Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((


  • #2
    До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

    Автовлаковете
    Повече инфо може ли?

    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

      Май не. По въпроса има като че ли само слухове, а информация - не особено.
      Изглежда това е част от средствата за прикритие и маскировка на ракетните влакове със Сатаните. Годишно, следенето на един такъв влак е струвало на американците повече, отколкото цялата разработка е излязла на руснаците. Бяха няколко дивизии, ония всъщност не ги знаеха кога къде са, и унищожаването им се смята за едно от главните предателства на горбачов.
      И локомотивната Буханка си е истинска, явно човекът е шегаджия. Има и други нейни снимки, на шосето. Бях показвал тука, ама не помня къде е.

      Коментар


      • #4
        До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

        А те са унищожени така ли?Като го гледам какви мостове,предаватални механизми и какви чудеса,само те си знаят
        Нямам думи,жалко за оскъдната информация.

        Поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

          Това не е било част от оръжейния комплекс, той си е нормален влак. Окъдето и да го гледаш - товарно-пощенски. Най-вероятно е било част от далечната му зона за маскировка. Примамка, която се движи през близки, и логични за подозрение места, и изглежда като лошо маскиран истински влак. Щото нали тъпите пияни руснаци, и ... А в това време ракетите са другаде.
          Те обикаляха навсякъде, зоните им на патрулиране бяха хиляди километри. Балистичните ракети не могат да унищожават подвижни цели, така че ако не го хванат къде е - не можеш да го спреш. Ракетите и бойните глави изобщо не можеха да бъдат спрени, понеже можеха да маневрират на орбита, и да атакуват откъдето искат, не непременно от север, през полюса.
          Това не е най-голямото камуфлажно чудо Едва ли помниш историята с разораната целина, може да си учил в училище романа на Шолохов. Земеделското усвояване на степите в Средна Азия. Това е било просто операция по прикритието на строежа на Байконур. Милиони хора, гюрултия по целия свят, и всъщност - цялата икономика на страната. И е била успешна, впрочем

          Коментар


          • #6
            До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

            Само това намерих:

            Коментар


            • #7
              До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

              Не, Буханката от първата снимка е направена така за майтап. Мотодрезини има всякакви, освен тая от първите. И джипове, и даже Патриот съм виждал на снимка. Не знам кой ги произвежда, може да е и в завода.
              А на живо, такова чудо има едно в София. Май че е Магирус. Голям, стар червен камион. На трамвайджиите е. Отпред и отзад има спускащи се талижки, задвижват се от назъбени валяци, които се притискат към гумите. Използват го в гората около семинарията, по бул. "Цар БориС" и по другите места, където релсите не са на улицата.

              Коментар


              • #8
                До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

                Ето нещо подобно и от мене








                Можеби същото
                Последно редактирано от Nik; 03-01-10, 16:22.
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #9
                  До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

                  Тези братушки еи колко са щури
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тате бе, те ми казват че съм фотошоп(((

                    по думите на свидетел, това е изпитателно съоръжение линк 1

                    линк 2













                    който има повече интерес, пише тепловоз на колесах и Боевой железнодорожный ракетный комплекс и чете, двете нямат нищо общо
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X