Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Здравейте,
    интересува ме вашето мнение за Въздушна пушка PCP Mod. AT 44S-10 5.5 mm (Hatsan)/цена 600лв. Питам защото нямам опит с въздушните пушки а искам да си купя нещо добро! Принципно нямам намерение да стрелям по животинки! Смятате ли че съотношението каество/цена са добри за този вариант? Каква оптика бихте ми препоръчали за модела?

    Коментар


    • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

      Прочети тук. http://forum.bgfta.org/index.php?topic=39.0
      Цената която си написал е малко височка има ги из инернет магазините по 540лв. с безплатна доставка.
      После ти трябват още 180лв. за помпа и си готов .
      Оптика си търси с милдот скала задължително понеже съчмата има различна траектория при 30 и при 50 метра марката на оптиката е без значение тези пушки нямат почти никакъв откат които да разбива оптиката стига образа да ти харесва .

      Коментар


      • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

        Добре е да се обърне внимание на красивите испанки "Комета" http://cometa.pushka.eu/ Гледах ги скоро в магазина- отдалеч си личи доброто качество .

        Коментар


        • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

          Е доста време е минало от последното мнение но не се стърпях да предложа пушка за която нямам думи да опиша на какво е способна.
          BAM-21 но вече май не се намира а наследника и е BAM-30
          Това е уникално чудо на братята китайци.За нея важи приказката има и китайско и китайско.
          Ако трябва да избирам това ще да я.Има много писано в форума.
          Просто...не не нека тя сама говори за себеси.
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

            Решил съм да си взема въздушна пушка за около 200-250 лв. Нещо ме блазни Хатсан 6.35-ще ми се "да е по-мощна". Но чух, а и прочетох доста негативи за турския производител. Приятел, разбирач, ме посъветва да избера БАМ Б30, като по-качествена. Но мен си ме блазни мощта. Толкова ли са проблемни Хатсаните? Не ми трябва за лов. По скоро за стлелба по кутии, шишета, дъски, без оптика на дистанция 20-40 м. Имам и няква китайска 5.5 от около 10 години, на бая "пробег". Само съм и сменил мишина около входа на дулото с гумено "О" пръстенче и си бачка добре по моите скромни изисквания. Но ми се прищя нещо "по яко" и като че ли за тия пари, най-ме грабва турчина. Моля разбиращите за мнения!
            ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

              А и забравих да питам. В магазин Алати в Пловдив разглеждах едни Хатсани, но под марката пишеше "Гризли" кво значи това?
              ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                Хатсана е много добра пушка, модела 5.5. Като точност и начална скорост. Пробива каквото трябва. Идеалната среда. Даже е изумително точна..като за турско изделие.

                Коментар


                • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                  Имал съм няколко Хатсана. И в момента имам 2 бр. Много са си добри пушките. Много мощност за малко пари. То, ясно, че не е Гамо Хънтър, ама и парите са други.
                  А, на въпроса на колегата: 5,5 е най-добрия калибър.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                    Първоначално публикуван от todor_toplev Преглед на мнение
                    А и забравих да питам. В магазин Алати в Пловдив разглеждах едни Хатсани, но под марката пишеше "Гризли" кво значи това?
                    Това е надпис който се слага за определен вносител, в случая мисля, че бяха Заримекс.

                    Коментар


                    • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                      Ако някой търси бутилки за високо налягане 300 бара ,може да ме потърси

                      Коментар


                      • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                        Какво е общото с въздушните пушки?
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                          ами много въздушни пушки вече работят с високо налягане и доста хора си зареждат въздуха при мен и реших,че може да съм полезен с подобна информация

                          Коментар


                          • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                            Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                            ами много въздушни пушки вече работят с високо налягане и доста хора си зареждат въздуха при мен и реших,че може да съм полезен с подобна информация
                            Полезна е разбира се тази информация.
                            Спортните въздушни зареждаш ли ? Бенели, Файнфербау, Аншуц ? За бутилките на тези пистолети питам.
                            http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=677

                            Коментар


                            • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                              Колега,нямам преходи за всички видове оръжия и е разбираемо ,просто колегите ви които стрелят си намират или купуват бутилки за 300 бара и идват при мен да си ги зареждат,и после с техните си преходи си зареждат бутилките на самите оръжия.Извинявам се ,ако не съм бил разбран

                              Коментар


                              • От: ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

                                Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                                Колега,нямам преходи за всички видове оръжия и е разбираемо ,просто колегите ви които стрелят си намират или купуват бутилки за 300 бара и идват при мен да си ги зареждат,и после с техните си преходи си зареждат бутилките на самите оръжия.Извинявам се ,ако не съм бил разбран
                                Все още нямам възможност да пиша на лични, та ще помоля колегата pifco да сподели тук в темата къде се намира в Пловив въпросният компресор. Освен това има заявен интерес от колеги в Асоциацията по Бенчрест и Фийлд Таргет относно цената на 300 bar. бутилки.
                                Honda CR-V 1-st Generation

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X