Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за УАЗ

    здравейте,
    иска ми се на УАЗ-а (фургон)
    да сложа някакъв багажник на тавана.Не е задължително да е красив, а да събира 6-7 велосипеда или парапланери.Сега се товарим вътре, но освен че е тясно проблем е и това, че всички пътници сядат от дясно в следствие на което на ляв завой много буксува.Ако някои е правил подобно нещо или пък има излишен да пише.

  • #2
    До: багажник за УАЗ

    А направи си сам?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: багажник за УАЗ

      Багажникът е лесна работа и ще си го направиш сам защото сега има профили колкото искаш,но да предложа за едно ремаркенце ааа нема ли да е по удачно,мина ми тази идая защото сега има много платформи за превоз на коли които се продават за приемливи пари 900-1000лв с регистрация и уаза ще го тегли без проблем товарът ще е носко
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #4
        До: Багажник за УАЗ

        незнам платформа до колко би била удачна за черни пътища защото се налага и там да се кара.В тази връзка като направя каквото и да било ще ми трябват седалки за отзад.Виждал съм на УАЗ напречни седалки.От къде ли мога да се сдобиа с такива

        Коментар


        • #5
          До: Багажник за УАЗ

          http://forum.uazbuka.ru/showthread.php?t=38142
          В тази тема има доста багажници, някой имат и чертежи, а има и доста снимки. Колокото до седалките от стар бус или автобус сигурно ще станат
          Последно редактирано от Iwell; 31-12-09, 11:22.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X