Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Наи новият приклад на Hatsan 125
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #92
      До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

      Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
      Наи новият приклад на Hatsan 125
      Недялко, знаеш ли нещо за новия модел на Хатсан-155? Дават го, че е по-силен от 125-цата и 135-цата.

      Коментар


      • #93
        До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

        Ами не но утре ще проверя що за животно е

        Коментар


        • #94
          До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

          Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
          Ами не но утре ще проверя що за животно е
          http://www.hatsan.com.tr/new_airguns_torpedo_155.asp
          копирали са затварянето на Gamo-CFX но до колко е добре направено......

          Коментар


          • #95
            До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

            Изглежда добре, с долно зареждане, коео би трябвало да е по-лесно от тези на по-старите модели. Знаеш ли кога ще има внос и цена?

            Коментар


            • #96
              До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

              Аз не си бих взел такава пушка Обърни внимание на техническите характеристики на Hatsan 125,135,155 са еднакви
              http://sotisbg.com/air_hatsan.htm?cPath=25

              Коментар


              • #97
                До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                Да де! И на едно място пише едно, на друго - друго! И не ти дават точна цена! Търговци!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #98
                  До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  Знаеш ли кога ще има внос и цена?
                  Наи много до седмица ще имам точна информация
                  Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 27-04-08, 16:51. Причина: Оправен цитат

                  Коментар


                  • #99
                    До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                    Абе колеги,кое според вас би трябвало да е приоритет при избор на въздушна пушка-калибър или начална скорост?При калибър 6.35 началната скорост е доста по-малка от кал. 4.5. Въпроса ми е в кой случай ще има по висока поразяваща способност?
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Абе колеги,кое според вас би трябвало да е приоритет при избор на въздушна пушка-калибър или начална скорост?При калибър 6.35 началната скорост е доста по-малка от кал. 4.5. Въпроса ми е в кой случай ще има по висока поразяваща способност?
                      По малкият калибър наистина има по голяма начална скорост но по малка кинетична енергия Тоест въпреки по малката начална скорост по голямият калибър има по голям шоков ефект заради по голямата маса на "муницията". Ако искаш среден вариянт скорос и маса взимаш 5,5

                      Коментар


                      • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                        Добре,да речем спрял съм се на нъдсан 135 -300м/с за 5.5кал!Четох тук обече,че за хъдсаните е задължително да се разглобят от оръжейник и да се почистят от стружки!А защо една "даяна" примерно с показатели 5.5 на 260м/с струва 700-800лв?Просто по-дълговечна ли е или..?
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                          Първоначално публикуван от solenoid Преглед на мнение
                          Бях си правил преди време програма за измерване скоростта на проектили с компютърен микрофон. С нея открих, че заводските данни за скоростта на мойте въздухарки не са това, което трябва да са. Ако някой се интересува, мога да я кача някъде.
                          Колега, дано не прозвучи нахално но би ли споделил тази твоя програма?
                          Правих малко "тунинг" на гамо хънтър 440 5.5 и ми се ще да видя резултата в цифри.

                          Коментар


                          • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                            Утре ще я донеса от служебния компютър и ще я кача някъде.

                            Коментар


                            • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                              имам въпрос.
                              на теория, ако пуснем капка нафта в цилиндъра където става компресията на въздуха, от разширението на изгорелите газове би следвало да се увеличи обема на сгъстения газ, който изстрелва проектила и оттам по голяма сила.
                              или ?
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                                solenoid: Утре ще я донеса от служебния компютър и ще я кача някъде.
                                Благодаря предварително. Между другото, умувах дали е нужно в сметката да влезе и корекция за скоростта на звука, но се усетих че поставения точно на средата на пътя микрофон всъщност е хитрината която премахва нуждата от такава

                                Plamen_varna: ако пуснем капка нафта в цилиндъра където става компресията на въздуха....
                                Да. Дори всяка (или почти всяка) смазка води до такъв ефект. Точно заради този ефект работят дизелите... но пък според нашия закон превръща въздухарката в огнестрелно оръжие.
                                Ако успееш да побереш пружина от по-силна пушка в твоята, това трябва да е легално. Аз събрах пружина от Norica Marvic, в Gamo Hunter 440 и след малко проби с тежестта на "маховика" - ефекта е осезаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X