Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Колега получих от админа забележка,че го правя на реклама ,и поради тази причина,няма как да дам тук инфо освен, ако админа не разреши ,иначе може да се опитаме да се свържем ,по телефона .Все пак поне мейла си остави

    Коментар


    • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

      Здравейте. Аз имам една Славия 630 Модел 77. През нея са минали сигурно 20, 30 хиляди съчми и пружината доста слегна и омекна. От къде мога да си намеря нова пружина и маншон. В интернет търсих - нямат в наличност, няма и да имат. По магазините оръжейните вдигат ръцете, стара пушка било, нямало такива вече и съответно части за тях. А пушката нищо, че е 6, 7 годишна си работи перфектно, просто иска пружина и маншон. Ако някой може да помогне да пише. Ще съм благодарен.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

        Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
        Колега получих от админа забележка,че го правя на реклама ,и поради тази причина,няма как да дам тук инфо освен, ако админа не разреши ,иначе може да се опитаме да се свържем ,по телефона .Все пак поне мейла си остави
        Няма проблеми, правилата трябва да се спазват! Може да се свържеш с мен на 0899 810366 или vasileshky@abv.bg
        Колега ivodianov1992, имах някъде .xls файл с размерите на маншетите при различните модели пушки но не го намирам. Имам предвид да потърсиш заместител от по-новите модели. Ето какво можеш да направиш - вземи размерите на пружината и провери за сходни по оръжейните магазини. Не обръщай внимание какво ти приказват продавачите, повечето на са в час, а гледай да съвпада диаметъра, ако е по-дълга може да си я скъсиш. В случай, че нямаш време за губене и магазини на близо, по-добре си направи една бърза регистрация тук: http://forum.bgfta.org и си пусни обява в раздела купува/продава. Има колеги с такива на които пък друго не им работи и все ще се намери някой който ако не с маншет и пружина, то поне ще ти помогне със съвет от личен опит. Успех!
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          Здравейте. Аз имам една Славия 630 Модел 77. През нея са минали сигурно 20, 30 хиляди съчми и пружината доста слегна и омекна. От къде мога да си намеря нова пружина и маншон. В интернет търсих - нямат в наличност, няма и да имат. По магазините оръжейните вдигат ръцете, стара пушка било, нямало такива вече и съответно части за тях. А пушката нищо, че е 6, 7 годишна си работи перфектно, просто иска пружина и маншон. Ако някой може да помогне да пише. Ще съм благодарен.
          Приятел ако можеш я разглоби и подложи шайби зад пружината 3;4;5 виж дали позволява аз на една моя чупеща подложих ефекта е убийствен по добра е в момента от нова сложи малко масло и грес в помпата от компресирането им се усилва налягането за изстрелването а и има по добра плътност буталото! Успех!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Приятел ако можеш я разглоби и подложи шайби зад пружината 3;4;5 виж дали позволява аз на една моя чупеща подложих ефекта е убийствен по добра е в момента от нова сложи малко масло и грес в помпата от компресирането им се усилва налягането за изстрелването а и има по добра плътност буталото! Успех!
            За шайбите си прав, но маслото и греста нямат място тук. Плътноста се постига с полиране!
            Honda CR-V 1-st Generation

            Коментар


            • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
              Здравейте. Аз имам една Славия 630 Модел 77. През нея са минали сигурно 20, 30 хиляди съчми и пружината доста слегна и омекна. От къде мога да си намеря нова пружина и маншон. В интернет търсих - нямат в наличност, няма и да имат. По магазините оръжейните вдигат ръцете, стара пушка било, нямало такива вече и съответно части за тях. А пушката нищо, че е 6, 7 годишна си работи перфектно, просто иска пружина и маншон. Ако някой може да помогне да пише. Ще съм благодарен.
              Не се притесняваи колега пушката ще кара още дълго и с този маншет , както ти писа колегата вкараи малко тънко масло трансформаторно , хидравлично,фино масло.А още по добре би се получило ,ако накиснеш преди това маншета в газ за осветление или бензин за да се разтворят сгъстилите се смазки от стареенето. Предполагам маншета ти е от кожа , гион. А за силата на пружината ,можеш да я смениш , но можеш и да прибавяш шаиби докато постигнеш натегнатост. Успех.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                Офф колега маи съм се объркал. Ти говориш уплътнителния маншон между цевта и задната част , а аз за буталното уплътнение.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                  Аз да ви кажа май ще си търся нова въздухарка. Не че Славийката е лоша, просто да си имам още една. Така и не можах да си намеря пружина и маншет .Чудя се каква да е новата въздухарка. Хатсан не искам, не ми харесва, испанските също не ме грабват нещо. Обаче има друго нещо, за което се чудя и не знам. Диана. Някой има ли впечатления от тези пушки, уж немски, ама само съм чел за тях. Нито съм виждал/стрелял с такава, нито познавам някой който има Диана. В Стара Загора в един оръжеен магазин имаха няколко модела на Диана(4,5) ще отида днес да ги огледам и да видя какво точно имат. Мисля, че бяха по - старичките модели, от сорта на 34, 36. Ще отида и ще видя. А иначе никакви впечатления от тази марка нямам, преки става въпрос, не съм се докосвал до такава. Вие какво ще кажете? Бива ли ги? Ще огледам днес какви точно модели имат и ще споделя с вас. Иначе ако Дианата е наполовина здрава, колкото е здрава Славиата, то тогава ще откара поне 30 години без празниците. Уж ги водят като добри и качествени немски пушки доколкото съм чел...
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                    Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                    Аз да ви кажа май ще си търся нова въздухарка. Не че Славийката е лоша, просто да си имам още една. Така и не можах да си намеря пружина и маншет .Чудя се каква да е новата въздухарка. Хатсан не искам, не ми харесва, испанските също не ме грабват нещо. Обаче има друго нещо, за което се чудя и не знам. Диана. Някой има ли впечатления от тези пушки, уж немски, ама само съм чел за тях. Нито съм виждал/стрелял с такава, нито познавам някой който има Диана. В Стара Загора в един оръжеен магазин имаха няколко модела на Диана(4,5) ще отида днес да ги огледам и да видя какво точно имат. Мисля, че бяха по - старичките модели, от сорта на 34, 36. Ще отида и ще видя. А иначе никакви впечатления от тази марка нямам, преки става въпрос, не съм се докосвал до такава. Вие какво ще кажете? Бива ли ги? Ще огледам днес какви точно модели имат и ще споделя с вас. Иначе ако Дианата е наполовина здрава, колкото е здрава Славиата, то тогава ще откара поне 30 години без празниците. Уж ги водят като добри и качествени немски пушки доколкото съм чел...
                    Имам Диана-54 Еъркинг, води се въздушна ловна пушка на запад и има защо.Моята е 5.5 мм и е адски точна и силна пушка, с противооткатна система.Накичил съм я с оптика "Leapers" 4x40 с милдот скала и двуцветна подсветка, двунога "Leapers", интегриран сайлансер по цялата цев, играещ и роля на концентратор, луксозен ремък и т.н.Ако искаш, може да продължим на ЛС, мисля да я продавам.
                    Цевите на Диана са си с доказано немско качество, механиката също, луксозния орехов приклад просто допълва визията.

                    Коментар


                    • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                      Така, колеги ето каква я свърших аз. Значи на път към фитнеса минах през магазина и докато отивах се надявах да имат 34 или 36 и дано да има и да са 177cal. и отивам аз и гледам и 34 и 36, и двете 177 cal. Останах доста доволен. 34 струваше 460 или 480 лева, но 36 струваше 520 лева. Дотук добре, харесах си 36, разгледах я, определено е съвършена изработка, всичко е на ниво. Много ми хареса 36 4.5мм. Така, сега искам да ви попитам, в интернет търся информация и за двата модела, за 34 и за 36, но понеже са по - старички и не откривам кой знае какво. Имам питане, коя от двете е по - добра, лично на мен ми хареса повече 36, каква е дължината на цевта, по - късичка е от на Славията, ама Славията си е с бая дълга цев - 54см, а Дианата предполагам ще е около 47, 50 не знам. Началната скорост каква е? 1000fps, това ще рече 305 метра в секунда ако е толкова. Всякаква информация ще ми е полезна, ще съм благодарен да споделите, от коя година са модел 34 и 36, предполагам са със Славийката ми, отпреди 8, 9 години. Лично на мен новите освен 350 Магнум по - не ми харесват. 54 също не ми харесва на визия, иначе не се и съмнявам, че е превъзходно оръжие. Та така, моля споделете нещо за 36.
                      Последно редактирано от ivodianov1992; 12-09-11, 14:48.
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                        За мен колега пушката със чупещо се рамо е по добра от чупеща се щев по една причина че при многократна употреба пушката със чупеща се цев се размества и това влияе върху точноста на изстрела за разлика от чупещотото се рамо.Което не оказва влияние върху точноста.

                        Коментар


                        • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                          А тва е мойта хубавица.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000083 (3).jpg
Прегледи:1
Размер:91.5 КБ
ID:5464303
                          Само не знам що излезе толкоз огромна снимката.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            А тва е мойта хубавица.
                            9мм ли е и с какво я храниш ?
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • Как с какво я храни- има двоен резервоар за въздух.

                              Коментар


                              • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                                Откъде си намира проектили, освен корейските, които се продават в България ?
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X