Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Знам какво искаш бре!
    Ти си пиши ... каквото требе ... па модовете ше търкат ... и така ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Добре де, що да не може. Ти напиши каквото искаш (като още в началото предупредиш, че не искаш коментари), после като кажеш че си готов, всичко излишно се трие от Модератор и се заключва...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Ясно.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Как се става приятел във форума, в смисъл как мога да поканя някой за приятел в "списъка с приятели".
          Ако вече е обсъждано - моля дайте линк

          П.П.
          МММ, да видях го и разбрах, моля изтрийте поста
          Последно редактирано от Paladin; 05-08-12, 20:42.

          Коментар


          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            +добави като приятел под снимката(аватара) като отидеш на профила му, не става ли?
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Аз от друго място го намерих, но и така трябва да става. Благодаря

              Коментар


              • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Как мога да си променя "ник нейма" ?
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                  Как мога да си променя "ник нейма" ?
                  Цък
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Благодаря ти за светкавичния отговор.
                    Симеон Симеонов - 0878666200
                    Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                    Suzuki - A way of life

                    Коментар


                    • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Добър ден! Колеги, явно съм превишил лимита на снимките, който мога да прикачвам заедно с текст към темите в форума. Опитах се да намеря от къде мога да изтрия част от тях, като отида в графа "иди в напреднали" и дам на управление на прикачените файлове, ми излизат снимки от преди години. Та въпроса ми е, може ли да се трият тези снимки и да се възтановява заетата памет или се процедира по друг начин. Поздрави

                      Коментар


                      • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Няма ограничения за файловете - по скоро проблема е друг, няма начин да се трият старите снимки защото така се осакатяват темите.
                        Ако има проблем моля те пиши в темата проблеми в работата на портала за да мога да реагирам по бързо.

                        Напиши каква грешка ти връща или скрин шот за да мога да се ориентирам.

                        Коментар


                        • От: Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Как мога да цитирам само определени части от някой пост,а не целия?
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Аз го правя чрез триене на излишното, може и да има друг начин, нека корифеите кажат.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Аз го правя чрез триене на излишното, може и да има друг начин, нека корифеите кажат.
                              Е като изтрия излишното, другото не се явява като цитат!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Е като изтрия излишното, другото не се явява като цитат!
                                И аз трия излишното,проблемът при теб е,че триеш и надписа във скобите,той трябва да остане.А някой има ли идея как се включват няколко цитата!?
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X