Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
    ...
    Не ме мислете мен кой съм, а нека да мислим за следната тема: Как да може да си правим кефа, но без БФАС...
    Аааа, тц. Аз продължавам да те мисля. Особено с този новоизлюпен подпис. Който засега ще изтрия. Кажи де, защо ни държиш в такова неведение ?

    Кой ни дари с присъствието ти, ти страннико великодушен ? Черна маска имаш ли, плащ тъмен и кон вран ? А шапка копринена, пак с цвят черен ? Шпага тънка, с връх остър, с която ще жигосаш едно голямо "Z" по дупето на Злата Федерация ? Мустаче черно имаш ли, а ла Младен Делон или Бандерския Антонио ? А ? АА ? ААА ???

    Ех, въпроси, въпроси...

    Или се казваш Рой Блейк, и гониш Федерацията, както и тя теб ? Ако да - имаш ли си суперкомпютър с лампички, на име Зен ? Джена, Ган, Вила и Кер с теб ли са ?

    Сподели де ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #77
      До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

      Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
      Хора, не съм ви аз проблема! Ако съм то кажете ми и няма да коментирам! Нали все пак за това е форума, да се коментира!!!
      Не ме мислете мен кой съм, а нека да мислим за следната тема: Как да може да си правим кефа, но без БФАС !



      ПП: Да писъл съм по темата за Шумен и да от Шуменският регион съм!
      Аз пак не разбрах, как точно на теб БФАС ти пречи да си правиш кефа?

      Коментар


      • #78
        До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

        По непотвърдени (официално) данни, бъдещето на оффроуда и Rally-Ride-a ще се решава на 1 януари в "Троян Плаза"...
        До колкото чух там са се събрали всички стари кучета и "обръгнали" в борбата оффроудъри с над 5 годишен стаж...
        __KTM__

        Коментар


        • #79
          До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

          Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
          По непотвърдени (официално) данни, бъдещето на оффроуда и Rally-Ride-a ще се решава на 1 януари в "Троян Плаза"...
          До колкото чух там са се събрали всички стари кучета и "обръгнали" в борбата оффроудъри с над 5 годишен стаж...
          Верно ли?
          В троян плаза се родиха много интересни крайпътни камъни в офроуда.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #80
            До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

            Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
            По непотвърдени (официално) данни, бъдещето на оффроуда и Rally-Ride-a ще се решава на 1 януари в "Троян Плаза"...
            До колкото чух там са се събрали всички стари кучета и "обръгнали" в борбата оффроудъри с над 5 годишен стаж...
            Ще чакаме новите повели на партията.

            Коментар


            • #81
              До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

              Не знам дали това ще окаже някакво влияние на таксите и лицензирането, но очевидно има хора , които са недоволни от БФАС:

              АДАС АЛАРМИРА – НАЛАГАТ СЕ СПЕШНИ ПРОМЕНИ В БФАС!
              източник: АДАС
              дата: 12.01.2010


              Ще са нужни спешни и радикални промени в ръководството на БФАС, за да може автомобилната федерация да заработи правилно и полезно за нашите състезатели.

              Асоциацията на действащите автомобилни състезатели (АДАС) ще има нелеката задача да предизвика извънредно Общо изборно събрание на Българската федерация по автомобилен спорт (БФАС). Историята показва, че през последните години всички опити за радикални промени в управлението на Федерацията са завършвали с неуспех. Може би причината за това е, че БФАС е единствената оцеляла в първоначалния си вид структура от тоталитарно време насам. Асоциацията на действащите автомобилни състезатели смята, че е повече от наложително да се направят промени в Управителния съвет на БФАС поради следните причини:

              • БФАС няма издаден лиценз от FIA, а същият се притежава от СБА;
              • Липсата на конструктивен диалог с УС на БФАС;
              • Неумението и нежеланието на членове от УС на БФАС да се справят с поставените им задачи;
              • Липсата на яснота в годишните финансови отчети на БФАС;
              • Абсурден спортен календар за сезон 2010, който е в абсолютно противоречие с европейския такъв;
              • Незагрижеността на УС на БФАС за националните шампионати;
              • Липсата на материални активи на БФАС, съчетани с отрицателен годишен баланс;
              • Даденият от УС на БФАС монополизъм върху времеизмерването на състезанията;
              • Увеличението на всички такси за пилотите по време на финансова криза;
              • Повишаване на таксите за протест, което поощрява некоректността и фалшификациите в автомобилния спорт;
              • Неясноти относно изискванията към автомобилите и периодичните им и ненавременни промени.


              Тези, както и много други проблеми стоят пред УС на БФАС в продължение на години. За съжаление управителното тяло на федерацията не желае да се справи с тях, а отлагането им във времето води до неприемливи условия за състезателите, както и до тотален крах на нашия спорт.
              Това налага спешни и радикални промени в ръководството на БФАС, за да може най-накрая автомобилната федерация да заработи правилно и полезно за нашите състезатели.
              Ние сме на мнение, че точно когато нашата страна е на прага на провеждането на кръг от Световния рали шампионат, най-малко от всичко имаме нужда от един неефективен, непълноценен и неработещ БФАС
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #82
                До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                Не знам дали това ще окаже някакво влияние на таксите и лицензирането, но очевидно има хора , които са недоволни от БФАС:

                АДАС АЛАРМИРА – НАЛАГАТ СЕ СПЕШНИ ПРОМЕНИ В БФАС!
                източник: АДАС
                дата: 12.01.2010


                Ще са нужни спешни и радикални промени в ръководството на БФАС, за да може автомобилната федерация да заработи правилно и полезно за нашите състезатели.

                Асоциацията на действащите автомобилни състезатели (АДАС) ще има нелеката задача да предизвика извънредно Общо изборно събрание на Българската федерация по автомобилен спорт (БФАС). Историята показва, че през последните години всички опити за радикални промени в управлението на Федерацията са завършвали с неуспех. Може би причината за това е, че БФАС е единствената оцеляла в първоначалния си вид структура от тоталитарно време насам. Асоциацията на действащите автомобилни състезатели смята, че е повече от наложително да се направят промени в Управителния съвет на БФАС поради следните причини:

                • БФАС няма издаден лиценз от FIA, а същият се притежава от СБА;
                • Липсата на конструктивен диалог с УС на БФАС;
                • Неумението и нежеланието на членове от УС на БФАС да се справят с поставените им задачи;
                • Липсата на яснота в годишните финансови отчети на БФАС;
                • Абсурден спортен календар за сезон 2010, който е в абсолютно противоречие с европейския такъв;
                • Незагрижеността на УС на БФАС за националните шампионати;
                • Липсата на материални активи на БФАС, съчетани с отрицателен годишен баланс;
                • Даденият от УС на БФАС монополизъм върху времеизмерването на състезанията;
                • Увеличението на всички такси за пилотите по време на финансова криза;
                • Повишаване на таксите за протест, което поощрява некоректността и фалшификациите в автомобилния спорт;
                • Неясноти относно изискванията към автомобилите и периодичните им и ненавременни промени.


                Тези, както и много други проблеми стоят пред УС на БФАС в продължение на години. За съжаление управителното тяло на федерацията не желае да се справи с тях, а отлагането им във времето води до неприемливи условия за състезателите, както и до тотален крах на нашия спорт.
                Това налага спешни и радикални промени в ръководството на БФАС, за да може най-накрая автомобилната федерация да заработи правилно и полезно за нашите състезатели.
                Ние сме на мнение, че точно когато нашата страна е на прага на провеждането на кръг от Световния рали шампионат, най-малко от всичко имаме нужда от един неефективен, непълноценен и неработещ БФАС
                СБА и БФАС са в неразривна връзка/оплетени като свински черва/
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • #83
                  До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                  Току що в централните Спортни новини по БиТиВи обясниха същото, и то подробно. БФАС нямали никакъв лиценз към ФИА, той се държал от СБА. Така казаха и изброиха всички негативи, натрупани от БФАС според пилотите точка по точка еднакви с написанто по горе..
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #84
                    До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    ... БФАС нямали никакъв лиценз към ФИА, той се държал от СБА. ...
                    Поне според официалния сайт на FIA, член на асоциацията в България наистина е не БФАС, а СБА ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                      И пак си живеят в свой собствен свят от собствени правила и наредби и кодекси и т.н. ...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        И пак си живеят в свой собствен свят от собствени правила и наредби и кодекси и т.н. ...

                        И какво правим сега.Ти защо си искал разрешение,а!
                        Стоян Драев тел:+359877915301
                        blood 0 RhF +

                        Коментар


                        • #87
                          До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          И какво правим сега.Ти защо си искал разрешение,а!

                          Ами след като се раздадоха толкова разрешения за оффроуд-лов, оффроуд-риболов, разходко-състезания и т.н. що да не ги пробвам и за моето състезание
                          Обаче са ми верни, не ми изневериха и този път
                          Според мен това вече е любов...

                          Коментар


                          • #88
                            До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                            Тодоре, а НеЛицензирани вземаш ли???

                            Коментар


                            • #89
                              До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                              Първоначално публикуван от Д.Дилков Преглед на мнение
                              Тодоре, а НеЛицензирани вземаш ли???
                              Вземам ги всичките...и лицензираните
                              Дилков, организирай се да си свободен по това време, че си мисля за официален фотограф на надпреварата

                              Коментар


                              • #90
                                До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                                Да взема и аз да си преоборудвам мотора , че горския мотокрос който се заформя май не ми допада !
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X