Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо да си купя Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо да си купя Фронтера

    Нека разгледаме предимствата и недостатъците на Фронтера А по отношение на останалите 4х4.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

  • #2
    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    Нека разгледаме предимствата и недостатъците на Фронтера А по отношение на останалите 4х4.
    Обсъждано е прекалено дълго !
    ако имаш конкретни въпроси и впечатления ги постави и ще ги обсъждаме. ( в което се съмнявам ).
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      Ха, че кое му е дългото?
      Пък и нали форума е да изкажат мнението си знаещите, за да могат да се ориентират незнаещите.
      Нека започнем от предимствата.
      Комфортен е.
      Има красив външен вид - специално нежната половина на обществото много го харесва.
      Бензиновите версии се чувстват много добре при каране на дълги разстояния на шосе.
      Мисля, че има доста части, които са с по-поносима цена от японските си съратя.
      Кара се основно на задно предаване, което би трябвало да води до икономия на гориво.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #4
        http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=4556
        no signature no problems

        Коментар


        • #5


          Дано ти помогна с една причина

          Коментар


          • #6
            Здрасти, имам малко странна молба... вентилатора за охлаждане електрически ли ти е? ако да имаш ли възможност да ми обясниш къде ти е поставен датчика за включване на перките трябва да е някъде по радиатора или тръбите. Ако може да направиш и снимки цена няма да имаш
            мерси предварително.

            П.С. ЛС са ти забранени затова пиша тук.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              Ей много ограничения,много нещо ... няма друг такъв еквивалент в българското онлине пространство.
              Ще ида да направя няколко снимки на радиатора и ще ги кача





              Виш дали ще ти свършат работа ... не са много хубави ама по пижама слизах до гаража
              Последно редактирано от vilik; 26-01-07, 20:04.

              Коментар


              • #8
                Ще свършат работа. Божко, братле, те такава подлост не очаквах - маркуя е с вградено място за монтиране на датчик. Та ние отиваме на вариант Б - тройник самоделен
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Много благодаря за снимките
                  даа Дима тия от опел се чудят как да спечелят повече тоя маркуч сигурно струва една минимална заплата, но аз имам приятел с аргон
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    Много благодаря за снимките
                    даа Дима тия от опел се чудят как да спечелят повече тоя маркуч сигурно струва една минимална заплата, но аз имам приятел с аргон
                    брат честито теорията ни се потвърди
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #11
                      нека и аз се включа в темата!! С малко снимки разбира се.
                      vilik-тази фронтера е многи чиста за този форум.
                      Въпрос към администраторите защо снимките които качвам излизат като "прикачени икони"?
                      Прикачени файлове
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                        защо снимките които качвам излизат като "прикачени икони"?
                        Защото ги качваш като "прикачени файлове", а не като "вмъкнато изображение". Т.е. използваш бутончето с кламера, а не онова жълтичкото с планините.

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...1&postcount=16
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                          vilik-тази фронтера е многи чиста за този форум.
                          Ми щастлив собственик съм на пароструйка и имам желание да си привеждам возилата в приличен вид...
                          Като гледам ти се намират много фронтерки,да продава някой хард топ?

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                            Защото ги качваш като "прикачени файлове", а не като "вмъкнато изображение". Т.е. използваш бутончето с кламера, а не онова жълтичкото с планините.

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...1&postcount=16
                            V93-погледнах твоят отговор,на мене менюто мо излиза по съвсем различен начин както на тебе имам две възможности:от-"Изпрати файла от моя компютър";"Изпрати файла от адрес (URL)" и в двата случея ми излизат малък размер-"прикачени фаилове"тоест нямам кламерчета и тн.

                            vilik-хард топ само по моргите а и разбрах че са много скъпи но ще разпитам.На твоя какво му е? Така изглежда по яко а си го сваляш и вдигаш кадето и да си
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                              vilik-хард топ само по моргите а и разбрах че са много скъпи но ще разпитам.На твоя какво му е? Така изглежда по яко а си го сваляш и вдигаш кадето и да си
                              Ми моя си е наред,ама все си мисля за зимата,че ще е добре да имам и един от другите нещо за 300-400lv май е в рамките на нормалното,поне по Germany бяха толкова ама кой да мисли...
                              та така колеги някой ако види подобна оферта кажете, имам интерес пък и ще има бира при успешна сделка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X