Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

    Непиенето е опасно!
    Koгато ти се допие... дори винаги да си угаждаш...
    веднъж да пропуснеш да пиеш - и после цял живот ще си с едно назад

    Коментар


    • #17
      До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

      Из дневника на Господ:
      - Вчера вечерта създадох водката. Получи се прекалено добре. Днес сутринта се наложи да създам махмурлука...

      Аз пия, когато ми се пие. Не виждам нищо лошо в това човек да си пийва. Лошото е когато става агресивен, заядлив и се качва зад волана...
      Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

      Коментар


      • #18
        До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

        Николай Фенерски е от Бяла Слатина и хората който е описал в разказа също са от Бяла Слатина! Тук всички обичаме ракийката и винцето
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #19
          До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

          Първоначално публикуван от Twilight Преглед на мнение
          Из дневника на Господ:
          - Вчера вечерта създадох водката. Получи се прекалено добре. Днес сутринта се наложи да създам махмурлука...

          Аз пия, когато ми се пие. Не виждам нищо лошо в това човек да си пийва. Лошото е когато става агресивен, заядлив и се качва зад волана...
          тва ще да е било за ракията, вече е и доказано ,че най-малко махмурлук докарва водката !
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #20
            До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

            Хм...познавам един индивид,който отказва пияни вишни с аргумента,че не пие...Не се шегувам. Съвършен некадърник,прочее,в неговата си област...
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #21
              До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
              Трезвеността е свобода.
              Сега да реша да тръгна за някъде, просто паля и потеглям.

              Мдаам,уважавам твоята позиция,Майкъл но трябва да кажа,че и аз паля и тръгвам когат си реша...Така веднъж се прибрах от Камчия до Дулово...на мотика.

              Знам че не е хубаво,мъча се да го избягвам това,ама пусто,както и вестниците писаха за нашия край,че ЕДИНСТВЕНОТО ЗАБАВЛЕНИЕ ни било......да се напием и да караме като улави...

              А за разказа-просто нямам думи!Браво на автора!Ще го популяризирам/ох,егати думата/ сред някои "бели" приятели.

              Коментар


              • #22
                До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                намерил се един човек да напише красиво, алкохолните преживявания на хиляди... Аве!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                  Некой пие от радост други от мака а Аз от сутринта !!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                    Ние сме продукт на нашата цивилизация, която е продукт на алкохола - за хубаво или лошо... Разбира се, има единични отклонения, както във всяка еволюция.
                    ПП. И, както казват братята "вода не утоляет жажды - я ее попробовал ... однажды".
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #25
                      До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                      Реално погледнато, темата в зародиш е чист спам... цензурирано... Пиенето или непиенето е единствено личен избор и само неспособните да разберат и двете правят от това някакъв въпрос.
                      Последно редактирано от giorgio; 11-03-10, 16:38.

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                        За кеф, бе Цвети, за кеф!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                          Хм...познавам един индивид,който отказва пияни вишни с аргумента,че не пие...Не се шегувам. Съвършен некадърник,прочее,в неговата си област...
                          "Събрахме се двамката, гълъбо (туй жената)- й думам, - и почнаха войните. Войни, войни, войни!... И с турци, и с гърци, и със сърби, и с англо-френци, и всички се свършиха, само тая с тебе се не свърши. Нападна те фронтално, ти ми направиш обход и ми унищожиш фланговете; окопая се някъде, ти ме откриеш; реча да те подмамя да ми влезеш в територията, че да те подхвана оттам, ти се намъкнеш и не излизаш. Рекох да сключа примирие - не щеш. И аз си кротувам и си плащам редовно репарации, а ти думкаш, врещиш и не преставаш. Отчаях се и реших да се спомина. Ще се отровя, рекох, и го ударих на вино. Пия вечер бяло вино и ям печени дробчета, пия вино и ям кебапчета - не помага. Тогава го ударих на черно. Черно вино и печени костенурки, варени крачка, пълнени шерденчета. Наям се, напия се и на туй отгоре, като се върна в къщи, пак ям, дано се пукна най-после и да се отървеш от мене, ама пак не ще. И на ракия го обърнах, и на мастика, и на коняк, и със сода разредявах виното, дано стомахът се разшири, чер дроб да се повреди или далак да се подуе - няма, та няма..."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                            Последно мнение - августа на единайстата година, и изведнъж... а бе странна работа.
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • #29
                              От: Защо пия аз? Защо пиеш ти? Защо пием всичките ние?

                              Чудомир е велик!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X