Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Действаме.
    В бъдеще не публикувай съдържанието на лс тук, ползвай червения триъгълен бутон под съобщението.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Добре,пуснато и по каналният ред.

      Коментар


      • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Не знам дали тук е подходящо да пиша...
        Става дума, рекламите ме дразнят... Искам да си влезна в "бързи връзки" да си натисна... "теми с абонамент" и цък...
        Все така се получава, няма ли някакъв начин да я преместите тая реклама някъде по отдолу или... като и махна "Х" и след REFRESHA пак същата песен.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:форума.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5731002

        Коментар


        • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Репортнато е на супорта.

          Коментар


          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Не те разбрах Даниеле. И на хрома и на експлорера ми го прави това.

            Коментар


            • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Ами вече не аз поддържам софтуера на форума, изпратил съм проблема на поддръжката. Надявам се да реагират бързо.

              Коментар


              • От: Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Ами вече не аз поддържам софтуера на форума, изпратил съм проблема на поддръжката. Надявам се да реагират бързо.
                Благодаря! Пробвах и от другия ми лаптоп и от него е така.

                Коментар


                • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Проблема в случая не е при теб. Навсякъде ще е така.

                  Коментар


                  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Колеги, не успявам да си добавя подпис в профила.
                    Дали ми е рано още или нещо аз бъркам?
                    HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                    VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                    Няма да е все така!
                    Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                    Коментар


                    • Re: От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                      Колеги, не успявам да си добавя подпис в профила.
                      Дали ми е рано още или нещо аз бъркам?
                      Рано ти е още.

                      Коментар


                      • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Е ще почакам, дано не много...


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Ако има още някой, който го дразни рекламата на нокиан ( банерът, който изскача долу вдясно ) да добави в адблокера си "http://offnews.bg/design/js/jquery-1.9.1.min.js" както и линка към /game/ ( забравих да го сейвна преди да пиша тук, лесно и сами ще си го намерите ).
                          Бях решил да не блокирам тук повече от това, което стандартните филтри блокират, но тази реклама просто прекали... затворя я веднъж, на следващото посещение пак се отвори... втори път, трети... еми ай сиктир!
                          А да не казвам, че на телефона направо ми вади очите!

                          Коментар


                          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            Ако има още някой, който го дразни рекламата на нокиан ( банерът, който изскача долу вдясно ) да добави в адблокера си "http://offnews.bg/design/js/jquery-1.9.1.min.js"
                            С това ще утрепеш не само рекламата.

                            Коментар


                            • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Напълно възможно... нямах време да го гледам какво прави, но бях твърдо решен да разкарам рекламата. За сега не съм забелязал проблем с основните функционалности на форума ( четене/писане на постове ).
                              Мернах обаче, че close бутонът е направен да действа определено време... което ми се струва като подигравка с потребителите.... ОК, видял съм го, прегледал съм ( или не.. ) за какво става въпрос, не искам да виждам повече тази реклама.... е да ама не..

                              Коментар


                              • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Преди време инсталирах тапаталк на телефона, но не ми хареса и го деинсталирах..............обаче на мейла, с който съм регистриран във форума получавам мейл с подател
                                Tapatalk (trending @tapatalk.com) за всеки отговор по темите, как да спра тези уведомления, че ми препълват пощата.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X