Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    Ох молодец такъв,веднъж гума пукнал и опсувал де що мои,бая ляп имаш да ядеш ко кат се включиш в Чичко Фърово-Чинелова класация но за това друг път яваш яваш
    Жоре даи на ФЪРА да разнася цялден гуми и му гледаи сеира .Каму ли с друг мотор панимаиш.

  • #2
    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

    Абе Геца като имаш спукана гума И ТО ЗАДНА ЛЯВА,веднага я сменяш със резервна ЗАДНА ДЯСНА нали.

    Коментар


    • #3
      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Искам да отбележа нещо.Лично мнение!
      Ренди е човек с исключително голяма воля и желание да кара мотор.
      Този човек е достоен за уважение.Аз карах зад него и видях кави усилия полага да кара ендуро,и успява .Мога да кажа отговорно че го прави доста по добре от хора който нямат здравословни проблеми.
      Мойте уважения Ренди!!!!!!!!
      Ренди Джартони е супер пич и е с голямо СЪРЦЕ евала на него.С един крак да караш е голям подвиг

      Коментар


      • #4
        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

        Айде стига сте се подмазвали. И без това той не влиза във форума . Сега ходи на раздвижване и ще видите вие, като му сгънат крака. Мое лично мнение е, че ще му се изправи другият, понеже проблема е в главата му . Заявявам го най отговорно.

        Коментар


        • #5
          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          понеже проблема е в главата му .
          За главата не говорим,това е друга тема.

          Коментар


          • #6
            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            За главата не говорим,това е друга тема.
            За коя от двете

            Коментар


            • #7
              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Айде стига сте се подмазвали. И без това той не влиза във форума . Сега ходи на раздвижване и ще видите вие, като му сгънат крака. Мое лично мнение е, че ще му се изправи другият, понеже проблема е в главата му . Заявявам го най отговорно.
              Жоре даи да съберем пари и да му купим един компютър на Ренди че да влиза и тои във форума

              Коментар


              • #8
                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                Геца, няма ли снимки от последното каране
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • #9
                  До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                  Чичко Фър, имам си нов приятел от твоят край. Надявам се да прочете написаното от мен. Ако стигне до тук, му пращам много поздрави и скоро да се срещнем .

                  Имена няма да споменавам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                    Жорка, абе има до Плевен едно стръмно и доста продължително дере. Струва ми се, че има БАЯ каране в него ...
                    ... или само така си въобразявам ?!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      Жорка, абе има до Плевен едно стръмно и доста продължително дере. Струва ми се, че има БАЯ каране в него ...
                      ... или само така си въобразявам ?!
                      Първо, като един добре възпитан домакин уважаващ гостите си, ще кажа:
                      Добре дошъл в плевенската тема
                      Ако говорим и двамата за едно и също място, да. Има такова дере . От там скачат с делтапланери. Военните на времето са си играли на войници и са го разкопали доста, та има интересни места. Има вероятност човек ако реши ,да си загуби денят там . Там вършеем, когато по балкана падне големият и не става за каране. Мястото за което говоря, се намира на изхода от Плевен за София. Непосредствено преди село Ясен. Чувствай се поканен, но да не останеш разочарован. Всъщност няма. Човек когато търси намира . В интерес на истината доста пъти съм си мислил за провеждане на състезание в раьона. Ще е интересно. Да не говорим, че и река Вит минава в подножието на този " Мини плевенски балкан " . Написах цял роман, сега остава да кажеш, че е от другата страна на града

                      Коментар


                      • #12
                        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                        Стана ми интересно...Жоро, снимки от вашия "Ерзберг" няма ли да метнеш,било то с мотора или просто снимки да го видим

                        Коментар


                        • #13
                          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                          Стана ми интересно...Жоро, снимки от вашия "Ерзберг" няма ли да метнеш,било то с мотора или просто снимки да го видим
                          В момента съм малко в ремонт. Като приключа, ще ида да направя една пълна фотосесия на мястото. Само ако обещаете да не се смеете

                          Коментар


                          • #14
                            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            В момента съм малко в ремонт. Като приключа, ще ида да направя една пълна фотосесия на мястото. Само ако обещаете да не се смеете
                            Аиде бе кво стана с тая прослувута част доиде ли наи накрая.Тоя матор ша фани паижина бе ЖОРКА.Аде че чичко ФЪР изтри гумата на новия вече

                            Коментар


                            • #15
                              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                              Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                              Аиде бе кво стана с тая прослувута част доиде ли наи накрая.Тоя матор ша фани паижина бе ЖОРКА.Аде че чичко ФЪР изтри гумата на новия вече
                              Бат Шор готов съм. Днес от Пловдив пристигна фибъра и гумичките. Забавили са се , защото китайците били в грипна епидемия Час по късно моторът работеше.

                              МЕжду другото смених си заглавието на темата. ТАка или иначе да си призная. Плевенска група не е имало и няма и да има. Тя е била плод на въображението ми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X