Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Бат Шор готов съм. Днес от Пловдив пристигна фибъра и гумичките. Забавили са се , защото китайците били в грипна епидемия Час по късно моторът работеше.

    МЕжду другото смених си заглавието на темата. ТАка или иначе да си призная. Плевенска група не е имало и няма и да има. Тя е била плод на въображението ми.
    Правилно си го сменил,само че маи неправилно си избрал новото име!!!
    По щеше да отива:МЕЧТИ ПЪТЕШЕСТВИЯ И РЕМОНТИ
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #17
      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

      Жоре заглавието е малко егоестично ,но пак става ти поне си го заслужил.Има и друг вариант на тематаПлевенските пистови ендураджии,щото допреди 4 5 години думата ендуро в плевен беше позната толкова колкото и свинския грип.То и кросаджии има толкова ,да не говорим за супермото.Виж за жени е друга работата .
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #18
        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Жоре заглавието е малко егоестично ,.
        КАто почнат да карат и да се снимат, да си направят регистрации и да си пускат теми. Пък и думата група нещо не подхожда за нашата сбирщина. Аман от бизнесмени и подобни. Няма човечност и задруга. Завиждам и на габровлии и на енинци абе май на всички. При нас нещата не вървят. Нито с мотори нито джипове, абе нямам думи.

        Коментар


        • #19
          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          КАто почнат да карат и да се снимат, да си направят регистрации и да си пускат теми. Пък и думата група нещо не подхожда за нашата сбирщина. Аман от бизнесмени и подобни. Няма човечност и задруга. Завиждам и на габровлии и на енинци абе май на всички. При нас нещата не вървят. Нито с мотори нито джипове, абе нямам думи.
          Ти пък за какво се ядосваш при нас да не е по различно аз измислих Софреис аз пускам и теми и снимки и клипове всичко спецялно за да ги снимам ходих и купих апарат и то не лош ти да не мислиш,че за себеси съм го правил мен ни на клипове ни на снимки ме има ама всичко е за общото благо пък ако някой е благодарен е пак доволно ето на състезание ходиха и от името на софрейс участваха а софрейс съществува само тук във форума и в главите ни ето мето даже си поръча оригинални стикери от роки маутин за ямаха sofrace 56 от теб нищо не зависи ти каквото можеш си го направавил.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #20
            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            ... При нас нещата не вървят. Нито с мотори нито джипове, абе нямам думи.
            Жоро прав си - с джиповете сме направили досега 2-3 организирани мероприятия през пролетта и лятото и това е. Напоследък - хич. Те и във форума много-много не се появяват повечето от нашенците.
            Остава с Жоро и още един-двама колеги да реализираме "онази" идея (той си знае ). Дано да потръгнат нещата.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #21
              До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

              Хаиде стига сте се вживявали,ние като тръгнем една сурия народ а стигат само 4-5 човека.Че като почне едно псуване.
              Дано в неделя да не вали и ще гледате сеира на Габровските педалчета.

              Коментар


              • #22
                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                Момчета, не се ядосвайте за дреболии! Колкото-толкова. По-добре малко, но качествени хора в групата...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                  Добре, ама съм разбран криво.
                  Не се ядосвам. Изумен съм . От "група" над 30 човека, ако решим да направим "Банкет " ( говоря за моторджиите ) съм обеден на 1000% че ако кажа ще събираме по два лева, пари ще извадят само максимум 5 човека. Останалите ще задават въпроси: Ама защо: ама какво ще купувате с толкова пари; ама неможе ли по по малко. ДА не говоря, че голяма част няма и да се явят . Е защо е тогава този зор от моя страна да ги сплотявам ? КАрал съм 5 години сам. Нищо няма да ме сбърка да продължа пак сам. Между другото вече имам доста познати, смея да твърдя и истински приятели, които мисля че никога няма да ми откажат да се присъединя към тях.
                  Ники Бочев. Това което съм го написал в другата плевенска тема си важи и няма да се отметна. Мога да го обявя и тук, не ме бърка.
                  Имам вила край Плевен, която ще бъде направена за банкети. Всички съфорумци от Плевен, а и не само от Плевен, ще имат денонощен достъп до мястото. Лозето ще бъде изкоернено и 700 квадрата двор ще се оформи като паркинг. Това ще стане единствено ако намеря хора които ще са съгласни да помагат .
                  Това е от мен.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                    Сакън, не барай лозенцето То като няма карачи пак няма да има, ама сега поне сигурно вино има. То ти май не пиеше пък
                    Адаш то и на мен омръзна да се шматкам сам из горите тилелейски, но за моето лозе дето е малко под долна станция на лифта хич не ми е дошло на ума да го бастисвам Нищо, че миналата седмица щяха да ме изядат чакалите като се надъних в едно дере посред нощ в мъглата и се наложи да вървя пеш 10км из дебрите средногорски
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • #25
                      До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                      Сакън, не барай лозенцето
                      То не е лозе като лозята . И не го правя за да се саберат повече карачи

                      Коментар


                      • #26
                        До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                        в карлово има няколко групи и е много голям проблем да се обединят защото един прекарал друг , друг пък не харесвал онзи и все нещо се дели затова ако има група карам с групата ако не карам сам и не се съобразявам с никой затова не се притеснявай има и други като теб

                        Коментар


                        • #27
                          До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                          Какво толкова се чудите, каквато държавата, такъв и форума ...... а и такива и управляващите, ама да не ги закачаме.
                          Това сме си ние Българите и такива ни е нацията, когато се познаем в такива който ни се иска да бъдем на всички, тогава и държавата вече ще е по-друга.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #28
                            До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                            Мале, мале ... т`ва Пле`ин опасна раб`та Винаги са ме кефели странните индивиди, които се подвизават тъдява

                            Жоро, ти па тия 2 кинта за к`во искаш да ги събираш - вол ли ще колите

                            Коментар


                            • #29
                              Айде започва се. Снощи ми звъни телефона, ама звъни някакси ендураджийски. Вдигам и насреща Красимир Джантов ( единственият плевенски ендурист във форумът освен мен ).
                              - Абе колега какво лошо видя от мен................- и се започна.
                              Обясних му набързо, но обещах да се ИЗВИНЯ и публично.
                              Извинявам се Джани. Ако съм обидил някой друг извинявайте. БИло е нарочно . Въпреки всичко няма да сменя името на темата.
                              Джантов в моя подкрепа ти пускам следният цитат и си мисля, че няма какво да спорим повече - С ТЕБ, Келеметора и Ренди.

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              От "група" над 30 човека, ако решим да направим "Банкет " ( говоря за моторджиите ) съм убеден на 1000% че ако кажа ще събираме по два лева, пари ще извадят само максимум 5 човека..
                              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                              Мале, мале ... т`ва Пле`ин опасна раб`та Винаги са ме кефели странните индивиди, които се подвизават тъдява

                              Жоро, ти па тия 2 кинта за к`во искаш да ги събираш - вол ли ще колите
                              Митак, ти тепърва ще ознаеш що за хора сме. Даже смело мога да кажа: Ще мине време и ще разбереш каква грешка си направил с магазина в Плевен. Искренно се надявам да не съм лош пророк и да не съм бил прав, но все пак аз живея с тези хора и малко или много ги познавам .

                              Коментар


                              • #30
                                До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                                Я стига сте дрънкали и сменяйте темата.
                                Или по добре я изстрелвайте в коша!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X