Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Suzuki Vitara (мнения и сравнения)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Като счупих каре на джипа, това,че през това време може да си джиткам с мотора се оказа чудесна терапия.Колкото и да са близки двете возила всяко си има своя чар и предимства. Така, че най добре е да имаш идвете стига да имаш тази възможност,дай Боже навсеки

    Коментар


    • #17
      Так, для справки... Chevrolet Trekker (то же самое, что Suzuki Vitara 1.6) Дмитрия Истомина и Сергея Калиты, Чемпионов России по джип-триалу 2004 года в классе Д1 (оригинальный немодифицированный автомобиль, короткая база).

      Андрей Судьбин ("Кирасир"), журнал Off Road DRIVE

      Коментар


      • #18
        За онези които се съмняват в достойнствата на Витарата извън пътя - Днес Иван Попов със Сузуки Витара спечели Първи кръг на републиканския шампионат по офроуд София 2005 г.

        Коментар


        • #19
          Re: За Suzuki Vitara (мнения и сравнения)

          Днес на състезанието май единствения автоматик беше Витарата, и се държа геройски
          LZ1RED

          Коментар


          • #20
            От тая Витара не разбрах нищо. Не познавам екипажа, ама изглежда там е заклинанието. Аз им засичах времето, гледах и как тръгваха, и как финишираха. Беше ми малко тъжно, тука едни кви гъзари, пък тез хорица ... Гледаха ме с известно отегчение. Не мисля че работата е била в колата...

            Коментар


            • #21
              Както обикновено най-важно е задкормилното "устройство"

              Коментар


              • #22
                Гледай серийният номер на купето да не започва с V ,което значи ,че в сглобката са използвани и испански части. Качеството на изработката отстъпва на японските образци ,а и май набавянето на резервни части е трудно. Най-удачен е 1.6 16V с 97 к.с. 140 км/ч със сигурност по магистралата а за офф-роуд незнам колегите ще се изкажат компетентно. Мисля ,че трябва да си е Ок достатъчно е лек ,а и има и понижаващи предавки . . .
                EX Toyota Land Cruiser 120
                Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X