.jpg
Прегледи:1
Размер:188.2 КБ
ID:5379607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5015.jpg
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5379608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5017.jpg
Прегледи:1
Размер:160.7 КБ
ID:5379610и проблема е открит, гайката е на три части Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5016.jpg
Прегледи:1
Размер:157.4 КБ
ID:5379609 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5019.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5379612 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP5018.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5379611

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X