Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    За да не може да се злоупотребява, представи си какво, ще стане, ако някой (има такива) пусне съобщения до целият портал... Затова и е въведено такова ограничение. Всъщност ние, тук сме много либерални, в повечето (сериозни) форуми правото на ЛС е обикновено с много повече рестрикции и при това платено. При преминаването от статут "активен участник" към +ПЛ съответно и времето за изчакване е намалено, точно както си го забелязал. Ако питаш какви злоупотреби се правят, то те са няколко типа, единият просто ей така, да се прави спам... имахме няколко десетки такива, вторият призоваване на участниците към разни неща за които иначе би получил БАН и третия не регламентирана търговска дейност чрез ЛС, нещо което е съвършено забранено тук...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      При мен от вчера се появиха тези 5', до сега бяха 200". Пък +ПЛ ми се появи поне преди месец, явно не е от +ПЛ.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Я сега пак, провери..., нали знаеш и грешки стават...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          ОК, ще пусна 2 ЛС на Събин, има за какво.

          Оправи се , благодаря.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            някаква реорганизация има...........

            къде са автоматичните "продава" в заглавията и защо по дяволите всички продажби са разхвърляни в подфоруми по марки? какво пречи да са в една тема? това че заключените теми са архивирани е добре
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              А ние решихме, че така е по-прегледно и лесно за търсене....
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                по-лесно е ако търсиш определена марка, но ако искаш да прегледаш какво се продава, става егати упражнението............ според мен, трябва да са в обща тема като заключените изчезват...... и без това са само няколко страници актуалните обяви.......

                ама карай, ще му свикваме
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Супер е така! Като аптека сме.
                  Тежко им на модераторите, сега темите ще се чудят къде да се постнат.

                  Има ли вариант да се направи "карта" на форума. Доста ще улесни Младшите. Първо да видят карата и тогава да се насочат.

                  Успех, кажете какво друго е новото. Малко е в орДЖаво профила.

                  Общо взето преструктуриране на подфорумите ли е имало?

                  Коментар


                  • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Днес реших да си "ъпна" темата продавам "двигател Витара 1.6 16V" - беше в архива на автомобили 4х4, справих се, но сега обявата я няма никъде?
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      Днес реших да си "ъпна" темата продавам "двигател Витара 1.6 16V" - беше в архива на автомобили 4х4, справих се, но сега обявата я няма никъде?
                      В "Части и детайли" на Сузуки е.

                      Коментар


                      • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Не знам дали е тук мястото но да питам и аз. Имаме нов колега cvetan petrov в нашата белослатинска група който се е регистрирал преди време но все още не може да пише мнения. Кога ще може?
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Добре де, знаете го, пуснете едно ЛС и веднага ще стане активен участник. Иначе докато не се докаже с поне 20 смислени мнения няма да стане... Но това не важи за хора които познавате и гарантиране за тях...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Въпроса ми е тъп и може да не е за тука но се надявам да ми простите.
                            Мога ли да пусна тема която да е видима за всички, но само аз да мога да си пиша в нея. Исках да систематизирам една модификация в 4-5 поста, за да е прегледно, а се получи 3 страници спам.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Въпроса ми е тъп и може да не е за тука но се надявам да ми простите.
                              Мога ли да пусна тема която да е видима за всички, но само аз да мога да си пиша в нея. Исках да систематизирам една модификация в 4-5 поста, за да е прегледно, а се получи 3 страници спам.
                              Може Вальо.
                              Опцията Блог, дава точно тази възможност. Разгледай я. Аз от известно време я изследвам ... Мисля, че точно това търсиш.
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • От: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                                Може Вальо.
                                Опцията Блог, дава точно тази възможност. Разгледай я. Аз от известно време я изследвам ... Мисля, че точно това търсиш.
                                Цъ. Търся начин тема в раздел Х, да се вижда точно в раздел Х и да е затворена за писане от други. Разгледай тази тема която пуснах в Мерцедес за смяна на двигател и ще разбереш идеята.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X