Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    имам точно такъв проблем.. живея във вилна зона на Сливен и много пумиари се навъртат наоколо, когато ми се разгони сетерката.. та това е едната цел
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • #62
      До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

      Имам Хатсан 5.5, модел 1250, мисля беше.
      Вярно - силна е, но спусъкът и е мниго твърд. Давах го на оръжейник, но пак ми е твърд. Пушката иначе е точна. За пробивната сила и точността много зависи и какви чашки ще ползваш.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #63
        До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

        От всичко трябва да се опита... чашки, стоманени сачми и т.н. каквото се предложи...
        вие имате ли някакви препораки??
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #64
          До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

          Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
          главно заудоволствие ще стрелям,а пък ако изкочи някой заек още по-добре
          цената на тази е 215лв.
          Аз мойта е взех за 220лв. от магазин. След една седмица отидох на руския пазар в Пловдив и я видях на 180лв. същата. Съчмите са по 7лв. 100бр. GAMO. Във върха им има стоманена съчма.

          Коментар


          • #65
            До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

            sori za latinicca
            vzeh q dnes, super e mnogo zdravo strelq i mnogo i se radvam. hatsan 125 , cena 250lv.
            sled nqkoi dr den chakam da dostavqt barzomereca vzeh i chashki GAMO 1.36gr. i mai dobre i vlizat aide nasluka
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • #66
              До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

              Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
              sori za latinicca
              vzeh q dnes, super e mnogo zdravo strelq i mnogo i se radvam. hatsan 125 , cena 250lv.
              sled nqkoi dr den chakam da dostavqt barzomereca vzeh i chashki GAMO 1.36gr. i mai dobre i vlizat aide nasluka
              Има една подробност обаче
              1 Вземи си от магазина спрейче с масло и пръскай вътре кадето е буталото на всеки 50 изтрела.
              2 Стреляй само с хубави съчми например ГАМО (аз си взех ГАМО със стоманена съчма отпред)
              3 Отпред уплътнението около съчмата е от гума и може да се наложи да го сменяш на сто 150 - 200 изтрела. Нацъвква се и губи компресия при изтрел.
              ИНАЧЕ ПУШКТА Е СТРАХОТНА СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я ПОЛЗВАШ

              Коментар


              • #67
                До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                Първоначално публикуван от gotin75 Преглед на мнение
                Има една подробност обаче
                1 Вземи си от магазина спрейче с масло и пръскай вътре кадето е буталото на всеки 50 изтрела.
                2 Стреляй само с хубави съчми например ГАМО (аз си взех ГАМО със стоманена съчма отпред)
                3 Отпред уплътнението около съчмата е от гума и може да се наложи да го сменяш на сто 150 - 200 изтрела. Нацъвква се и губи компресия при изтрел.
                ИНАЧЕ ПУШКТА Е СТРАХОТНА СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я ПОЛЗВАШ
                като купувах пушката си взех такова нещо, само че не е спрей, а тубичка. Продавача ми каза, след всяка стрелба да го смазвам. А като стрелна по 3-4 пати има ли смисал да я смазвам отново?
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • #68
                  До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                  На мен ми казаха да смазвам на 50 изстрела

                  Коментар


                  • #69
                    До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    Имам Хатсан 5.5, модел 1250, мисля беше.
                    Вярно - силна е, но спусъкът и е мниго твърд. Давах го на оръжейник, но пак ми е твърд. Пушката иначе е точна. За пробивната сила и точността много зависи и какви чашки ще ползваш.
                    Имам Хацан мод.80 той е с регулируемо натежение на спусъка , може би към това е трябвало да се насочиш.

                    Коментар


                    • #70
                      До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                      Първоначално публикуван от gotin75 Преглед на мнение
                      Има една подробност обаче
                      1 Вземи си от магазина спрейче с масло и пръскай вътре кадето е буталото на всеки 50 изтрела.
                      2 Стреляй само с хубави съчми например ГАМО (аз си взех ГАМО със стоманена съчма отпред)
                      3 Отпред уплътнението около съчмата е от гума и може да се наложи да го сменяш на сто 150 - 200 изтрела. Нацъвква се и губи компресия при изтрел.
                      ИНАЧЕ ПУШКТА Е СТРАХОТНА СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я ПОЛЗВАШ
                      Трябва обаче много да се внимава каде точно се пръска маслото , защото може да я "дизелираш" , аз така направих без да искам ама е незаконно.

                      Коментар


                      • #71
                        До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                        Първоначално публикуван от Flanker Преглед на мнение
                        Трябва обаче много да се внимава каде точно се пръска маслото , защото може да я "дизелираш" , аз така направих без да искам ама е незаконно.
                        rofl сори .. има нещо вярно но прозвуча наистина смешно . Значи ситуацията е такава : в закона е писано че огнестрелно оръжие е всяко устройство, в което изстрелът произвежда от изгаряне на барут или друго горящо вещество . И съответно без разрешително за огнестрелно оръжие не може да си дизелирате пушките също така трябва да се внимава и с аспусите на автомобилите че представете си някое хлапе набутало картов във аспуха и той земе че гръмне и удари някоя минаваща наблизо баба а тя пък от стреса да земе да умре и хоп 5 годинки за непредумишлено убиство със огнестрелно оръжие ( при това незаконно )
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #72
                          До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                          Е , ако вместо бабичка мине кварталния нема да е много смешно.
                          И да добавя вече по-сериозно , това е един сигурен начин да си съсипеш пушкалото.

                          Коментар


                          • #73
                            До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                            Хубав ник колега За да не се дизелизира се ползва едно гадно силиконово масълце за пневматика, то не се самозапалва и не надува при изстрел
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #74
                              До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                              Благодаря колега ,а твоето моато направо ме уби , и е верно . А познавам много хора които си купуват коли с възможно повече коне ( но повечето са умрели а другите на паша).
                              Някъде четох обаче че и силиконовите масла също детонират при високо налягане.Имам тука една силиконова грес която е за хранително вкусовата индустрия (става за ядене и 400 грама струват към 300 лева), та на нея пише:
                              Product category:silicone grease with PTFE.Explosive decomposition reactions may occur in central lubricating system and high-pressure lubricating systems.Aviod induction of air,pipes with small diameters,high pressures and fast pressure increase.Degas system carefully before putting into operation.
                              Да ти кажа вече не знам какво да правя и смазвам много внимателно , не щото е чак толкова опасно а защото не иакам да си съсипя пушката за която броих 110 лева.
                              Ама мотото ти е супер хахахахаха ше го кажа на един глупак дето само коне са му в акъла.

                              Коментар


                              • #75
                                До: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                                Първоначално публикуван от Flanker Преглед на мнение
                                Благодаря колега ,а твоето моато направо ме уби , и е верно . А познавам много хора които си купуват коли с възможно повече коне ( но повечето са умрели а другите на паша).
                                Някъде четох обаче че и силиконовите масла също детонират при високо налягане.Имам тука една силиконова грес която е за хранително вкусовата индустрия (става за ядене и 400 грама струват към 300 лева), та на нея пише:
                                Product category:silicone grease with PTFE.Explosive decomposition reactions may occur in central lubricating system and high-pressure lubricating systems.Aviod induction of air,pipes with small diameters,high pressures and fast pressure increase.Degas system carefully before putting into operation.
                                Да ти кажа вече не знам какво да правя и смазвам много внимателно , не щото е чак толкова опасно а защото не иакам да си съсипя пушката за която броих 110 лева.
                                Ама мотото ти е супер хахахахаха ше го кажа на един глупак дето само коне са му в акъла.
                                Пробвай все пак да ползваш тази на GAMO, специално за пневматични оръжия е и не вярвам толкова лесно да се самозапалва. Даже почти не гори...
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X